Ważne
  Ocalona z piekła we Wrocławiu

  Ocalona z piekła we Wrocławiu

  Robert Migdał

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Anna Golędzinowska, była modelka i prezenterka telewizyjna mieszkająca na stałe we Włoszech, 6 grudnia przyjedzie do Wrocławia
  Książka "Ocalona z piekła" jest już sprzedaży

  Książka "Ocalona z piekła" jest już sprzedaży ©archiwum PWT

  Golędzinowska jest autorką autobiograficznej książki "Ocalona z piekła". Opowiada w niej historię swojego życia: marząc o karierze modelki wyjechała z Polski do Włoch. Tam padła ofiarą oszustwa i była zmuszana do pracy w klubach. Udało jej się uciec, a dzięki jej zeznaniom została rozbita grupa handlująca żywym towarem.

  Z dnia na dzień stała się bardzo popularna. Pracowała jako modelka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Gazety w całej Europie rozpisywały się o jej życiu prywatnym, w którym nie brakowało alkoholu, narkotyków i przypadkowego seksu.

  - W pewnym momencie postanowiła zmienić swoje życie. Zrezygnowała z kariery, zamieszkała w Medjugorie.
  Dziś spotyka się z młodymi ludźmi na całym świecie, opowiadając, gdzie należy szukać prawdziwego szczęścia - informuje Marta Wilczyńska z Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, współorganizato-ra spotkań.

  6 grudnia, o godzinie 19.00, w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego (na Ostrowie Tumskim) będzie się można spotkać z Anną Golędzinowską. Wstęp wolny.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo