Ważne
  Wrocław: Zobacz, gdzie utkniesz w korku

  Wrocław: Zobacz, gdzie utkniesz w korku

  BJO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Trwa poranny szczyt komunikacyjny. Kierowcy stoją w korkach m.in. na ulicach: Legnickiej w stronę centrum, Bałtyckiej do centrum, Legionów, Kazimierza Wielkiego, Krupniczej, Bardzkiej, Grota - Roweckiego oraz Strzegomskiej w stronę centrum.
  Tłoczno jest również na objeździe remontowanego przejazdu kolejowego w Leśnicy. Ale jak twierdzą taksówkarze, korki na Kosmonautów i fragmencie Średzkiej nie są dłuższe niż przed remontem.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bohaterstwo - frajerstwo?

   terminator (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 4

   Ci co zginą za wolną Białoruś będą bohaterami a nie frajerami. Polityczna poprawność to zgnilizna, która boi się odpowiedzialności za swe niecne czyny i wmawia nam, że poświęcenie dla kogoś lub...rozwiń całość

   Ci co zginą za wolną Białoruś będą bohaterami a nie frajerami. Polityczna poprawność to zgnilizna, która boi się odpowiedzialności za swe niecne czyny i wmawia nam, że poświęcenie dla kogoś lub czegoś to przeżytek. A to nieprawda!

   Kara śmierci musi zostać - Łukaszenka musi skończyć żywota a nie mieć szanse na ukrywanie się w "wolnej" Rosiji. Powinien być powieszony publicznie - jako przykład dla tych wszystkich socjalistyczno-komunistycznych pomyleńców.
   Walka o wolność to nie zabawa w "policjantów i złodziei ale walka o sprawiedliwość, własność i brak kolesi.

   Nie dajmy się ogłupić, że na Białorusi może być "gruba kreska" (błędna, ale to polskie "bagno"). Tam będzie zamach stanu i winni, kary śmierci uniknąć nie powinni.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo