Sport

    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    PW

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Sprawdź co w ten weekend będzie można zobaczyć na sportowych arenach Dolnego Śląska.
    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    ©Jarosław Jakubczak

    SOBOTA, 24 listopada

    SZACHY DLA MŁODZIEŻY
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, MUKS MDK Śródmieście, ul. Dubois 5, g. 9.30.

    GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
    XXX Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego, Kompleks hotelowy "Rokita", ul. Wilcza 8, g. 10-19.

    JEŹDZIECTWO
    Halowe zawody w skokach przez przeszkody, Wrocław, Partynice, ul. Zwycięska 2, g. 10 (wstęp wolny).

    LEKKA ATLETYKA
    Finał Grand Prix PZLA w biegach przełajowych (Memoriał Jerzego Szmajdzińskiego), Olszyna, ul. Wolności 17 (obok Gimnazjum), g. 10.45.

    PIŁKA RĘCZNA
    Śląsk Wrocław - Control Process Tarnów (I liga), hala Orbita, ul. Wejherowska, g. 12.30 (wstęp wolny).

    ŚKPR Świdnica - Olimpia Piekary Śl. (I liga), hala na Osiedlu Zawiszów, ul. Galla Anonima 1a, g. 18 (bilety: 7 zł - normalny, 3 zł - ulgowy).

    SIATKÓWKA
    Victoria Wałbrzych - Volley Rybnik (II liga), ul. Wysockiego 11, g. 17 (wstęp wolny).

    Gwardia Wrocław - Spodek Katowice (II liga), ul. Krupnicza 15, g. 18.

    Bielawianka Bester Bielawa - KS Milicz (II liga), hala SP 10, ul. Gen Grota-Roweckiego, g. 17 (ceny biletów: 8 zł - normalny, 4 zł - ulgowy).

    MKS Świdnica - Victoria Lubliniec (II liga kobiet), Osiedle Zawiszów, g. 15 (bilety: dorośli - 5 złotych, dzieci i młodzież szkolna - wstęp wolny).

    Gaudia Budmel Trzebnica - SMS LO II Opole (II liga kobiet), hala Zapo, ul. Kościelna 9, g. 17.

    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, SP50, ul. Czeska 38, g. 14.

    KOSZYKÓWKA
    PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg (Tauron Basket Liga), ul. Maratońska, g. 18.

    WKS Śląsk Wrocław - UMKS Kielce (I liga), Kosynierka, ul. Mieszczańska, g. 19.

    WKK Wrocław - Alba Chorzów (II liga), hala AWF, ul. ul. Paderewskiego 35, g. 17.

    Sudety Jelenia Góra - GKS Tychy (II liga), ul. Sudecka 42, g. 18.30.

    NIEDZIELA, 25 listopada

    GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
    XXX Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego, Kompleks hotelowy "Rokita", ul. Wilcza 8, g. 10-14.

    SIATKÓWKA
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, SP50, ul. Czeska 38, g. 12.

    KOSZYKÓWKA
    WKK Wrocław - Ebis Basket GKK Gorzów Wlkp. (III liga), hala AWF, ul. Paderewskiego 35, g. 16.

    WKK Wrocław - MKS Chrobry Basket Głogów (juniorzy), hala AWF, ul. Paderewskiego 35, g. 12.

    WKK II Wrocław - WKS Śląsk I Wrocław (młodzicy), hala AWF, ul. Paderewskiego 35, g. 10.

    WKK Wrocław - SKF KK StarBol Bolesławiec (młodziczki), hala AWF, ul. Paderewskiego 35, g. 14.

    PIŁKA NOŻNA
    Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (T-Mobile Ekstraklasa), Stadion Miejski, g. 14.30.

    Miedź Legnica - Dolcan Ząbki (I liga), al. Orła Białego, g. 12.30.

    Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa (Młoda Ekstraklasa), Stadion Górniczy, g. 12.

    Victoria Wałbrzych - AZS II Wrocław (III liga kobiet), stadion OSiR, ul. Dąbrowskiego, g. 12.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać