Judocy AZS-u AWF-u Wrocław na podium drużynowych MP

    Judocy AZS-u AWF-u Wrocław na podium drużynowych MP

    PW

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    Dwa medale przywiozły ekipy AZS-u AWF-u Wrocław z Drużynowych Mistrzostw Polski w Judo, które odbyły się w Gliwicach.
    Panowie zdobyli srebro, w finale ulegając 2:3 Czarnym Bytom. W tym starciu swoje walki wygrali Krzysztof Wiłkomirski i Łukasz Błach, natomiast dla Ślązaków punkty zdobyli olimpijczycy: Paweł Zagrodnik, Robert Krawczyk i Janusz Wojnarowicz. Panie wywalczyły brąz. Trenerami obu ekip są Wiesław Błach i Paweł Korycki.

    Drużynowe Mistrzostwa Polski w Judo

    Finał mężczyzn:
    GKS Czarni Bytom- AZS AWF Wrocław 3:2 (30:20)

    Kolejność końcowa
    1. Czarni, 2. AZS AWF, 3. AZS Gliwice i Wisła Kraków, 5. Budowlani Sosnowiec i Gwardia Wrocław, 7. Gwardia Opole.

    Kobiety:
    1. AZS Gdańsk, 2. Opole, 3. Bytom i AZS AWF.

    Skład AZS-u AWF-u

    Mężczyźni:
    Maciej Zamęcki (66 kg), Krzysztof Wiłkomirski (73 kg), Łukasz Błach/Aleksander Jatowtt (81 kg), Łukasz Koleśnik (90 kg), Jakub Wójcik/Maciej Sarnacki (+90 kg).

    Kobiety: Kinga Kubicka (52 kg), Lena Różańska/Justyna Karpała (57 kg), Anna Skoczylas/Anna Książek(63 kg), Karolina Koszela/Katarzyna Eibin/Emilia Szwiec (70 kg), Agnieszka Podkówka/Kamila Wasek (+70 kg).

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać