Przesłuchania w sprawie afery korupcyjnej w sieciach...

  Przesłuchania w sprawie afery korupcyjnej w sieciach handlowych

  MAR

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dwie osoby będą dziś przesłuchiwane pod zarzutem działania na szkodę jednej z sieci handlowych działających w Polsce. Zostały zatrzymane we wtorek w Warszawie przez policjantów wydziału do walki z korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji.
  Od kilkunastu miesięcy Prokuratura Apelacyjna we Wrocławiu prowadzi śledztwo dotyczące przekupywania managerów z supermarketów przez producentów towarów. W zamian za łapówki podejmowali oni decyzje o kupowaniu produktów konkretnych firm, które potem trafiały na sklepowe półki.

  Śledztwo zaczęło się od Kauflandu, ale szybko okazało się, że proceder korupcyjny dotyczy również innych dużych sieci handlowych, jakie reprezentowały zatrzymane wczoraj osoby. Rzecznik prokuratury Marek Ratajczyk nie chciał zdradzić o jakie siei chodzi.

  Więcej szczegółów dowiemy się być może po zakończeniu przesłuchania. Od początku śledztwa zarzuty przestępstw postawiono 36 osobom.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Normalka

   sebo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 28 / 31

   Ja nie da się gratisu do sklepu i to co tydzień to znajdą sobie nowego dostawce.To się dzieje wszędzie.W sklepach to nawet strat nie mają bo towar oddają do hurtownika.Oni to nazywają towar na...rozwiń całość

   Ja nie da się gratisu do sklepu i to co tydzień to znajdą sobie nowego dostawce.To się dzieje wszędzie.W sklepach to nawet strat nie mają bo towar oddają do hurtownika.Oni to nazywają towar na degustację.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama