W sobotę przez Wrocław przejadą motocykliści

  W sobotę przez Wrocław przejadą motocykliści

  BJO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W sobotę wszyscy fani jednośladów mogą przyjść na Dolnośląskie Zamknięcie Sezonu Motocyklowego. Obchody, na które zapraszają dolnośląscy policjanci, rozpoczną się o godzinie 10 w kościele św. Andrzeja Boboli przy ul. Koszalińskiej na wrocławskim osiedlu Kuźniki.
  Stamtąd motocykliści przejadą ulicami: Koszalińską. Bystrzycką, Metalowców, Lotniczą, Kosmonautów, AOW, Łącznik Długołęka oraz drogą krajową nr 8 do Oleśnicy, gdzie o godzinie 12.00 w Hali Sportowej MOKiS przy ul. Kochanowskiego policjanci przedstawią statystyki o wypadkach motocyklowych na Dolnym Śląsku. Planowany jest również mecz piłkarski, w którym udział wezmą policjanci, motocykliści i księża.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  jak można pozwolić?

  ja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 2

  nie wiem czemu tych wykańczających nerwowo ludzi swymi niebosiężnymi rykami w całym mieście, tak się nobilituje i promuje?
  może wy wszyscy nic już nie słyszycie? i jesteście zombii?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  policjanci...

  ja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

  pocałujcie jeszcze motocyklistów w czekoladowe oczko, bo mieszkańców olewacie aż się krzyczeć chce!!!Tolerujecie ich wszystkie wybryki a już na ryk ich motorów zachowujecie się jak glony, które...rozwiń całość

  pocałujcie jeszcze motocyklistów w czekoladowe oczko, bo mieszkańców olewacie aż się krzyczeć chce!!!Tolerujecie ich wszystkie wybryki a już na ryk ich motorów zachowujecie się jak glony, które nie myslą, nie widzą i co najważniejsze nie słyszą. Przecież ryk ich motorów wykańcza nerwowo ludzi, no grajcie...otwierajcie i zamykajcie ich sezon, ktoś wam kiedys powinien knota na łby narobić, bo i tak tam mózgow nie mazwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo