Sport

    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    PW

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Sprawdź co w ten weekend dzieje się na arenach sportowych Dolnego Śląska
    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    ©WKK Wrocław

    PIĄTEK, 19 października

    RAJDY SAMOCHODOWE
    XXII Rajd Dolnośląski (VII runda Platinum Mistrzostw Polski), Polanica Zdrój, ul. Parkowa, Park Zdrojowy (obok sanatorium Wielka Pieniawa), g. 8.15.

    POWOŻENIE
    Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska (ujeżdżenie na czworoboku), Książ (koło Wałbrzycha), hipodrom Stada Ogierów, g. 10.

    PIŁKA NOŻNA
    KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań (T-Mobile Ekstraklasa), ul. Marii Skłodowskiej-Curie, g. 20.45.

    Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice (II liga), ul. Wita Stwosza 3, g. 17.

    SOBOTA, 20 października

    BADMINTON
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, ul. Witelona 25a, g. 8.30.

    PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
    XXXII Międzynarodowe Zawody w wyciskaniu leżąc Srebrna Sztanga, Wrocław, hotel Gem, ul. Mianowskiego 2b, g. 9-19 (wstęp wolny).

    RAJDY SAMOCHODOWE
    XXII Rajd Dolnośląski (VII runda Pucharu Polski), Polanica Zdrój, OSiR, ul. Sportowa (wyjazd z Parku Serwisowego), g. 9.15.

    SZACHY DLA MŁODZIEŻY
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, MUKS MDK Śródmieście, ul. Dubois 5, g. 9.30.

    POWOŻENIE
    Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska (próba terenowa "maraton"), Książ (koło Wałbrzycha), hipodrom Stada Ogierów, g. 10.

    BOKS
    Sobota Bokserska, ul. Krupnicza 15, g. 12.

    SIATKÓWKA
    Impel-Gwardia Wrocław - KS Milicz (kadetki), ul. Krupnicza 15, g. 9.30.

    Gwardia II Wrocław - MKS Olavia Oława (III liga), ul. Krupnicza 15, g. 17.

    Olimpia Jawor - Impel Gwardia Wrocław (III liga kobiet), g. 17.

    PIŁKA NOŻNA
    Górnik PWSZ Wałbrzych - Rozwój Katowice (II liga), ul. Ratuszowa 6, g. 15.

    Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Trzebnica (III liga), ul. Kusocińskiego 17, g. 14.

    Bielawianka Bielawa - Pogoń Świebodzin (III liga), ul. Sportowa 10, g. 15.

    Polonia/Sparta Świdnica - Foto-Higiena Gać (III liga), ul. Śląska 35, g. 15.

    Lechia Dzierżoniów - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie (III liga), ul. Wrocławska 47, g. 15.

    IV liga, 12. kolejka (g. 15): GKS Kobierzyce - Karkonosze Jelenia Góra (g. 11), Pogoń Oleśnica - Piast Żmigród, Olimpia Kowary - Nysa Zgorzelec, Piast Nowa Ruda - Miedź II Legnica, Łużyce Lubań - Piast Zawidów, AKS Strzegom - Granica Bogatynia (16), Nysa Kłodzko - Orkan Szczedrzykowice (niedziela, 13), Orla Wąsosz - Sokół Wielka Lipa (niedziela, 15).

    KOSZYKÓWKA
    WKK Wrocław - Sudety Jelenia Góra (II liga), hala AWF, ul. ul. Paderewskiego 35, g. 17.

    UKS Gimbasket Wrocław - WKK Wrocław (III liga), hala UM, ul. Wojciecha z Brudzewa 12a, g. 20.

    WKK Wrocław - KS Wichoś Jelenia Góra (kadetki), hala AWF, ul. Paderewskiego 35, g. 12.

    Festyn dla uczniów klas I-IV SP pod patronatem WKK Wrocław, hala UP, ul. Chełmońskiego 43, g. 9-13.20 (klasy I-II) i g. 13.20-15.40 (klasy III-IV).

    PIŁKA RĘCZNA
    Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (PGNiG Superliga), hala SP 14, ul. Norwida 10, g. 18.

    KPR Jelenia Góra - KSS Kielce (PGNiG Superliga Kobiet), ul. Złotnicza 12, g. 17.

    NIEDZIELA, 21 października

    PIŁKA RĘCZNA
    Śląsk Wrocław - ŚKPR Świdnica (I liga), hala Orbita, ul. Wejherowska, g. 12.30.

    POWOŻENIE
    Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska (konkurs zręczności), Książ (koło Wałbrzycha), hipodrom Stada Ogierów, g. 10.

    PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
    Mistrzostwa Klubów Wojskowych, Wrocław, hala Śląska, ul. Racławicka, g. 11 (wstęp wolny).

    KOSZYKÓWKA
    WKK Wrocław - UKS Gimbasket Wrocław (juniorzy), hala AWF, ul. Paderewskiego 35, g. 12.

    MOS-Śląsk Wrocław - WKK Wrocław (juniorki), LO 15, ul. Wojrowicka 58, g. 13.

    WKS Śląsk II Wrocław - WKK II Wrocław (młodzicy), Kosynierka, ul. Mieszczańska 11, g. 10.

    MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - WKK Wrocław (młodziczki), ul. Morcinka 31, g. 11.

    SIATKÓWKA
    Impel Wrocław - Budowlani Łódź (Orlen Liga), hala Orbita, ul. Wejherowska, g. 18.30.

    Impel-Gwardia Wrocław - MKS Olimpia Jawor (juniorki), ul. Krupnicza, g. 10.

    Turniej młodziczek (Impel-Gwardia II, MKS Świdnica, Gaudia Trzebnica), ul. Krupnicza, g. 12.

    PONIEDZIAŁEK, 22 października

    PIŁKA NOŻNA
    Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (Młoda Ekstraklasa), ul. Oporowska, g. 14.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać