Wyremontowany park Staszica pełen wrocławian. Rozpoczął się...

  Wyremontowany park Staszica pełen wrocławian. Rozpoczął się Tydzień Ruchu (ZDJĘCIA)

  Weronika Skupin

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wyremontowany park Staszica pełen wrocławian. Rozpoczął się Tydzień Ruchu (ZDJĘCIA)
  1/11
  przejdź do galerii

  ©fot. Weronika Skupin

  Dziś mieliśmy dzień pełen atrakcji w parku Staszica. Wrocławianie grali w boule, szachy, siatkówkę czy badmintona. Chętni tańczyli, wspinali się na dmuchaną wieżę i ćwiczyli na siłowni. Tak bawiono się podczas pikniku jesiennego, który rozpoczął Tydzień Ruchu.
  Mieszkaniec Nadodrza, Marcin, przyszedł do parku Staszica ze swoją trzyletnią córką Matyldą. - Małej podoba się wszystko, ale tak naprawdę trudno jest znaleźć tu przyrządy odpowiednie dla jej wieku. Są przeznaczone raczej dla dzieci w wieku 5, 6 lat - mówił Marcin o wyposażeniu parku Staszica. Był tam już po niedawnym ponownym otwarciu, dziś przyszedł z okazji pikniku jesiennego.

  Atrakcji było wiele: od strzelania z łuku, przez nordic walking, piłkarzyki, czy boule, po siatkonogę, siatkówkę i badmintona. Można też było zmierzyć sobie ciśnienie i porozmawiać z logopedą, napić się kawy czy wypocząć na ławce lub leżaku. Największą popularnością wśród dzieci cieszyła się linowa konstrukcja "pająka", na którą się wspinały. Takie atrakcje jak siłownia na powietrzu, wspomniany "pająk", piłkarzyki czy też stoły do szachów i warcabów czekają w parku codziennie.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dziadek

   DZIADEK (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 31 / 50

   ten pająk to piramida, FANTASTYCZNY POMYSŁ taki plac zabaw to strzał w dziesiątkę, więcej takich we Wrocławiu Panie Prezydencie w Warszawie i na Śląsku jest takich bardzo dużo miejsc, a firma z...rozwiń całość

   ten pająk to piramida, FANTASTYCZNY POMYSŁ taki plac zabaw to strzał w dziesiątkę, więcej takich we Wrocławiu Panie Prezydencie w Warszawie i na Śląsku jest takich bardzo dużo miejsc, a firma z naszego pięknego Miasta zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama