Wrocław: W weekend targi mieszkaniowe. Dziś - konferencja...

  Wrocław: W weekend targi mieszkaniowe. Dziś - konferencja deweloperów

  Ryszard Żabiński

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  We Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Ludowej rozpoczęła się dziś trzecia edycja konferencji "Dni Dewelopera". O przyszłości rynku mieszkaniowego w Polsce porozmawiają Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia, przedstawiciele Komisji Nadzoru Finansowego, Związku Banków Polskich, BRE Banku oraz PKO Banku Polskiego, a także członkowie Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
  Zostanie też przedstawiony raport Narodowego Banku Polskiego dotyczący zmian na krajowym rynku nieruchomości- prezentację poprowadzi prof. Jacek Łaszek z NBP.

  Grzegorz Roman, doradca prezydenta Wrocławia, omówi natomiast założenia polityki mieszkaniowej Wrocławia. Konferencję poprowadzi Ryszard Petru, przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich.

  Drugą częścią wydarzenia są dostępne dla wszystkich targi. Zaplanowano je również we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Ludowej w sobotę i niedzielę w godz. od 10 do 17. Wstęp jest bezpłatny.

  Będziemy tam mogli zapoznać się ofertą firm deweloperskich zrzeszonych w PZFD, skorzystać z bezpłatnych porad, których udzielą architekci i projektanci wnętrz i radcowie prawni. Czynne będą też punkty informacyjne.

  W niedzielę odbędą się bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania domowym budżetem. Przedstawiciele Fundacji Koliber podpowiedzą, jak planować domowy budżet i konsekwentnie go realizować, a także jak oszczędzać, poprawić swoją sytuację finansową oraz jak rozmawiać o pieniądzach z dziećmi. Na poradę będą mogły również liczyć osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

  Więcej o targach dowiemy się na stronie internetowej: www.budujemy.wroclaw.pl.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama