Piłka nożna: Juniorzy Śląska lepsi od Polaru

JG/slaskwroclaw.pl
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Janusz Wójtowicz
Juniorzy Śląska Wrocław w weekend mierzyli się z rówieśnikami z Polaru. Zarówno młodzi jak i starci wygrali swój mecz.

Juniorzy starsi Arkadiusza Batora wygrali 3:2, choć prowadzili już 2:0 po bramkach Mateusza Tetłaka (49 minuta) i Marcina Wdowiaka (55’). W 68 minucie Polar zdobył kontaktowego gola, ale na szczęście osiem minut później celnym strzałem odpowiedział Nikodem Aleksandrowicz. Gospodarze zmniejszyli rozmiary porażki dzięki karnemu wykorzystanego w 85 minucie spotkania, ale nie zdołali już wyrównać.

Z kolei juniorzy młodsi bez najmniejszych kłopotów pokonali Polar, wygrywając aż 9:0! Hat-trickiem popisali się Patryk Zagórowicz i Kornel Góralski, dwa gole zdobył Bartłomiej Jamkowy, a jedno trafienie dołożył Miłosz Kubacki. Warto dodać, że zespół juniorów młodszych prowadzony przez byłego zawodnika Śląska Marka Kowalczyka w tym sezonie nie odniósł jeszcze porażki.