Pies chciał wyjść na spacer... Pijany właściciel wyrzucił go...

  Pies chciał wyjść na spacer... Pijany właściciel wyrzucił go przez okno i podpalił mieszkanie

  Małgorzata Moczulska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Bielawy, który najpierw wyrzucił swojego psa przez okno, a potem omal nie spalił sąsiadów.
  Jak się okazało, kundel został wyrzucony z pierwszego piętra tylko dlatego, że skamlał, bo chciał wyjść na spacer, a pan miał w tym czasie ważniejsze zajęcia. Było to picie alkoholu ze znajomymi. Potłuczonym psem zajął się weterynarz, a jego właścicielem policja. Za znęcanie nad zwierzęciem grozi mu do 3 lat więzienia. To niejedyny problem 32-latka. Odpowie jeszcze za narażenie swoich sąsiadów na niebezpieczeństwo.

  - W niedzielę późnym wieczorem poinformowano nas telefonicznie, że w jednym z budynków doszło do zaprószenia ognia - relacjonuje nadkomisarz Mariusz Furgała z komendy policji.

  Na miejscu ustalono, że w trakcie libacji alkoholowej właściciel najprawdopodobniej niedopałkiem papierosa zaprószył w mieszkaniu ogień i spalił tapczan oraz odzież w szafie. Wezwano straż pożarną, która szybko ugasiła ogień. 32-letni bielawianin miał ponad 2,1 promila alkoholu w organizmie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama