W niedzielę Maraton Wrocław. Zobacz, kto pobiegnie (LISTA...

    W niedzielę Maraton Wrocław. Zobacz, kto pobiegnie (LISTA STARTOWA cz. 2)

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Przed rokiem wrocławski maraton wygrał Kenijczyk Vincent Kipchirchir z czasem 2:20:20

    Przed rokiem wrocławski maraton wygrał Kenijczyk Vincent Kipchirchir z czasem 2:20:20 ©fot. Piotr Warczak

    W niedzielę startuje 30. Hasco-Lek Maraton Wrocław. Oto druga część aktualnej listy startowej:
    Przed rokiem wrocławski maraton wygrał Kenijczyk Vincent Kipchirchir z czasem 2:20:20

    Przed rokiem wrocławski maraton wygrał Kenijczyk Vincent Kipchirchir z czasem 2:20:20 ©fot. Piotr Warczak

    Zobacz pierwszą część listy startowej (kliknij)
    Zobacz trzecią część listy startowej (kliknij)



    2001-2500
    2001 Leszek Oleksiuk, Zgorzelec
    2002 Katarzyna Polak, Wrocław
    2003 Adam Przepióra, Kielce
    2004 Elżbieta Roman, Kudowa Zdrój
    2005 Jakub Śliwa, Kraków
    2006 Sebastian Świątek, Wrocław
    2007 Robert Wróbel, Wrocław
    2008 Roman Ziober, Wrocław
    2009 Adrian Tomaszewski, Wrocław
    2010 Łukasz Mich, Wrocław
    2011 Roman Jemioło, Mirków
    2012 Marek Lewandowski, Zbąszyń
    2013 Czesław Przybylski, Pszenno
    2014 Anna Błaszczyk, Radom
    2015 Mariola Ciura, Bełchatów
    2016 Tomasz Czechowicz, Warszawa
    2017 Tomasz Launer, Wrocław
    2018 Wojciech Hoszman, Jędrzychów
    2019 Paweł Kamiński, Ząbkowice Śląskie
    2020 Tomasz Kamiński, Oława
    2021 Daniel Kupść, Ząbkowice Śląskie
    2022 Tadeusz Lewandowski, Głogów
    2023 Wojciech Macyszyn, Wręczyca Wielka
    2024 Przemysław Majewski, Dzierżoniów
    2025 Celina Niedzielska, Wrocław
    2026 Jan Pisulski, Wałbrzych
    2027 Tomek Pogon, Bochnia
    2028 Robert Raczyński, Kliniska Wielkie
    2029 Konrad Karpiński, Wrocław
    2030 Michał Rolski, Wrocław
    2031 Ewelina Sławek, Lublin
    2032 Damian Syzdek, Środa Śląska
    2033 Beata Tokarczyk, Kraków
    2034 Szymon Tokarczyk, Krakow
    2035 Tomasz Wiśniewski, Jastrzębie Zdrój
    2036 Edyta Załuska, Żerniki Wrocławskie
    2037 Miłosz Żychliński, Łódź
    2038 Robert Bilski, Radom
    2039 Łukasz Firla, Cieszyn
    2040 Marek Głowacz, Wrocław
    2041 Andrzej Napierała, Gaworzyce
    2042 Mariusz Kniewel, Krzycko Wielkie
    2043 Bogusław Kozioł, Oleśnica
    2044 Tomasz Mirecki, Płock
    2045 Marcin Michalak, Siemianowice Śl.
    2046 Marcin Mikuś, Wrocław
    2047 Marcin Opałka, Kamieniec Wrocławski
    2048 Konrad Siatka, Kraków
    2049 Aleksander Szukalski, Wrocław
    2050 Wojciech Adamski, Wroclaw
    2051 Michał Balbus, Bytom
    2052 Winfried Benkel, Augsburg
    2053 Zdzisław Bończyk, Rybnik
    2054 Adam Ćmiel, Siemianowice Śląskie
    2055 Leszek Dałomis, Tryńcza
    2056 Tomasz Dołoszyński, Bolków
    2057 Paweł Górniak, Wrocław
    2058 Adam Grygierek, Jastrzębie Zdrój
    2059 Grzegorz Jarząbek, Lubin
    2060 Grzegorz Jaszczak, Bełsznica
    2061 Dominik Kaczmarek, Wroclaw
    2062 Anna Kapuścińska, Świętochłowice
    2063 Tenho Lauri, Helsinki
    2064 Marcin Łucjan, Lublin
    2065 Mateusz Markowski, Szczecin
    2066 Radek Okieńczuk, Szczecin
    2067 Miguel Puente Rapela, A Coruna
    2068 Andrzej Szcześniak, Wrocław
    2069 Bartosz Truszkiewicz, Oława
    2070 Paweł Paszkowski, Gracze
    2071 Bogusław Augustyniak, Warszawa
    2072 Maciej Skrzypkowski, Otwock
    2073 Krzysztof Biernacki, Wrocław
    2074 Aleksandra Bobek, Zielona Góra
    2075 Krzysztof Chmielarz, Radomsko
    2076 Ryszard Fiega, Gorlice
    2077 Krzysztof Gidziński, Libertów
    2078 Ludwik Gołębiowski, Warszawa
    2079 Ewelina Górniak, Leszno
    2080 Piotr Hermanowicz, Wrocław
    2081 Wojciech Jakobsze, Marcinkowice
    2082 Anna Janasz, Wroclaw
    2083 Damian Jaworek, Wrocław
    2084 Tadeusz Kraiński, Włocławek
    2085 Artur Kryś, Wałbrzych
    2086 Marian Nizioł, Piaseczno
    2087 Marcin Kalota, Wróblowice
    2088 Michał Nowicki, Łódź
    2089 Tomasz Nowicki, Stargard Szczec.
    2090 Andrzej Parylak, Wrocław
    2091 Robert Lewicki, Zbicko
    2092 Michał Koper, Legnica
    2093 Piotr Kubica, Złotoryja
    2094 Unto Leinikka, Salo
    2095 Jarosław Łuczak, Polanica Zdrój
    2096 Izabela Bochen, 101c/5
    2097 Adam Putyra, Wysoka
    2098 Łukasz Rzepka, Legnica
    2099 Jan Sawicki, Łężyca
    2100 Krzysztof Stachowiak, Piaseczno
    2101 Edyta Tarczynska, Wroclaw
    2102 Piotr Tarczynski, Wrocław
    2103 Mariusz Tudek, Góra Kalwaria
    2104 Patryk Undro, Legnica
    2105 Robert Wasik, Wrocław
    2106 Andrzej Wysota, Ostroszowice
    2107 Sascha Zagon, Hannover
    2108 Piotr Domański, Wrocław
    2109 Jerzy Domowicz, Wrocław
    2110 Mirosław Grajzer, Poznań
    2111 Dorota Hanczarek, Katowice
    2112 Igor Hoffman, Wałbrzych
    2113 Andrzej Justyński, Szczecin
    2114 Kamil Kaliski, Inowrocław
    2115 Rafał Migdał, Luboń
    2116 Wojciech Mokrzan, Wrocław
    2117 Andrzej Myrta, Radom
    2118 Wojciech Nicpoń, Legnica
    2119 Tomasz Choroszy, Wrocław
    2120 Błażej Przygodzki, Wrocław
    2121 Tomasz Regimowicz, Wrocław
    2122 Stanisław Rzeszódko, Andrychów
    2123 Tomasz Sikora, Jaworzno
    2124 Marcin Stefaniak, Pęgów
    2125 Grzegorz Uszko, Siedlec
    2126 Sabina Uszko, Siedlec
    2127 Cezary Wiącek, Szczecin
    2128 Andrzej Witek, Szklarska Poręba
    2129 Tomasz Wróblewski, Dzierżoniów
    2130 Anna Cieślak, Nowa Sól
    2131 Leszek Małek, Ziębice
    2132 Wiesław Markiewicz, Kały
    2133 Adam Musur, Oleśnica
    2134 Jan Blok, Wrocław
    2135 Artur Bulka, Kraków
    2136 Przemysław Esik, 54-210 Wrocław
    2137 Piotr Posmykiewicz, Łódź
    2138 Andrzej Rydz, Jawor
    2139 Agnieszka Skotny, Wrocław
    2140 Krzysztof Sladek, Kędzierzyn - Koźle
    2141 Tomasz Zarzycki, Warszawa
    2142 Mateusz Zawadzki, Tarnowskie Góry
    2143 Aureliusz Kosendiak, Wrocław
    2144 Łukasz Latus, Wysoka
    2145 Dawid Mularczyk, Biskupice Oławskie
    2146 Bogdan Krzaczyński, Piotrków, Tryb.
    2147 Dariusz Siwek, Wymysłów
    2148 Robert Szmajdzinski, Warszawa
    2149 Rafał Tyburek, Oława
    2150 Paweł Gruszka, Wrocław
    2151 Piotr Siliniewicz, Warszawa
    2152 Mariusz Basiński, Krotoszyn
    2153 Marek Bednarz, Kraków
    2154 Dariusz Borowski, Przechlewo
    2155 Marcin Chamot, Kamienna Góra
    2156 Sylwester Ćwikła, Jastrzębie Zdrój
    2157 Piotr Dederko, Białystok
    2158 Tomasz Dziedziński, Nysa
    2159 Dariusz Firlej, Racibórz
    2160 Mieczysław Gorzka, Wrocław
    2161 Adrian Gumulak, Wroclaw
    2162 Waldemar Han, Jelenia Gora
    2163 Dariusz Szymański, Wrocław
    2164 Filip Kolasa, Leszno
    2165 Adam Kopij, Szydłów
    2166 Jakub Kustra, Rzeszów
    2167 Rafał Łabno, Tarnów
    2168 Arkadiusz Małek, Radom
    2169 Piotr Morawski, Grzybiany
    2170 Wojciech Panek, Niepołomice
    2171 Aleksandra Paszkowska, Rybakowo
    2172 Andrzej Adamczyk, Rumia
    2173 Roman Pokidan, Nowa Sól
    2174 Maciej Posadzy, Wrocław
    2175 Tomasz Romaniak, Złotoryja
    2176 Krzysztof Sadurski, Łaskarzew
    2177 Tomasz Sidorczuk, Trzebież
    2178 Krzysztof Skibniewski, Poznań
    2179 Waldemar Czapla, Wrocław
    2180 Robert Szarkowski, Warszawa
    2181 Andrzej Szumiec, Kraków
    2182 Paweł Toś, Rzeszów
    2183 Józef Wiora, Staniszcze Małe
    2184 Łukasz Wróbel, Wrocław
    2185 Marcin Żółtański, Witoszyn
    2186 Bogusław Adamczyk, Kraków
    2187 Dorota Adamczyk, Warszawa
    2188 Piotr Adamowicz, Godkowo
    2189 Damian Adamski, Sosnowiec
    2190 Marcin Aleksandrowicz, Międzyrzecz
    2191 Dariusz Aleksiuk, Kłodzko
    2192 Łukasz Amanowicz, Lądekzdrój
    2193 Adam Ambrozik, Brzeg
    2194 Kazimierz Andrearczyk, Starogardgdański
    2195 Piotr Andrzejewski, Świnoujście
    2196 Marcin Antczak, Międzyrzecz
    2197 Radosław Antoszczak, Swarzędz
    2198 Mirosław Artyszuk, Warszawa
    2199 Artur August, Wrocław
    2200 Maciej Babiński, Chojnice
    2201 Jacek Bajda, Pilszcz
    2202 Tomasz Bajer, Międzyrzecz
    2203 Kamil Baliński, Lubochnia
    2204 Robert Baliński, Lubochnia
    2205 Daniel Bałdyga, Bydgoszcz
    2206 Krzysztof Banach, Elbląg
    2207 Jacek Banasik, Kraków
    2208 Agnieszka Baran, Opoczno
    2209 Andrzej Baranowski, Świętoszów
    2210 Grzegorz Barszczak, Wróblew
    2211 Piotr Bartoszewski, Wrocław
    2212 Jaromir Basaj, Żary
    2213 Mateusz Bączek, Opole
    2214 Sławomir Bąk, Ostrówwlkp.
    2215 Łukasz Bąkowski, Górakalwaria
    2216 Jarosław Bebło, Międzyrzecz
    2217 Wiesław Bednarczyk, Brzeg
    2218 Jacek Begedza, Złocieniec
    2219 Michał Bender, Międzylesie
    2220 Jan Bęben, Kraków
    2221 Krzysztof Bieganowski, Piotrkówtryb.
    2222 Andrzej Grzybała, Łomża
    2223 Dariusz Bieniek, Nowysącz
    2224 Jarosław Biernacki, Mińskmazowiecki
    2225 Jarosław Bilnik, Sosnowiec
    2226 Michał Biniek, Gubin
    2227 Grzegorz Blukacz, Toruń
    2228 Jakub Błasiak, Świdwin
    2229 Andrzej Błaszczak, Karpielówka
    2230 Jarosław Błaszczyk, Poznań
    2231 Krzysztof Błaszczyk, Poznań
    2232 Marcin Błażejewski, Zapałów
    2233 Adam Bobrowski, Raczki
    2234 Krystian Boczyński, Puck
    2235 Jan Bodnar, Toruń
    2236 Krystian Bodzak, Sawin
    2237 Jarosław Bodziony, Olszewnicastara
    2238 Krzysztof Bogacz, Łańcut
    2239 Paweł Bogdał, Międzygórze
    2240 Łukasz Bogdał, Międzygórze
    2241 Tomasz Bojanowski, Barwice
    2242 Sławomir Bongalski, Ostróda
    2243 Piotr Boniecki, Czarnebłoto
    2244 Artur Borejko, Górowoiław.
    2245 Aleksander Borkowski, Świnoujście
    2246 Kamil Borkowski, Ełk
    2247 Sławomir Borowczyk, Szczecin
    2248 Grażyna Borucka, Wrocław
    2249 Dariusz Borucki, Gołdap
    2250 Krzysztof Borucki, Wrocław
    2251 Artur Borucki, Wrocław
    2252 Artur Boruta, Bydgoszcz
    2253 Mariusz Borychowski, Ustka
    2254 Mieczysław Brasiun, Nowydwórmaz
    2255 Katarzyna Bręk, Czempiń
    2256 Maciej Bryl, Inowrocław
    2257 Tomasz Bryl, Pleszew
    2258 Andrzej Bryłka, Gdynia
    2259 Dariusz Brzeziński, Kudowa Zdrój
    2260 Artur Brzozkowski
    2261 Paweł Brzozowski, Dęblin
    2262 Dawid Brzuśnian, Niekarzyn
    2263 Michał Buchnat, Legnica
    2264 Zbigniew Budyta, Giżycko
    2265 Piotr Budzyński, Międzylesie
    2266 Mirosław Bujak, Lubno
    2267 Dagmara Paul, Oława
    2268 Sławomir Burchardt, Poznań
    2269 Patryk Burda, Malbork
    2270 Kamil Burda, Lidz.Warm.
    2271 Tomasz Bury, Poznań
    2272 Piotr Butkiewicz, Braniewo
    2273 Zbigniew Bychawski, Otmuchów
    2274 Robert Bykowski, Rosnowo
    2275 Piotr Bystrzycki, Kraków
    2276 Cezary Bzymek, Sobótka
    2277 Dariusz Bzymek, Kraków
    2278 Tomasz Bułakowski, Ełk
    2279 Przemysław Cesarz, Gdynia
    2280 Ryszard Chacuś, Słupsk
    2281 Sławomir Chęciński, Szczecin
    2282 Robert Chmielewski, Człuchów
    2283 Paweł Chołody, Poznań
    2285 Marcin Choszczewski, Przasnysz
    2286 Jarosław Chrząszcz, Warszawa
    2287 Patryk Cichy, Lubliniec
    2288 Paweł Ciemski, Warszawa
    2289 Wojciech Ciemski, Warszawa
    2290 Zenon Ciemski, Warszawa
    2291 Artur Ciężki, Raciąż
    2292 Gabriel Cios, Rejowiec
    2293 Łukasz Ciszek, Świecie
    2294 Arkadiusz Ciszewski, Sieradz
    2295 Karol Cygan, Kowiesy
    2296 Norbert Czapka, Brzeg
    2297 Krzysztof Czaplicki, Silęcin
    2298 Marek Czapliński, Gdynia
    2299 Karol Cząstka, Żagań
    2300 Aneta Czekan, Tomaszowo
    2301 Mariusz Czernia, Tarnowskiegóry
    2302 Arkadiusz Czerniewski, Bartoszyce
    2303 Mariusz Czetyrbok, Rzeszów
    2304 Przemysław Czuba, Modliborzyce
    2305 Karol Czuba, Warszawa
    2306 Marek Czuchman, Sulechów
    2307 Agnieszka Czuchman, Sulechów
    2308 Piotr Czupryński, Głuchowo
    2309 Grzegorz Daniel, Wrocław
    2310 Daniel Bartoszek, Warszawa
    2311 Mirosław Daniszewski, Toruń
    2312 Radosław Darul, Skórzewo
    2313 Przemysław Dąbrowski, Kutno
    2314 Henryk Deliński, Bydgoszcz
    2315 Radosław Dębowski, Skierniewice
    2316 Mateusz Dębski, Oleśnica
    2317 Włodzimierz Dębski, Bydgoszcz
    2318 Ryszard Dęga, Ustka
    2319 Mirosław Dmuchowski, Leźnicawielka
    2320 Jerzy Dobosz, Toruń
    2321 Eryk Dobrochowski, Wągrowiec
    2322 Tomasz Dobrosielski, Gryfino
    2323 Przemysław Porada, Teklinów
    2324 Tomasz Doliński, Wrocław
    2325 Mirosław Doliński, Wrocław
    2326 Marek Dołęgowski, Kołczewo
    2327 Daniel Dołkowski, Elbląg
    2328 Adam Domański, Międzyrzecz
    2329 Tomasz Tatuśko, Kraków
    2330 Paweł Dowżenko, Pruszczgdański
    2331 Paweł Draganek, Solecn.Wisłą
    2332 Szymon Dreksler, Brzeg
    2333 Mariusz Dreliszak, Koszalin
    2334 Adrian Droździel, Dobrzejowice
    2335 Jarosław Druciarek, Szprotawa
    2336 Dawid Druszcz, Tuliszków
    2337 Marcin Drwal, Dęblin
    2338 Piotr Drzewiecki, Zegrze
    2339 Marek Drzymała, Toruń
    2340 Janusz Dubacki, Hel
    2341 Wojciech Duchiński, Osielsko
    2342 Łukasz Duchnowski, Ełk
    2343 Mariusz Dudek, Gdynia
    2344 Tomasz Dudek, Elbląg
    2345 Waldemar Dudek, Braniewo
    2346 Karol Duliński, Toruń
    2347 Adam Dura, Wrocław
    2348 Mateusz Dychtoń, Piła
    2349 Mariusz Dymiński, Suchorze
    2350 Agnieszka Dziadosz, Warszawa
    2351 Adam Dzięgielewski, Grabowo
    2352 Marcin Dzimida, Suwałki
    2353 Dariusz Dziuba, Białystok
    2354 Mirosław Dziurdziewski, Oleśnica
    2355 Piotr Emert, Gdynia
    2356 Bartosz Emmos, Inowrocław
    2357 Janusz Fajger, Żagań
    2358 Cezary Famulski, Rosnowo
    2359 Justyna Fedyczkowska, Strzegom
    2360 Edward Fedyczkowski, Strzegom
    2361 Arkadiusz Ferens, Konstancinjeziorna
    2362 Bronisław Flis, Sieraków
    2363 Michał Florek, Kraków
    2364 Grzegorz Foremny, Kraków
    2365 Joanna Frąckowiak, Żary
    2366 Mirosław Frąckowiak, Żary
    2367 Michał Fuksiewicz, Bydgoszcz
    2368 Jacek Gac, Warszawa
    2369 Andrzej Gaik, Toruń
    2370 Artur Gaik, Bielawa
    2371 Anna Gaik, Kamienik
    2372 Paweł Geraszek, Hel
    2373 Andrzej Garbacz, Warszawa
    2374 Damian Garłowski, Wrocław
    2375 Krzysztof Gaweł, Poznań
    2376 Radosław Gawryluk, Łęczna
    2377 Michał Gąsiorek, Sulechów
    2378 Rafał Gębski, Lidz.Warm.
    2379 Andrzej Gibas, Malbork
    2380 Arkadiusz Gierczak, Lublin
    2381 Jarosław Gill, Gdynia
    2382 Damian Glapiak, Proszkowice
    2383 Arkadiusz Głaz, Warszawa
    2384 Tomasz Godlewski, Skierniewice
    2385 Paweł Godyń, Kraszewice
    2386 Daniel Golański, Ustrzykidolne
    2387 Mirosław Golecki, Rosnowo
    2388 Krzysztof Golianek, Lublin
    2389 Tomasz Golis, Braniewo
    2390 Andrzej Gomułka, Manasterz
    2391 Karol Gonciarz, Tomaszmazowiecki
    2392 Artur Goraus, Opole
    2393 Piotr Gordziejewski, Kłodzko
    2394 Jacek Goryszewski, Warszawa
    2395 Szymon Gotfrydziak, Międzychód
    2396 Piotr Góral, Opole
    2397 Marcin Górka, Kraków
    2398 Maciej Górny, Gubin
    2399 Maciej Górski, Wrocław
    2400 Leszek Graban, Pruszczgdański
    2401 Krzysztof Grabowski, Gliwice
    2402 Roman Grabowski, Toruń
    2403 Arek Gracz, Wieluń
    2404 Rafał Grochowalski, Świdwin
    2405 Sebastian Grodzicki, Świdwin
    2406 Michał Gromek, Mińskmazaowiecki
    2407 Arkadiusz Grudziński, Toruń
    2408 Radosław Gruźlewski, Świętoszów
    2409 Marcin Grzegorzewski, Oleśnica
    2410 Daniel Grzelak, Leszno
    2411 Justyna Grzelak, Leszno
    2412 Beata Grzonkowska, Inowrocław
    2413 Krzysztof Grzybowski, Koszalin
    2414 Krzysztof Gumowski, Wrocław
    2415 Witold Gut, Świeszyno
    2416 Kamil Guzik, Jaworzno
    2417 Andrzej Guzy, Gliwice
    2418 Krzysztof Gworys, Parzymiechy
    2419 Krzysztof Hadas, Plewiska
    2420 Mateusz Hajłasz, Kłodzko
    2421 Andrzej Hazubski, Trzebnica
    2422 Michał Hryc, Międzylesie
    2423 Przemysław Ignaszewski, Śrem
    2424 Rafał Iłczyk, Sulechów
    2425 Adrian Iwaniuk, Łęczna
    2426 Leszek Jabłko, Stargardszczeciński
    2427 Robert Jachura, Szczecin
    2428 Arkadiusz Jackiewicz, Głogów
    2429 Jacek Jackowiak, Międzyrzecz
    2430 Dariusz Jacyna, Bartoszyce
    2431 Jarosław Jagusiak, Opatów
    2432 Adam Jakubowski, Olsztyn
    2433 Karol Jakubowski, Trzebnica
    2434 Robert Jałmużyński, Oleśnica
    2435 Jacek Jamioła, Nowodwór
    2436 Arkadiusz Janakowski, Bydgoszcz
    2437 Andrzej Janczura, Łącko
    2438 Tomasz Janda, Malbork
    2439 Przemysław Janic, Opatów
    2440 Patryk Janik, Międzyrzecz
    2441 Dawid Janiszewski, Tomaszówmaz
    2442 Marcin Janiszyn, Gryfino
    2443 Mariusz Jankowski, Giżycko
    2444 Hubert Jankowski, Giżycko
    2445 Ireneusz Jankowski, Pruszczgdański
    2446 Piotr Basiński, Wrocław
    2447 Adam Jańczewski, Lidz.Warm.
    2448 Bogdan Jarosz, Wrocław
    2449 Wiesław Jarosz, Koszalin
    2450 Krzysztof Jasicki, Brzeziałąka
    2451 Przemysław Jasiulewicz, Suwałki
    2452 Grzegorz Jaskot, Zawonia
    2453 Dariusz Jaskulski, Przylep
    2454 Damian Jaśkiewicz, Żarów
    2455 Artur Jaworski, Wrocław
    2456 Sławomir Jesinowicz, Warszawa
    2457 Bronisław Jesinowicz, Warszawa
    2458 Grażyna Jesinowicz, Warszawa
    2459 Sebastian Jędraszczyk, Poznań
    2460 Mariusz Jędrycha, Skierniewice
    2461 Tomasz Jędrzejczyk, Międzyrzecz
    2462 Stanisław Jończyk, Legionowo
    2463 Mariusz Jurkiewicz, Świdwin
    2464 Adrian Kacprzak, Warszawa
    2465 Maciej Kaczanowski, Grójec
    2466 Jacek Kaczanowski, Grójec
    2467 Henryk Kaczmarek, Opole
    2468 Krzysztof Kaczmarek, Świętoszów
    2469 Mariusz Kaczmarek, Żary
    2470 Barbara Kaczmarska, Jarosław
    2471 Rafał Kaczmarski, Bierutów
    2472 Mateusz Kaczorowski, Otmuchów
    2473 Dariusz Kaczyński, Słupsk
    2474 Robert Kaczyński, Orchowo
    2475 Mateusz Hyski, Kluczbork
    2476 Andrzej Kaliński, Legnica
    2477 Marcin Kalita, Kościelisko
    2478 Przemysław Kałkowski, Sławno
    2479 Tomasz Kałuża, Warszawa
    2480 Adam Kamiński, Wrocław
    2481 Marcin Kamiński, Sztum
    2482 Andrzej Kamiński, Białystok
    2483 Krzysztof Kaniewski, Poznań
    2484 Sebastian Kapela, Wrocław
    2485 Łukasz Karasowski, Brzeg
    2486 Hubert Karbowiak, Wrocław
    2487 Mariusz Karczewski, Bartoszyce
    2488 Krzysztof Karczyński, Wrocław
    2489 Bartosz Kardasz, Opole
    2490 Stanisław Karlikowski, Kraków
    2491 Marcin Karlikowski, Kraków
    2492 Jarosław Karlikowski, Kraków
    2493 Marcin Karpowicz, Tomaszówlubelski
    2494 Waldemar Karuś, Orly
    2495 Maciej Kasjan, Ełk
    2496 Marek Kasprzak, Gdynia
    2497 Mateusz Kasprzyk, Babimost
    2498 Zdzisław Kazibut, Poznań
    2499 Radosław Każmierczak, Braniewo
    2500 Rafał Kądziela, Lidzbark Warm.

    2500-3000
    2501 Paweł Kiek, Żary
    2502 Mariusz Kieslich, Poznań
    2503 Jarosław Kilichowski, Warszawa
    2504 Zbigniew Klawczyński, Bydgoszcz
    2505 Fabian Klekotko, Kosakowo
    2506 Jakub Klimczak, Rogów
    2507 Adam Kloskowski, Chojnice
    2508 Ewa Kluczyńska, Żagań
    2509 Mirosław Kłodziński, Bartoszyce
    2510 Paweł Kłos, Gubin
    2511 Paweł Knap, Tomaszowmaz.
    2512 Marek Kociuba, Wrocław
    2513 Jarosław Kolasa, Tychy
    2514 Krzysztof Kolasiński, Poznań
    2515 Janusz Kolesiński, Gdynia
    2516 Rafał Kołodzik, Luzino
    2517 Adrian Koniak, Stronieśląskie
    2518 Gerard Konopka, Poznań
    2519 Bartłomiej Konysz, Nowaw.Lęborska
    2520 Adrian Kop, Piła
    2521 Marcin Kopczany, Gorzówwlk.
    2522 Waldemar Kopeć, Bełchów
    2523 Daniel Kornaus, Tarnów
    2524 Krystian Kornicki, Police
    2525 Tomasz Korona, Dęblin
    2526 Jacek Korzeniak, Wieliczka
    2527 Edward Kosałka, Żary
    2528 Jarosław Kosecki, Piła
    2529 Grzegorz Kosmala, Ryki
    2530 Marek Kossowski, Ząbki
    2531 Tomasz Kostecki, Gdynia
    2532 Mirosław Kościelniak, Wschowa
    2533 Maciej Kościelny, Mielno
    2534 Karol Kościelski, Toruń
    2535 Edward Kot, Sulęcin
    2536 Damian Kotlenga, Skwierzyna
    2537 Przemysław Kowal, Borzechów
    2538 Damian Kowalczyk, Cieszków
    2539 Daniel Kowalewski, Warszawa
    2540 Agnieszka Kowalska, Pruszcz Pom.
    2541 Marek Kowalski, Nieżywiec
    2542 Andrzej Kowalski, Myszków
    2543 Leszek Kowalski, Międzyrzecz
    2544 Krzysztof Kowalski, Braniewo
    2545 Dawid Kowalski, Rybnik
    2546 Konrad Kowalski, Poznań
    2547 Krzysztof Kozaczuk, Jordanówśląski
    2548 Sylwester Kozak, Bożków
    2549 Krzysztof Kozikowski, Zielonagóra
    2550 Mariusz Kozioł, Warszawa
    2551 Dariusz Krajewski, Bydgoszcz
    2552 Michał Krajewski, Zambrów
    2553 Witold Krasiński, Koszalin
    2554 Tomasz Kraska, Nowemiastonadpilicą
    2555 Wioletta Krasoń, Zielonagóra
    2556 Sebastian Krasoń, Zielonagóra
    2557 Mariusz Kraśnicki, Orzysz
    2558 Adam Krawczyk, Bydgoszcz
    2559 Waldemar Kreft, Elbląg
    2560 Rafał Kręcichwost, Głuchołazy
    2561 Krzysztof Król, Wółkaratajska
    2562 Tadeusz Królczyk, Gołdap
    2563 Roman Królikowski, Kutno
    2564 Łukasz Kruk, Toruń
    2565 Arkadiusz Kruk, Warszawa
    2566 Dominik Krumin, Kobierzyce
    2567 Jacek Krupa, Powłów
    2568 Dominik Kryca, Wietrzychowice
    2569 Jacek Krzeszewski, Żagań
    2570 Stanisław Krzyżański, Kamiennagóra
    2571 Kamil Ksok, Braniewo
    2572 Dariusz Kubacki, Grotniki
    2573 Wojciech Kubica, Łódź
    2574 Tadeusz Kubit, Mława
    2575 Piotr Kuca, Wyczechy
    2576 Bartosz Kucharski, Ziębice
    2577 Adam Kuczyński, Międzyzdroje
    2578 Mirosław Kuczyński, Międzyrzecz
    2579 Robert Kuczyński, Głuszyca
    2580 Tomasz Kufel, Brójce
    2581 Piotr Kujawski, Toruń
    2582 Adam Kulesza, Gubin
    2583 Krzysztof Kultys, Opole
    2584 Ewa Kunz-Piszcz, Ziębice
    2585 Mariusz Kupis, Tomaszówmaz.
    2586 Kamil Kurczyk, Gliwice
    2587 Janusz Kurek, Legionowo
    2588 Daniel Kursa, Puławy
    2589 Grzegorz Kuśmierz, Gliwice
    2590 Michał Kuternoga, Raniżów
    2591 Artur Kużma, Braniewo
    2592 Artur Kwapisz, Bydgoszcz
    2593 August Kwas, Ryki
    2594 Andrzej Kwiatkowski, Lipno
    2595 Paweł Kwiatkowski, Łask
    2596 Krystian Kwiatkowski, Kazuńnowy
    2597 Jacek Kwiatkowski, Toruń
    2598 Michał Kwiecień, Rybnik
    2599 Emil Lange, Warszawa
    2600 Waldemar Langer, Wrocław
    2601 Ireneusz Langowski, Bielskobiała
    2602 Arkadiusz Lasik, Leszno
    2603 Mariusz Lasota, Bliżyn
    2604 Marek Lehr, Więcbork
    2605 Dariusz Lenart, Wrocław
    2606 Ryszard Lenkiewicz, Gdańsk
    2607 Zbigniew Leśniak, Oleśnica
    2608 Dawid Leśniak, Łoniów
    2609 Agnieszka Lewandowska, Żary
    2610 Paulina Lewandowska, Leźnicawielka
    2611 Marek Lewandowski, Żary
    2612 Waldemar Lewandowski
    2613 Tomasz Lib, Rzeszów
    2614 Paweł Liber, Elbląg
    2615 Adam Ligięza, Wrocław
    2616 Piotr Lis, Toruń
    2617 Łukasz Lisiecki, Wrocław
    2618 Damian Liszewski, Wiszniamała
    2619 Andrzej Liśniewski, Warszawa
    2620 Marek Litke, Kraków
    2621 Rafał Looze, Czerwonka
    2622 Michał Lorek, Mielec
    2623 Piotr Losik, Głogów
    2624 Maciej Lubański, Żagań
    2625 Krzysztof Lubawiński, Braniewo
    2626 Małgorzata Ludowich, Sulechów
    2627 Andrzej Łabędzki, Żernica
    2628 Marek Łabuz, Wrocław
    2629 Przemysław Łagowski, Strzelin
    2630 Wojciech Łapkiewicz, Górzno
    2631 Paweł Łaskarzewski, Waćmierz
    2632 Paweł Łątka, Sosnowiec
    2633 Dariusz Łojko, Żagań
    2634 Tomasz Łopatka, Przasnysz
    2635 Dariusz Łoza, Jabłonna
    2636 Dawid Łudczak, Dobroszyce
    2637 Maciej Łukasiak, Łęczyca
    2638 Rafał Łukaszewski, Bydgoszcz
    2639 Adrian Łukaszyk, Gorloce
    2640 Mieczysław Łyczakowski, Braniewo
    2641 Piotr Maciejewski, Poznań
    2642 Krzysztof Maj, Walim
    2643 Marek Majdowski, Przasnysz
    2644 Mariusz Majewski, Bydgoszcz
    2645 Marcin Majkowski, Gdynia
    2646 Tomasz Makarewicz, Świdwin
    2647 Kamil Makoś, Bolesławiec
    2648 Mariusz Makowski, Opole
    2649 Szymon Makowski, Sokoły
    2650 Bartosz Maksymowicz, Stronieśląskie
    2651 Sławomir Malik, Zielonagóra
    2652 Sebastian Malinowski, Gniezno
    2653 Łukasz Malinowski, Chłopice
    2654 Łukasz Mandziej, Wrocław
    2655 Karol Marchewka, Kosciań
    2656 Andrzej Marczuk, Głuszyca
    2657 Maciej Markiewicz, Wałbrzych
    2658 Piotr Markowski, Nowaruda
    2659 Daniel Masalski, Bystrzycakłodzka
    2660 Wojciech Masłowski, Toruń
    2661 Wiesław Maślak, Międzyrzecz
    2662 Tomasz Matejko, Przemysl
    2663 Marcin Matusiak, Sulechów
    2664 Dawid Matuszewski, Lubrza
    2665 Sławomir Falkowski, Biała Piska
    2666 Marcin Matyjaszczyk, Kamiennagóra
    2667 Łukasz Matysiak, Ujazd
    2668 Włodzimierz Matyszczak, Brzeg
    2669 Piotr Maziarz, Żagań
    2670 Sylwester Maziejuk, Międzyrzecz
    2671 Krzysztof Mazurek, Żagań
    2672 Wojciech Mazurkiewicz, Kraków
    2673 Jakub Mączkowiak, Luboń
    2674 Jacek Mendel, Truskaw
    2675 Radosław Menziński, Bartoszyce
    2676 Dariusz Merchel, Sulejówek
    2677 Robert Metelski, Skwierzyna
    2678 Piotr Mężyk, Warszawa
    2679 Mariusz Michalak, Warszawa
    2680 Marek Michalczyk, Wędrzyn
    2681 Lucyna Michalecka, Żagań
    2682 Wojciech Michalik, Wrocław
    2683 Janusz Michalski, Świnoujście
    2684 Michał Wojciechowski, Warszawa
    2685 Wojciech Michałkiewicz, Wrocław
    2686 Michał Michlewicz, Wrocław
    2687 Krzysztof Miczko, Gdynia
    2688 Michał Mielczarek, Łódźgórna
    2689 Michał Mierzejewski, Elbląg
    2690 Arkadiusz Migacz, Kraków
    2691 Paweł Mijacz, Giżycko
    2692 Józef Mika, Poznań
    2693 Robert Miklas, Inowrocław
    2694 Mariusz Miklis, Pryszczgdański
    2695 Rafał Mikoda, Wrocław
    2696 Maciej Mikoda, Kłodzko
    2697 Adam Mikołajczyk, Poznań
    2698 Robert Mikulski, Warszawa
    2699 Jakub Mikusek, Bartoszyce
    2700 Janusz Milczarek, Łódź
    2701 Jolanta Milewska, Warszawa
    2702 Łukasz Mioduszewski, Koszalin
    2703 Robert Mirosz, Siedlce
    2704 Sławomir Mirowski, Wrocław
    2705 Piotr Misiewicz, Lidz.Warm.
    2706 Grzegorz Misztal, Wrocław
    2707 Mateusz Mizgała, Wysokalelowska
    2708 Paweł Młodzikowski, Adamów
    2709 Paweł Młynek, Rakszawa
    2710 Damian Moczydlak, Luboń
    2711 Krzysztof Mol, Zielonagóra
    2712 Paweł Mordwind, Warszawa
    2713 Kamil Mosiński, Nowydwór.Maz
    2714 Kamil Mosiński, Nowydwór.Maz
    2715 Paweł Mosiołek, Świdnica
    2716 Piotr Motta, Rzeszów
    2717 Krzysztof Motyka, Nowaruda
    2718 Marek Możejko, Morąg
    2719 Michał Mroczka, Gdańsk
    2720 Przemysław Mrozowski, Rumia
    2721 Marek Mrówka, Warszawa
    2722 Piotr Mróz, Kraków
    2723 Tomasz Mucha, Głogów
    2724 Zbigniew Murawski, Szczecin
    2725 Mariusz Murawski, Szczecinek
    2726 Jarosław Musiał, Słupsk
    2727 Patryk Musielak, Leszno
    2728 Rafał Myrcik, Pruszczgdański
    2729 Cezary Nachibowicz, Gietrzwałd
    2730 Arkadiusz Narojczyk, Maków Maz
    2731 Kamil Nartowski, Chełmża
    2732 Jacek Nastałek, Jeleniagóra
    2733 Piotr Nawrocki, Świętoszów
    2734 Łukasz Nestorowicz, Okszów
    2735 Paweł Nieckarz, Warszawa
    2736 Bartosz Niecławski, Iiława
    2737 Czesław Niedżwiadek, Warszawa
    2738 Marcin Niepsój, Włocławek
    2739 Paweł Niewiadowski, Łambinowice
    2740 Sławomir Nosal, Szczytno
    2741 Rafał Nowak, Wrocław
    2742 Andrzej Nowak, Gdańsk
    2743 Andrzej Nowak, Sosnowiec
    2744 Joanna Nowakowska, Kraków
    2745 Konrad Nowakowski, Krotoszyn
    2746 Michał Nowakowski, Legionowo
    2747 Maciej Nowakowski, Małomice
    2748 Dawid Nowakowski, Piaseczno
    2749 Piotr Nowosielski, Wólkapełkińska
    2750 Damian Obała, Lubrza
    2751 Michał Obolewicz, Braniewo
    2752 Paweł Odrzywołek, Koszalin
    2753 Adrian Ogłoza, Kobylanka
    2754 Grzegorz Oksanicz, Gdynia
    2755 Amadeusz Olbiński, Wysoka
    2756 Krzysztof Olejniczak, Kłodowa
    2757 Piotr Oleksiak, Bartoszyce
    2758 Radosław Oleszczuk, Krapkowice
    2759 Tomasz Oleś, Osielsko
    2760 Paulina Oleśków-Dąbska, Sulechów
    2761 Rafał Olkowski, Lidz.Warm.
    2762 Marek Olszewski, Lidz.Warm.
    2763 Grzegorz Ołtarzewski, Pruszków
    2764 Wojciech Opala, Poznań
    2765 Tomasz Orent, Skwierzyna
    2766 Eliza Orzechowska, Kraków
    2767 Krzysztof Orzechowski, Kłodzko
    2768 Wojciech Osiadacz, Dzierżoniów
    2769 Dariusz Osiecki, Sulęcin
    2770 Mateusz Ostrowski, Rzeszów
    2771 Dariusz Ostrowski, Kiełczów
    2772 Maciej Ostwald, Poznań
    2773 Mariusz Owerko, Janówpodlaski
    2774 Piotr Pajączek, Opole
    2775 Mateusz Pakies, Krosnoodrz.
    2776 Sławomir Paliszewski, Gdynia
    2777 Maciej Pałacha, Mosty
    2778 Paweł Pałat, Elbląg
    2779 Adrian Panasiuk, Kolno
    2780 Sławomir Panfil, Janowiecwlkp
    2781 Cezary Papis, Radom
    2782 Andrzej Partyka, Solina
    2783 Dawid Paruch, Trzebiechów
    2784 Wiesław Pastuszka, Lubsko
    2785 Robert Hadziński, Rybnik
    2786 Piotr Paszkiewicz, Tarnów
    2787 Bogdan Paterek, Żagań
    2788 Przemysław Pawlak, Krośniewice
    2789 Krzysztof Pawlik, Kamiennagóra
    2790 Grzegorz Penc, Opole
    2791 Piotr Pera, Wrocław
    2792 Wojciech Petryków, Marcinowice
    2793 Jarosław Pękala, Zgierz
    2794 Piotr Piasecki, Poznań
    2795 Michał Piecuch, Lubenia
    2796 Jarosław Pieniuk, Lidz.Warm.
    2797 Sławomir Pietkun, Gdynia
    2798 Kristin Abdel Aal, Lübeck
    2799 Jacek Pietruszewski, Warszawa
    2800 Sebastian Pietryk, Pryuszczgdański
    2801 Sławomir Pietrzycki, Reda
    2802 Grzegorz Pilny, Kłodzko
    2803 Krystian Pindor, Wrocław
    2804 Krzysztof Piotrowski, Krapkowice
    2805 Marek Piotrowski, Wrocław
    2806 Mariusz Piórkowski, Mińsk Maz.
    2807 Tomasz Piskoń, Lubliniec
    2808 Marcin Piwowarski, Elbląg
    2809 Krzysztof Plata, Kowary
    2810 Mariusz Plesiński, Świętoszów
    2811 Łukasz Płachta, Sieradz
    2812 Arkadiusz Pławiak, Długopolezdrój
    2813 Robert Płonka, Siedlce
    2814 Tomasz Płuciennik, Zielonagóra
    2815 Marek Pocheć, Mrzeżyno
    2816 Robert Poczaj, Słubice
    2817 Łukasz Podlewski, Reda
    2818 Zbigniew Podsiedlik, Bydgoszcz
    2819 Patryk Pogoda, Kłodzko
    2820 Anna Pogorzelska, Zielonagóra
    2821 Jacek Polus, Wrocław
    2822 Łukasz Poniewozik, Niemce
    2823 Robert Poręba, Nysa
    2824 Grzegorz Poręba, Tarnów
    2825 Paweł Poros, Wrocław
    2826 Natalia Posadzy, Poznań
    2827 Marcin Powideł, Lidzbarkwarm.
    2828 Tomasz Praciak, Bielskobiała
    2829 Tomasz Praczyk, Gdynia
    2830 Dawid Prętnik, Gdynia
    2831 Paweł Probierz, Dąbrowagórnicza
    2832 Leszek Proc, Poznań
    2833 Mariusz Prokop, Elbląg
    2834 Jarosław Prokopiuk, Gdynia
    2835 Paweł Pruszkowski, Frombork
    2836 Przemysław Przybył, Świnoujście
    2837 Roman Przyczynek, Warszawa
    2838 Jakub Przygodzki, Żelazków
    2839 Mariusz Przygódzki, Joniec
    2840 Paweł Pszkit, Ryki
    2841 Dariusz Ptak, Poznań
    2842 Katarzyna Puczyłowska, Olecko
    2843 Rafał Pyżalski, Warszawa
    2844 Tomasz Radomiński, Mińsk Maz.
    2845 Zdzisław Radosz, Swarzędz
    2846 Robert Radzik, Warka
    2847 Marcin Rajewski, Kościan
    2848 Tomasz Rak, Sulechów
    2849 Paweł Raniszewski, Żary
    2850 Waldemar Rau, Czerwieńsk
    2851 Marek Rawicki, Warszawa
    2852 Paweł Raźny, Jawor
    2853 Paweł Rejmak, Szczecin
    2854 Tomasz Rekowski, Morąg
    2855 Bartłomiej Repliński
    2856 Bartosz Retka, Słupsk
    2857 Sylwester Rębacz, Zduńskawola
    2858 Grzegorz Rękawek, Siedlce
    2859 Damian Rogóż, Ząbkowiceśląskie
    2860 Jarosław Romaniak-Kowalski
    2861 Michał Romaniuk, Siedlce
    2862 Janusz Romianik, Gdańsk
    2863 Przemysław Rosiak, Kłodawa
    2864 Grzegorz Rosłan, Warszawa
    2865 Bartosz Rothkegel, Katowice
    2866 Tomasz Rowiński, Leoncin
    2867 Krzysztof Rudnicki, Legnica
    2868 Radosław Ruła, Turośńkościelna
    2869 Tomasz Ruminkiewicz, Międzyrzecz
    2870 Robert Rusinek, Swarzędz
    2871 Adam Rusnarczyk, Lisiagora
    2872 Tomasz Ruszewski, Suwałki
    2873 Marek Rutkowski, Skwierzyna
    2874 Emilian Rutkowski, Lidz.Warm.
    2875 Grzegorz Rutkowski, Kisielice
    2876 Piotr Rybak, Bartoszyce
    2877 Mariusz Rybski, Szczecin
    2878 Bogdan Rycerski, Iłowa
    2879 Andrzej Ryniak, Warszawa
    2880 Łukasz Sadurski, Sulechów
    2881 Radosław Salach, Lubsko
    2882 Tomasz Sałata, Borki
    2883 Bogdan Sanocki, Kraków
    2884 Elżbieta Sarnecka, Krosnoodrzańskie
    2885 Robert Sawicki, Lwówekśląski
    2886 Rafał Sawicki, Andrzejewo
    2887 Jacek Schmidt, Szczecin
    2888 Paweł Schmidt, Gliwice
    2889 Daniel Seifert, Zielonagóra
    2890 Andrzej Sekular, Skwierzyna
    2891 Adrian Semla, Krosnowice
    2892 Grzegorz Seredyn, Gniewoszów
    2893 Michał Siegieda, Warszawa
    2894 Dariusz Siek, Międzyrzecz
    2895 Daniel Siek, Międzyrzecz
    2896 Filip Sielicki, Wrocław
    2897 Paweł Siemieńczuk, Warszawa
    2898 Mikołaj Sieńko, Tychy
    2899 Robert Sierzputowski, Grójec
    2900 Tomasz Sikora, Świdwin
    2901 Kamil Sikorski, Morąg
    2902 Sławomir Siodłak, Kije
    2903 Oktawian Sipko, Żagań
    2904 Daniel Sitkowski, Chełmno
    2905 Marcin Siudej, Mrągowo
    2906 Grzegorz Siwek, Kocmyrzów
    2907 Stanisław Skalski, Wrocław
    2908 Robert Skica, Kiełczów
    2909 Waldemar Skoneczny
    2910 Marcin Skorobohaty, Kłodzko
    2911 Rafał Skowroński, Gdynia
    2912 Michał Skrobała, Lutów
    2913 Patryk Skrzypczak, Trzciel
    2914 Krzysztof Skurzyński, Bydgoszcz
    2915 Michał Sławiński, Pogórze
    2916 Bartosz Słomczyński, Opole
    2917 Krzysztof Słysz, Wólkapełkińska
    2918 Cezary Smarzek, Łask
    2919 Benita Smarzek, Łask
    2920 Nina Smażyk, Zielonagóra
    2921 Rafał Smoręda, Ziębice
    2922 Jakub Koczot, Tarnobrzeg
    2923 Robert Soboń, Tomaszówmaz.
    2924 Grzegorz Soborski, Węgorzewo
    2925 Tomasz Sobstyl, Nowaruda
    2926 Paweł Socha, Tomaszówmaz.
    2927 Maciej Sochan, Gorzówwlkp.
    2928 Marek Soja, Jarosław
    2929 Teresa Solus, Warszawa
    2930 Kamil Sołodowczuk, Dobremiasto
    2931 Katarzyna Sołodowczuk, Dobremiasto
    2932 Mieczysław Sołtysek, Milówka
    2933 Paweł Sornat, Opole
    2934 Marcin Sosnowski, Bartoszyce
    2935 Mariusz Sowa, Ziębice
    2936 Wojciech Sowa, Unisław
    2937 Grzegorz Stachoń, Opole
    2938 Waldemar Bobrowski, Mieroszów
    2939 Jan Stachow, Kraków
    2940 Mirosław Stachowski, Żary
    2941 Tomasz Stadnik, Osiekn/W
    2942, Staniszewski, Grudziądz
    2943 Krzysztof Staniszewski, Bydgoszcz
    2944 Piotr Stańczak, Somianka
    2945 Antoni Starościak, Wrocław
    2946 Krzysztof Stasinowski, Chodzież
    2947 Paweł Staszak, Noweczarnowo
    2948 Wojciech Staszkowian, Bolków
    2949 Ryszard Stawicki, Warszawa
    2950 Tomasz Stefaniak, Warszawa
    2951 Marcin Stępień, Wrocław
    2952 Paweł Stępień, Bledzew
    2953 Tadeusz Stępień, Piotrkówtryb.
    2954 Bartłomiej Jan Stępniewski-Szynalik
    2955 Piotr Stępniewski-Szynalik, Kraków
    2956 Piotr Stróżyński, Sulechów
    2957 Norbert Strzelczyk, Skwierzyna
    2958 Paweł Studniarek, Jeżówsudecki
    2959 Piotr Stykowski, Wrocław
    2960 Marcin Styś, Legionowo
    2961 Krzysztof Suchcicki, Wrocław
    2962 Rafał Supłatowicz, Bydgoszcz
    2963 Paweł Sura, Warszawa
    2964 Przemysław Suszyński, Reszel
    2965 Marcin Sypniewski, Poznań
    2966 Andrzej Szach, Niemcza
    2967 Piotr Szafrański, Wrocław
    2968 Waldemar Szaniawski, Nowaruda
    2969 Grzegorz Szczeciński, Sulechów
    2970 Paweł Szczekowski, Kraków
    2971 Marek Szczepaniuk, Skała
    2972 Maciej Szczepanowski, Koronowo
    2973 Stanisław Szczepański, Chorzów
    2974 Sławomir Szczepański, Poznań
    2975 Krzysztof Szczerbiak, Skwierzyna
    2976 Paweł Szczerek, Warszawa
    2977 Grzegorz Szczurek, Podstolice
    2978 Ewelina Szefer, Piotrkówtryb.
    2979 Marta Szenk, Bydgoszcz
    2980 Kamil Szerszeń, Bydgoszcz
    2981 Bartłomiej Szklarz, Włoszczowa
    2982 Marcin Szłapka, Gdynia
    2983 Sandra Szost, Płock
    2984 Mariusz Szostak, Rożnoparcele
    2985 Dawid Szpak, Strzyżów
    2986 Piotr Szpigiel, Braniewo
    2987 Marian Szrama, Lębork
    2988 Marek Szredel, Elbląg
    2989 Andrzej Szućko, Wolin
    2990 Krystian Szuflik, Brzeg
    2991 Maciej Szulc, Poznań
    2992 Piotr Szumski, Wrocław
    2993 Krzysztof Szydlik, Skwierzyna
    2994 Paweł Szymczak, Swarzędz
    2995 Rafał Szymczyk, Wrocław
    2996 Zdzisław Szymczyna, Kraków
    2997 Bogumił Szynaka, Zielonagóra
    2998 Kamil Szynkowski, Warszawa
    2999 Marian Ścibor, Zegrze
    3000 Adam Ściechowicz, Gdynia

    3001-3500
    3001 Andrzej Śledź, Poznań
    3002 Krzysztof Śnieżek, Przasnysz
    3003 Krzysztof Świąder, Ludwikowice Kł.
    3004 Tomasz Świątkowski, Nowacerkiew
    3005 Agata Świderska, Nisko
    3006 Anna Świetlik, Legionowo
    3007 Krzysztof Świętoń, Gołdap
    3008 Bartosz Tadeusiak, Gliwice
    3009 Paweł Talaga, Gdynia
    3010 Grzegorz Tamborski, Racławice
    3011 Czesław Tarłowski, Jeleniagóra
    3012 Łukasz Teległów, Reda
    3013 Maciej Tomaka, Kłodzko
    3014 Piotr Tomaszewski, Wolibóż
    3015 Dariusz Tomeczek, Kraków
    3016 Patryk Tomiak, Łagów
    3017 Marek Topór, Wrocław
    3018 Piotr Trochimczyk, Przemysl
    3019 Dawid Trojan, Białystok
    3020 Ryszard Trzustowski, Wrocław
    3021 Krzysztof Tumko, Osieczna
    3022 Mariusz Tyburski, Czerniceborowe
    3023 Jan Tymiński, Opole
    3024 Jan Tyszka, Lidz.Warm.
    3025 Kryspin Ukleja, Chorzów
    3026 Tobiasz Ukleja, Chorzów
    3027 Roman Uram, Jedlicze
    3028 Jerzy Urban, Kraków
    3029 Marcin Walenciej, Dąbrowa Białost.
    3030 Ryszard Walendziak, Malbork
    3031 Marek Walentynowicz, Gdynia
    3032 Dominik Walkowiak, Lądekzdrój
    3033 Bartłomiej Waloszczyk, Świętoszów
    3034 Radosław Wałecki, Sulechów
    3035 Adam Wałowski, Lubliniec
    3036 Artur Warwas, Siechnice
    3037 Marcin Wasilewski, Gdynia
    3038 Krzysztof Wasyluk, Wrocław
    3039 Łukasz Waszczuk, Jarosław
    3040 Tomasz Waszkiewicz, Szczecin
    3041 Tomasz Waściński, Kobylin
    3042 Jacek Waśko, Rzeszów
    3043 Adam Wawro, Ścinawkaśrednia
    3044 Monika Wąsiewicz, Bobrowice
    3045 Arkadiusz Wąsik, Kłoczewprzykwa
    3046 Mariusz Wąż, Rumia
    3047 Wojciech Wcisło, Kraków
    3048 Dawid Weissensteiner, Skoroszyce
    3049 Sebastian Wesołowski, Bydgoszcz
    3050 Radosław Wiertel, Żary
    3051 Jacek Wierzchowski, Gdynia
    3052 Sławomir Wiktorowicz, Koszalin
    3053 Krzysztof Wiktorski, Skała
    3054 Grzegorz Wincek, Wrocław
    3055 Beata Wiśniewska, Sulechów
    3056 Janusz Wiśniewski, Toruń
    3057 Sławomir Wiśniewski, Dusznikizdrój
    3058 Maciej Wiśniewski, Zabrze
    3059 Paweł Wiśniewski, Kraków
    3060 Paweł Wiśniewski, Gliwice
    3061 Krzysztof Wiśniowski, Bolesławiec
    3062 Konrad Witkowski, Tomaszów Maz.
    3063 Grzegorz Witkowski, Wrocław
    3064 Grzegorz Gawroński, Ostrowiec Św,
    3065 Tomasz Włodarczyk, Kamień Pom.
    3066 Dawid Włódarek, Toruń
    3067 Marcin Wodziński, Krosno
    3068 Maciej Wojciechowski, Wejherowo
    3069 Dawid Wojciechowski, Świdnica
    3070 Konrad Wojdyło, Rybnik
    3071 Arkadiusz Wojtaczka, Mińsk Maz
    3072 Grzegorz Wojtas, Kamesznica
    3073 Kamil Wierzbicki, Mirków
    3074 Luiza Popkiewicz, Wrocław
    3075 Monika Trojan, Jeżów Sudecki
    3076 Dariusz Wolak, Nowaruda
    3077 Radosław Woronowski, Głubczyce
    3078 Jan Wośko, Krapkowice
    3079 Krzysztof Wotawa, Kłodzko
    3080 Rafał Wójcik, Szczecin
    3081 Rafał Wroniszewski, Tomaszowmaz.
    3082 Emil Wróbel, Niedżwiada
    3083 Dariusz Wybranowski, Mińsk. Maz.
    3084 Artur Wychowaniak, Braniewo
    3085 Tomasz Wyczawski, Grodziskmaz.
    3086 Rafał Wyczyński, Wrocław
    3087 Piotr Wylegalski, Wrocław
    3088 Stanisław Wysocki, Cyców
    3089 Rafał Wyszyński, Opole
    3090 Leszek Zabagło, Gorzówwlkp.
    3091 Ryszard Zaborski, Koszalin
    3092 Bartosz Zając, Jasłojasło
    3093 Ronald Zając, Wrocław
    3094 Ewelina Zakrzewska, Wichorowo
    3095 Łukasz Zakrzewski, Sulęcin
    3096 Bartłomiej Zaleski, Elbląg
    3097 Roman Zalewski, Kiełczów
    3098 Tomasz Zaremba, Zambrów
    3099 Przemysław Zarębski, Września
    3100 Paweł Zasimowicz, Strzelin
    3101 Maciej Zawalski, Zabierzów
    3102 Robert Zawalski, Szczecin
    3103 Marcin Zdanewicz, Dusznikizdrój
    3104 Patryk Zegan, Opole
    3105 Zygmunt Zegarlicki, Gdynia
    3106 Jan Zelek, Koszalin
    3107 Marek Zglejszewski, Ciechanów
    3108 Damian Zieliński, Jeleniagóra
    3109 Artur Zieliński, Wałbrzych
    3110 Mariusz Zielonka, Poznań
    3111 Jarosław Ziemianek, Wągrowiec
    3112 Agnieszka Ziemiańska, Żagań
    3113 Piotr Zimoląg, Wrocław
    3114 Wiesław Ziółkowski, Reda
    3115 Seweryn Znamirowski, Dąbrówkawlkp
    3116 Maciej Zwardoń, Ścinawkaśrednia
    3117 Robert Żak, Mielec
    3118 Jakub Żak, Przeworsk
    3119 Tadeusz Żelazko, Gubin
    3120 Jacek Żuk, Opole
    3121 Patryk Żurawski, Mirotki
    3122 Krzysztof Żwirek, Zamość
    3123 Bogusław Gruszczyński, Gliwice
    3124 Józef Tyborowski, Łomża
    3125 Grzegorz Jaworski, Wrocław
    3126 Adam Koban, Przemków
    3127 Maciej Kortianek, Wrocław
    3128 Przemysław Kulak, Bełchatów
    3129 Mateusz Niedźwiecki, Poznań
    3130 Andrzej Bzymek, Sobótka
    3131 Barbara Radwańska, Wrocław
    3132 Bartosz Walerczyk, Wrocław
    3133 Paweł Widawski, Sosnowiec
    3134 Marcin Zielenkiewicz, Wroclaw
    3135 Kazimierz Sasko, Stara Kiszewa
    3136 Wojciech Chmura, Strzegom
    3137 Zygmunt Kalinowski, Poznań
    3138 Radosław Zgiet, Czartajew
    3139 Józef Madej, Oświęcim
    3140 Paweł Mej, Baczków K . Bochni
    3141 Tomasz Barteczka, Wrocław
    3142 Jerzy Połczyński, Poznań
    3143 Michał Szkudlarek, Przysieka Polska
    3144 Grzegorz Basta, Chełmek
    3145 Piotr Baum, Poznań
    3146 Artur Bęben, Kliniska Wielkie
    3147 Aleksandra Bocheńska, Wrocław
    3148 Szymon Bochm, Kobyla Góra
    3149 Katarzyna Bołtuć, Wrocław
    3150 Paweł Burak, Wrocław
    3151 Marian Burzec, Siedlce
    3152 Miroslaw Buszkiewicz, Sienno
    3153 Kamil Cetnarowski, Wrocław
    3154 Marek Chodak, Kraków
    3155 Krystian Hoffman, Tyniec Mały
    3156 Marek Chrószcz, Marklowice
    3157 Piotr Smuga, Gliwice
    3158 Rafał Cybulski, Wrocław
    3159 Agnieszka Cywka, Wojnowice
    3160 Maciej Czerniak, Dlugoleka
    3161 Wawrzyniec Czubak, Kostrzyn
    3162 Tomasz Dauerman, Wrocław
    3163 Przemysław Demków, Wrocław
    3164 Grzegorz Dorenda, Wrocław
    3165 Ryszard Fenc, Lubin
    3166 Grzegorz Frątczak, Dobra, Nowiny
    3167 Adam Gajos, Mysłowice
    3168 Wojciech Gęstwa, Wrocław
    3169 Robert Goch, Piaseczno
    3170 Hubert Godlewski, Wrocław
    3171 Zbigniew Goldwasser, Sobótka
    3172 Rafał Grabania, Torun
    3173 Adam Kłys, Wrocław
    3174 Rafał Gumulak, Kobyla Góra
    3175 Anna Żak, Wrocław
    3176 Paweł Hajdasz, Wrocław
    3177 Krzysztof Janik, Wrocław
    3178 Mariusz Jasnikowski, Kłodzko
    3179 Paweł Kacprzak, Bedlno
    3180 Andrzej Bąk, Głogów Młp.
    3181 Katarzyna Karwowska, Wrocław
    3182 Artur Kasperski, Poznań
    3183 Paweł Kaszyca, Jankowice
    3184 Marcin Kawka, Poznań
    3185 Tomasz Klamra, Olsztyn
    3186 Tomek Klewicz, Poznań
    3187 Szymon Knobloch, Piekary Śląskie
    3188 Wojciech Kołacz, Warszawa
    3189 Tadeusz Kołodziej, Wrocław
    3190 Krzysztof Konopniak, Rawicz
    3191 Henryk Kopij, Brzeg
    3192 Michał Kostrzębski, Brodnica
    3193 Andrzej Kowalski, Poznań
    3194 Witold Kozioł, Ostrowiec Św.
    3195 Piotr Kozłowski, Morawin
    3196 Dariusz Krasiński, Wałbrzych
    3197 Krzysztof Krawczak, Szczecin
    3198 Piotr Królak, Lubin
    3199 Bartosz Kruk, Brzeg
    3200 Arkadiusz Kruszona, Czerwonak
    3201 Jan Krypa, Warszawa
    3202 Janusz Krzyszycha, Suchy Dwór
    3203 Zbigniew Kubowicz, Oława
    3204 Takeshige Yokota, Wroclaw
    3205 Mariusz Leśniak, Wrocław
    3206 Beata Lipecka, Malbork
    3207 Bożena Lipecka, Malbork
    3208 Jerzy Lipiński, Wrocław
    3209 Maciej Łaba, Wrocław
    3210 Dariusz Majchrzak, Toruń
    3211 Rafal Makowieicki, Wroclaw
    3212 Magdalena Makowska, Wrocław
    3213 Pavel Marek, Cernosice
    3214 Katarzyna Medyk, Legnica
    3215 Paulina Mędrek, Wrocław
    3216 Łukasz Miadziołko, Poznań
    3217 Grzegorz Milka, Kędzierzyn-Koźle
    3218 Paweł Miłek, Wrocław
    3219 Jacek Mirończuk, Łódź
    3220 Marta Mońka, Katowice
    3221 Mateusz Musiał, Oleśnica
    3222 Jarosław Niełacny, Wrocław
    3223 Jakub Nienartowicz, Wrocław
    3224 Marcin Nowacki, Katowice
    3225 Mariusz Nowak, Bielsko-Biała
    3226 Paweł Olender, Warszawa
    3227 Tomasz Olszewski, Hornówek
    3228 Michał Ozimek, Strzegom
    3229 Monika Pacharzyna, Racibórz
    3230 Michał Pawlaczek, Trzebnica
    3231 Wiesław Guziejewski, Włocławek
    3232 Grzegorz Pietruszka, Brzeg Dolny
    3233 Szymon Poparda, Wrocław
    3234 Paweł Powązka, Lubin
    3235 Piotr Poznar, Chojnów
    3236 Tomasz Kruzel, Zawiercie
    3237 Grzegorz Raczkowiak, Nowy Tomyśl
    3238 Leszek Rakowski, Żerniki Wrocławskie
    3239 Barbara Remberk, Warszawa
    3240 Michał Remberk, Warszawa
    3241 Wojciech Repczyński, Nakło
    3242 Piotr Rogórz, Wrocław
    3243 Monika Romańczuk, Jelenia Góra
    3244 Marcin Różycki, Tychy
    3245 Michał Skop, Zabrze
    3246 Tomasz Skrzypkowski, Otwock
    3247 Marcin Smoliga, Ceków
    3248 Sławomir Narel, Łódź
    3249 Andrzej Sokołowski, Kraków
    3250 Dariusz Musiał, Wrocław
    3251 Tomasz Stankowski, Bełżyce
    3252 Paweł Saczuk, Wysoka
    3253 Jacek Szczot, Kępno
    3254 Michał Szewczyk, Opole
    3255 Krzysztof Szkaradznski, Wroclaw
    3256 Krzysztof Szymański, Ostrów Wlkp.
    3257 Krzysztof Tomczuk, Wrocław
    3258 Katarzyna Urbańska, Opole
    3259 Grzegorz Urbański, Niedźwiedzica
    3260 Grzegorz Wachowski, Wrocław
    3261 Piotr Wantuch, Głuchołazy
    3262 Jacek Wegner, Rybnik
    3263 Mariusz Wieczorek, Warszawa
    3264 Tomasz Wiewiórka, Kraków
    3265 Krzysztof Wilk, Krakow
    3266 Aleksander Witecki, Lubin
    3267 Andrzej Woźniak, Bielsko Biała
    3268 Jarosław Woźniak, Kraków
    3269 Sebastian Woźniak, Warszawa
    3270 Tomasz Woźniak, Koluszki
    3271 Tomasz Wypych, Brzeg
    3272 Marcin Zając, Dąbrowa Górnicza
    3273 Elżbieta Zapadka, Mrągowo
    3274 Marcin Zdąbłarz, Jaworzno
    3275 Roman Zenker, Zielona Góra
    3276 Leszek Zieliński, Wrocław
    3277 Adam Zimoń, Wrocław
    3278 Andrzej Zwęgliński, Kędzierzyn-Koźle
    3279 Dariusz Zych, Piła
    3280 Robert M. Żak, Marki
    3281 Wojciech Szymczak, Syców
    3282 Falko Haase, Hamburg
    3283 Karol Chraplak, Leszno
    3284 Tomasz Czosnowski, Gliwice
    3285 Peter Darkow, Neukirch
    3286 Tomasz Dąbrowski, Nysa
    3287 Radek Dębski, Nowy Dwór Maz.
    3288 Ralph Diersch, Măślheim An Der Ruhr
    3289 Krzysztof Dyktyński, Łódź
    3290 Jarosław Latuszek, Garwolin
    3291 Grzegorz Gielec, Wola Moszczenicka
    3292 Barbara Gomolczyk, Ruda Śląska
    3293 Przemysław Jadaś, Długołęka
    3294 Piotr Horała, Wrocław
    3295 Krzysztof Intrys, Brzeg Dolny
    3296 Radosław Jakubiec, Dąbrowa Górn.
    3297 Wiesław Jóźwik, Wodzisław Śl.
    3298 Jerzy Juchniewicz, Stargard Szczec
    3299 Robert Kasprzyk, Pieńsk
    3300 Grzegorz Kaźmierczuk, Wrocław
    3301 Wojciech Kroczak, Pieszyce
    3302 Krzysztof Langner, Wrocław
    3303 Jerzy Laskowski, Gdańsk
    3304 Sławomir Latos, Wrocław
    3305 Wiesław Łątka, Wrocław
    3306 Krzysztof Mazurek, Żary
    3307 Krzysztof Micherda, Swidnica
    3308 Przemysław Mikołajczak, Wałbrzych
    3309 Sławomir Nowicki, Stargard Szcz.
    3310 Łukasz Pieczyński, Kalisz
    3311 Leszek Pielaszek, Chynów
    3312 Jakub Antoni Pachoł, Pasikurowice
    3313 Damian Bombelka, Chorzów
    3314 Marcin Piotrowski, Gdynia
    3315 Andrzej Prusiński, Zielona Góra
    3316 Antoni Repa, Wrocław
    3317 Grzegorz Soczomski, Wrocław
    3318 Wojciech Starościak, Wrocław
    3319 Pawel Szczotka, Bogatynia
    3320 Henryk Kaczmarek, Strzelin
    3321 Patryk Świtaj, Żory
    3322 Ralf Thomas, Neukirch
    3323 Artur Trawka, Zabrze
    3324 Mariusz Wałęsiak, Czeszewo-Budy
    3325 Dariusz Więckowski, Bydgoszcz
    3326 Bartosz Radzio, Grójec
    3327 Kinga Zielińska, Kościan
    3328 Juliusz Zukowski, Budapest
    3329 Krzysztof Żak, Wrocław
    3330 Piotr Żebrowski, Wrocław
    3331 Conny Dahl-Larsen, Odense
    3332 Michał Domżał, Otwock
    3333 Anna Flasz, Jastrzębie Zdrój
    3334 Dawid Flasz, Jastrzębie Zdrój
    3335 Leszek Foiński, Kąty Wrocławskie
    3336 Henning Hansen, Odense
    3337 Dariusz Hurysz, Poznan
    3338 Kazimierz Jabłoński, Prądy
    3339 Mirosław Jakubowski, Legnica
    3340 Tomasz Jędrzejko, Janowice
    3341 Wiesław Kopij, Brzeg
    3342 Alex Lundahl Hansen, Veflinge
    3343 Łukasz Łusiak, Zabrze
    3344 Alex Madsen, Odense
    3345 Mariusz Morawski, Wrocław
    3346 Dariusz Myrcik, Sadów
    3347 Bolesław Myszkowski, Boguszów-G.
    3348 Adam Nadolny, Stargard Szczeciński
    3349 Andrzej Mikołajczak, Wrocław
    3350 Dariusz Papuga, Jawiszowice
    3351 Artur Prasek, Radom
    3352 Małgorzata Przegendza, Racibórz
    3353 Ania Radajewska, Rostarzewo
    3354 Łukasz Radajewski, Rostarzewo
    3355 Krzysztof Rostowski, Warszawa
    3356 Krystyna Rożeń, Wrocław
    3357 Jens SØrensen, Odense
    3358 Robert Saczko, Mikołów
    3359 Maciej Sakowski, Warszawa
    3360 Krzysztof Skowroński, Krotoszyn
    3361 Włodzimierz Stepak, Konin
    3362 Marek Stępień, Brzesko
    3363 Grzegorz Widła, Brzesko
    3364 Łukasz Wira, Wrocław
    3365 Christian Wisbech Olsen, Odense
    3366 Tomasz Wróbel, Wrocław
    3367 Arkadiusz Wypych, Piotrków Tryb.
    3368 Paweł Bartkiewicz, Nowa Sól
    3369 Piotr Behr, Poznań
    3370 Tomasz Biały, Wrocław
    3371 Piotr Cieszyński, Poznań
    3372 Stanisław Czajka, Poznań
    3373 Robert Czuba, Puszczykowo
    3374 Kazimierz Hryszko, Tychy
    3375 Bartłomiej Janusz, Katowice
    3376 Patryk Juskowiak, Rawicz
    3377 Katarzyna Kaczmarek, Racula
    3378 Krzysztof Kotarba, Wrocław
    3379 Piotr Kroczak, Łąkaprudnicka
    3380 Patricia Kusatz, Berlin
    3381 Kamil Ligenza, Zgierz
    3382 Tomasz Ławniczak, Poznań
    3383 Bogdan Michajluk, Sadków
    3384 Teresa Pelec, Poznań
    3385 Przemysław Piotrkowski, Siomki
    3386 Piotr Pysz, Katowice
    3387 Tomasz Sadło, Zabrze
    3388 Sebastian Sawicki, Warszawa
    3389 Krzysztof Stanula, Kraków
    3390 Jarosław Sztucki, Wrocław
    3391 Maciej Tyl, Poznań
    3392 Albert Wartowski, Dzierżoniów
    3393 Paweł Wiśniewski, Radzików
    3394 Mariusz Zawada, Pustków Żurawski
    3395 Mateusz Żółtek, Jasło
    3396 Jerzy Czyniewski, Wrocław
    3397 Marian Filipowicz, Wroclaw
    3398 Albert Gabryś, Cieszyn
    3399 Jan Kowalewski, Legionowo
    3400 Bogusław Balczyński, Poznań
    3401 Daniel Baranowski, Oława
    3402 Jakub Biskupski, Wrocław
    3403 Wiesław Blak, Skawina
    3404 Dariusz Boroń, Kraków
    3405 Roman Brzęczek, Warszawa
    3406 Joanna Budzisz, Wrocław
    3407 Roberto Caravati, Ispra
    3408 Krzysztof Chebda, Nowy Dwór Maz.
    3409 Grzegorz Chełmicki, Warszawa
    3410 Marcin Cichoń, Katowice
    3411 Jarosław Cyprian, Opalenica
    3412 Jarosław Dybowski, Bydgoszcz
    3413 Tomasz Franc, Wrocław
    3414 Wojciech Franków, Wrocław
    3415 Kazimierz Fudali, Brzeg
    3416 Jakub Gąsior, Rawicz
    3417 Marek Głowacki, Karpacz
    3418 Marta Grędysa, Wrocław
    3419 Rainer Haack, Muelheim Ruhr
    3420 Paweł Harko, Ostrowo
    3421 Tomasz Hofmański, Ostrów Wlkp.
    3422 Grzegorz Hungier, Oleśnica
    3423 Artur Rękawek, Garwolin
    3424 Mateusz Janiak, Kobyla Góra
    3425 Arkadiusz Jankowski, Lubin
    3426 Mateusz Jaśniewicz, Swarzędz
    3427 Krzysztof Kałucki, Tarnów
    3428 Paweł Kędzior, Racibórz
    3429 Paweł Kiełbasa, Strzegom
    3430 Zbigniew Gawroński, Kietrz
    3431 Michał Kowalski, Kościerzyna
    3432 Sławomir Krainski, Nakło
    3433 Jakub Krzeszowiak, Lądek Zdrój
    3434 Dorota Księżnik, Brzeg
    3435 Karol Kubiś, Poznań
    3436 Piotr Kucharski, Rudawa
    3437 Andrzej Kulik, Owczarnia
    3438 Kamil Kuliński, Wrocław
    3439 Grzegorz Liebrecht, Kielce
    3440 Marcin Łukasiak, Gdańsk
    3441 Krzysztof Makowski, Rychtal
    3442 Michał Matejczyk, Łodygowice
    3443 Michał Matla, Radom
    3444 Jarek Matusiak, Poznań
    3445 Adrian Michalak, Wrocław
    3446 Eugeniusz Mierzwa, Świętochłowice
    3447 Jarosław Mordyl, Wola Rzędzińska
    3448 Henryk Moszonka, Żórawina
    3449 Wojciech Murek, Mysłowice
    3450 Wojciech Murmyło, Wrocław
    3451 Zbigniew Oleszczuk, Krasnystaw
    3452 Tomasz Osmolak, Wrocław
    3453 Piotr Kozłowski, Wrocław
    3454 Krzysztof Raczkowski, Wrocław
    3455 Grzegorz Pasterczyk, Wojaszówka
    3456 Bogusław Czernewcan, Wroclaw
    3457 Tomasz Pawłowski, Dobrzyca
    3458 Robert Pędziwiatr, Blachownia
    3459 Michał Pękała, Kobiór
    3460 Miroslaw Lewandowski, Goleniów
    3461 Lech Pietruszczak, Poznań
    3462 Sebastian Piórek, Katowice
    3463 Andrzej Plichta, Kalisz
    3464 Marek Podeszwa, Rybnik
    3465 Łukasz Radziszewski, Ostrów Wlkp.
    3466 Marcin Ratański, Wrocław
    3467 Dżafar Sadik, Wroclaw
    3468 Karol Schröder, Katowice
    3469 Paweł Skrzyński, Kraków
    3470 Tomasz Sokołowski, Kraków
    3471 Mieczysław Stefaniak, Rybnik
    3472 Odd Petter Svarstad, Spydeberg
    3473 Łukasz Szczygieł, Poznań
    3474 Marek Szewczyk, Poznań
    3475 Andrzej Szlęk, Łódź
    3476 Jakub Śleziak, Siemianowice Śląskie
    3477 Tomasz Talaga, Dąbrowa
    3478 Robert Trawiński, Wrocław
    3479 Anne Wanjek, Muelheim
    3480 Paweł Wasiak, Wołów
    3481 Michal Wisniewski, Wrocław
    3482 Krzysztof Wnuk, Nowa Sól
    3483 Paweł Wodyński, Wrocław
    3484 Marcin Wyrwał, Piaseczno
    3485 Paweł Zaremba, Poznań
    3486 Dariusz Zygadło, Racibórz
    3487 Krzysztof Biel, Jaśkowice
    3488 Jacek Bohm, Mikołów
    3489 Gracjan Jędrzej Chmielewski, Rogowo
    3490 Piotr Czechowski, Jelenia Góra
    3491 Łukasz Malaczewski, Wrocław
    3492 Marcin Dudziński, Wałbrzych
    3493 Grzegorz Frydryk, Bolesławiec
    3494 Kamil Gajecki, Strzegom
    3495 Jerzy Golik, Brzeg
    3496 Radosław Grzybowski, Poznań
    3497 Jan Hanzel, Świętochłowice
    3498 Ryszard Jachimczak, Szarów
    3499 Artur Jerzyk, Baranów
    3500 Agnieszka Karbowniczek, Kielce

    Zobacz pierwszą część listy startowej (kliknij)
    Zobacz trzecią część listy startowej (kliknij)


    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama