Menu Region

W niedzielę Maraton Wrocław. Zobacz, kto pobiegnie (LISTA...

W niedzielę Maraton Wrocław. Zobacz, kto pobiegnie (LISTA STARTOWA)

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

RED

1Komentarz Prześlij Drukuj
W niedzielę Maraton Wrocław. Zobacz, kto pobiegnie (LISTA STARTOWA) W niedzielę Maraton Wrocław. Zobacz, kto pobiegnie (LISTA STARTOWA)

Przed rokiem wrocławski maraton wygrał Kenijczyk Vincent Kipchirchir z czasem 2:20:20 (© fot. Piotr Warczak)

W niedzielę startuje 30. Hasco-Lek Maraton Wrocław. Oto pierwsza część aktualnej listy startowej:
Zobacz drugą część listy (kliknij)
Zobacz trzecią część listy startowej (kliknij)


1-100 ELITA


1 Kilimo Kipkorir, Kenia
2 Denis Mussau Mwanzia, Kenia
3 Limo Sammy Kemeli, Kenia
4 Joel Kosgei Komen, Kapsowar, Kenia
5 Edwin Kirui, Kapsowar, Kenia
6 Tomasz Sobczyk, Wrocław
7 Sergej Marczuk, Kovel, Ukraina
8 Kamil Kędzierski, Nysa
9* Daniel Chuchała, Reda
13 Tomasz Szymański, Węgliniec
14 Patryk Domińczak, Łowicz
15 Krzysztof Bartkiewicz,
22 Paweł I Maciej Jach, Wrocław
23 Sebastian Biały, Warszawa
24 Przemysław Niemczuk, Strzegom
25 Krzysztof Ziółkowski, Wrocław
26 Iryna Kandyba, Vinnitsa
27 Agnieszka Kuzyk, Raciszyn
30 Włodzimierz Bąkowski, Warszawa
31 Olga Kalendarova-Ochal, Bydgoszcz
32 Emily Chepkorir Perpetua,
33 Marija Vrajic, Zagreb
35 Agnieszka Pietsch-Fulbiszewska, Gubin
38 Genowefa Nowakowska, Jelenia Góra
39 Janusz I Amelia Zienkiewicz, Bydgoszcz
40 Marcin Maculewicz, Kielce
44 Agata Masalska Pawlak,
45 Barbara Krakowiak, Wrocław
46 Józef Żuk, Wałbrzych
47 Stanisław Jaworski, Ruja
48 Jan Leśniak, Wałbrzych
49 Marek Musiał, Bystrzyca Górna
50 Grzegorz Lechowski, Wrocław
51 Henrik Haftmann, Nieschütz
52 Christian Kuerten, Dresden
53 Mirko Leffler, Suhl
54 Peter Maier, Dresden
55 Siegfried Mueller, Dresden
56 Frank Peter Mueller, Dresden
57 Gerald Rampf, Dresden
58 Nicole Dathe, Berlin
59 Aleksander Wlizło, Wrocław
60 Katarzyna Goncerz, Kraków
61 Zenon Karczewski, Dresden
64 Paweł Wróblewski, Wrocław
69 Artur Graczyk, Golina
70 Igor Sikorski, Kraków
71 Darek Magdi, Zawiercie
72 Rafał Szumiec, Jasło
73 Mateusz Witkowski, Sosnowiec
74 Rafał Wilk, Rzeszow
75 Zbigniew Wandachowicz, Szczecin
85 Grzegorz Gronostaj, Wrocław
86 Sergii Panasiuk, Kovel
87 Roman Asayevich, Minsk
88 Damian Jarecki, Trzebnica
89 Leon Dubij, Wrocław
90 Jerzy Bednarz, Poznan-Chyby
91 Henryk Załęski, Sobótka
92 Marian Czerski, Wrocław
93 Jerzy Siemaszko, Opole
95 Marcin Płonecki, Wrocław
97 Iwona Stankiewicz, Sobótka
98 Joanna Drewnicka-Ogrodnik, Wrocław
100 Małgorzata Pieśkiewicz, Leśna

101-500
101 Artur Antolak, Oborniki Śląskie
102 Jan Chmura, Strzegom
104 Tomasz Berus, Wrocław
105 Edward Bochenko, Łomża
106 Jarek Bronowicki, Góra
107 Sebastian Wolny, Pszów
108 Andrzej Byłów, Wrocław
109 Paweł Cibis, Wrocław
110 Radosław Cieśla, Częstochowa
111 Piotr Ciuk, Warszawa
112 Andrzej Cymanek, Wrocław
113 Krzysztof Dominikowski, Spalice
114 Konrad Giedrojć, Wrocław
115 Maciej Miarka, Cholerzyn
116 Łukasz Goźdź, Wrocław
118 Dorota Gregorczyk, Raszyn
119 Tomik Grewinski, Warszawa
120 Sebastian Grodecki, Chocianów
121 Tomasz Gronowicz, Wrocław
122 Sławomir Grzyb, Wrocław
123 Marek Habrych, Wałbrzych
124 Przemysław Jachimczak, Wrocław
125 Agnieszka Jankowicz, Wałbrzych
126 Dawid Jantarski, Wrocław
127 Mariusz Jaśkiewicz, Sieradz
128 Daniel Wyrzucki, Ostroszowice
129 Dariusz Kalita, Wałbrzych
130 Michał Kazanowski, Wrocław
131 Sven Kerschbaum, Erlangen
132 Marcin Klimas, Wroclaw
133 Kamil Kopania, Ziemnice
134 Jarosław Korkuś, Wrocław
135 Marcin Kowalczyk, Wrocław
136 Andrzej Krauze, Wrocław
137 Dariusz Krysiak, Wrocław
138 Jarosław Krzyk, Gdynia
139 Przemysław Kucharewicz, Siechnice
140 Paweł Kulpa, Bukowice
141 Piotr Laszczyński, Kąty Wrocławskie
142 Paweł Lorkowski, Wrocław
143 Jarosław Łuczkiewicz, Oława
144 Monika Okrój, Ostrów Wielkopolski
145 Łukasz Bojanowski, Zbicko
146 Artur Manoch, Poznań
147 Grzegorz Markowicz, Wrocław
148 Krzysztof Mazur, Szczawno-Zdrój
149 Marek Mazur, Wrocław
150 Krzysztof Michalak, Wrocław
151 Martyna Michalak, Wrocław
152 Jarosław Miller, Łagów
153 Paweł Miller, Łagów
154 Stefan Miller, Łagów
155 Łukasz Mioduszewski, Jelenia Góra
156 Jacek Mróz, Gniechowice
157 Jerzy Niedośpiał, Wrocław
158 Rafał Niedziela, Wrocław
159 Grzegorz Norkowski, Wrocław
160 Mateusz Jarzebowicz, Wroclaw
161 Joanna Nowicka, Kiełczów
162 Wojciech Nowicki, Kiełczów
163 Artur Pajkert, Wrocław
164 Grzegorz Olender, Wrocław
165 Grzegorz Orłowski, Wrocław
166 Marek Łupina, Gdynia
167 Jarosław Oślizło, Wodzisław Śląski
168 Artur Partyka, Wrocław
169 Paweł Pawlik, Wrocław
170 Paweł Pelc, Nowe Skalmierzyce
171 Adrian Pietrzycki, Kamieniec Wrocławski
172 Arkadiusz Próchnicki, Kamienna Góra
173 Tomasz Prus, Wrocław
174 Adam Przybyszewski, Wrocław
175 Andrzej Pytel, Wrocław
176 Wojciech Richter, Wrocław
177 Piotr Roleczek, Złotoryja
178 Rafal Rozniakowski, Wrocław
179 Tomasz Rudnik, Bogatynia
180 Andrzej Bottcher, Strzelin
181 Hubert Siek, Wrocław
182 Jerzy Sitarski, Wrocław
183 Grzegorz Skiba, Wrocław
184 Adam Skórka, Złotoryja
185 Przemysław Specjalski, Poznań
186 Marek Stepowicz, Wrocław
187 Piotr Stokłosa, Żary
188 Krzysztof Straszewski, Gryfino
189 Jacek Supeł, Wrocław
190 Artur Szewczyk, Ciepielów
191 Tadeusz Szołucha, Legnica
192 Przemysław Szymczyk, Oleśnica
193 Tomasz Pelchen, Grójec
194 Marcin Teodorowicz, Wrocław
195 Anna Toczyńska, Janowice Wielkie
196 Andrzej Toman, Stanowice
197 Wojciech Tomczuk, Wołów
198 Tomasz Tyras, Częstochowa
199 Monika Byrdak, Nowa Ruda
200 Marian Wieczorek, Wroclaw
201 Sławomir Wiśniewski, Wrocław
202 Mirosław Dąbrowski, Gliwice
203 Rafał Wichman, Łódź
204 Witold Wyczałkowski, Wrocław
205 Janusz Zagaja, Pokój
206 Maciej Koziarski, Katowice
207 Tomasz Zaworski, Wrocław
208 Piotr Zborowski, Wrocław
209 Marcin Ziomko, Wrocław
210 Ryszard Owczarzak, Inowrocław
211 Sergiusz Brzeziński, Wrocław
212 Piotr Cybulski, Miękinia
213 Wojciech Dominik, Wrocław
214 Robert Hetman, Wrocław
215 Zbigniew Jendres, Wrocław
216 Marek Radoch, Oława
217 Krzysztof Rygiel, Kamieniec Wrocławski
218 Irena Trzęsicka, Wrocław
219 Krzysztof Wieczorek, Rawicz
220 Ewelina Błachut, Dzierżoniów
221 Paweł Buczko, Wrocław
222 Krzysztof Chmielarski, Oleśnica
223 Jacek Chmist, Wrocław
224 Adam Chudzik, Dzierżoniów
225 Mikołaj Cichno, Brzeg
226 Piotrek Dębek, Świdnica
227 Jan Jurewicz, Westhofen
228 Tomasz Kowalski, Izbicko
229 Adam Król, Opole
230 Łukasz Krupa, Chojnów
231 Dariusz Krzesiński, Wrocław
232 Sebastian Kutarba, Wrocław
233 Jarosław Maślanka, Wrocław
234 Sławomir Pietrzkiewicz, Sanok
235 Andrzej Pietrzycki, Słupsk
236 Aleksandra Raszewska-Bujacz, Wroc.

237 Piotr Sabat, Wroclaw
238 Włodzimierz Skiba, Poznań
239 Renata Sobczak, Oleśnica
240 Urszula Szczepanska, Kreuztal
241 Włodzimierz Szczepanski, Kreuztal
242 Tomasz Szymański, Ząbkowice Śl.
243 Marcin Tomczak, Wrocław
244 Tomasz Włodarczyk, Wrocław
245 Radosław Ziętek, Wrocław
246 Karolina Żurow, Wrocław
247 Agnieszka Idczak, Olesnica
248 Marcin Asłanowicz, Warszawa
249 Radosław Konieczny, Dzierżoniów
250 Wojciech Bojanowski, Wrocław
251 Anna Ciszek, Wrocław
252 Sławomir Czubakowski, Warszawa
253 Zbigniew Dyliński, Zielona Góra
254 Krzysztof Klepacki, Szczecin
255 Günther Goerlich, Lauterbach
256 Waldemar Goldeman, Wrocław
257 Szymon Gościmski, Lubin
258 Olga Dziemidok, Wrocław
259 Adam Gwóźdź, Olszyny
260 Michał Jasiński, Jastrzębie Zdrój
261 Wiesław Komór, Wrocław
262 Anna Korybut-Barska, Wrocław
263 Mateusz Korzeniowski, Oława
264 Arkadiusz Kubsz, Wroclaw
265 Dominik Kuriata, Żórawina
266 Marta Kustosz, Zgorzelec
267 Rafał Lebioda, Wrocław
268 Karolina Lubieniecka,
269 Mariusz Łopusiewicz, Wrocław
270 Mirosław Łudziński, Wrocław
271 Kamil Łukasiewicz, Wrocław
272 Piotr Ruszkiewicz, Kiszkowo
273 Tomasz Moskal, Wrocław
274 Jacek Pałygiewicz, Katowice
275 Dariusz Pertkiewicz, Rawicz
276 Tomasz Piechna, Gdańsk
277 Michał Rak, Szczecin
278 Wendy Trimbel, Abergele
279 Marcin Urszulak, Żary
280 Jerzy Borkowski, Radom
281 Czesław Bundyra, Wroclaw
282 Andrzej Burek, Szczecin
283 Lucjan Chrząstkowski, Elbląg
284 Antoni Dądela, Krzepice
285 Wiesław Dul, Jelenia Góra
286 Bronisław Dykas, Wrocław
287 Witold Grinczelis, Drawsko Pomorskie
288 Jan Juszko, Stanowice
289 Julian Kasperski, Chocianow
290 Jan Kocimski, Sochaczew
291 Zbigniew Korzonkowski, Warszawa
292 Henryk Kowalski-Neukirch, Katowice
293 Henryk Kubaszewski, Leszno
294 Zdzisław Lipowski, Legnica
295 Tadeusz Luszczymak, Radlin
296 Henryk Maciejewski, Marianowo
297 Zbigniew Macoch, Krzepice
298 Janusz Małek, Dobrodzień
299 Zygmunt Pawlik, Olawa5
300 Zenon Puszczewicz, Pisarzowice
301 Ryszard Ropiak, Myszyniec
302 Marian Rutkowski, Kożuchow
303 Janusz Rybicki, Police
304 Ryszard Tasarek, Nysa
305 Władysław Tuzinowski, Wrocław
306 Lech Urlicki, Nowa Sól
307 Andrzej Więckowski, Kowary
308 Stanisław Wilczyński, Łódź
309 Mikołaj Witczak, Bielawa
310 Stanisław Wójcik, Dąbrowa Górnicza
311 Henryk Ambrosiewicz, Legnica
312 Mieczysław Burdzy, Stargard Szcz.
313 Edward Kaszuba, Wrocław
314 Czesław Marciak, Bielawa
315 Katarzyna Stelczyk, Wroclaw
316 Szymon Chruścicki, Koszalin
317 Ireneusz Ciborski, Wrocław
318 Andrzej Daczkowski, Wrocław
319 Adam Dzieliński, Braniewo
320 Krzysztof Tymiński, Gdańsk
321 Mariusz Trzeciakiewicz, Wrocław
322 Monika Gocha, Wrocław
323 Karina Hadyś, Wrocław
324 Mariusz Janiak, Wrocław
325 Mariusz Józefowiak, Dobrzykowice
326 Dariusz Kierzek, Wrocław
327 Przemysław Korczyński, Wrocław
328 Janusz Kozioł, Bolesławiec
329 Marek Krzeminski, Wrocław
330 Michał Kukliński, Przyszowice
331 Andrzej Stefańczyk, Bolesławiec
332 Adam Lupa, Namysłów
333 Mirosław Lasota, Wałcz
334 Marek Sękala, Wrocław
335 Robert Łucyszyn, Dobroszów Oleśnicki
336 Andrzej Łukasik, Lublin
337 Piotr Łużyński, Zielona Góra
338 Kazimierz Matkowski, Pietrzykowice
339 Paweł Midon, Wrocław
340 Sebastian Orlik, Radom
341 Artur Musiał, Namysłów
342 Robert Ochrymowicz, Wrocław
343 Joanna Olszewska, Namysłów
344 Barbara Ościsłowska, Konikowo
345 Wiesław Panejko, Wrocław
346 Michał Pigoń, Wrocław
347 Seweryn Popławski, Lubawka
348 Wojciech Ptak, Ząbkowice Śląskie
349 Grzegorz Roguski, Wrocław
350 Kamil Romanowski, Wrocław
351 Jacek Serafin, Wrocław
352 Pawel Budzynski, Wroclaw
353 Jacek Strucki, Wrocław
354 Maciej Szczepaniak, Wrocław
355 Grzegorz Twardowski, Tarnów Opolski
356 Ireneusz Ulatowski, Brzeg Dolny
357 Agata Wieruszewska, Warszawa
358 Bartłomiej Wojsław, Biała
359 Anna Emert,
360 Andrzej Funka, Nowy Tomyśl
361 Krzysztof Kicak, Strzelin
362 Tomasz Krajewski, Wrocław
363 Daniel Lubryka, Wysoka
364 Mirosław Madeła, Wrocław
365 Dariusz Maniak, Wrocław
366 Jarosław Perduta, Wrocław
367 Włodzimierz Prośniak, Bielawa
368 Maciej Smyk, Wrocław
369 Marcin Stróżyński, Chocianów
370 Bogdan Śledzikowski, Wrocław
371 Jarosław Śledzikowski, Wrocław
372 Stefan Trendel, Żabice
373 Sławomir Waleczek, Brzezinka Średzka
374 Maciej Wojnar, Zduńska Wola
375 Miłosz Wójcik, Jędrzejów
376 Rafał Zakrzewski, Kąty Wrocławskie
377 Marcin Zyśko, Wrocław
378 Józef Gręda, Syców
379 Dawid Adamusiak, Wrocław
380 Robert Uniejewski, Wroclaw
381 Rafał Augustynowicz, Galowice
382 Sebastian Bednarz, Wrocław
383 Arkadiusz Buczyński, Bolesław
384 Mariusz Buczyński, Bolesław
385 Łukasz Dominów, Lubin
386 Witold Gidel, Brzeg Dolny
387 Joanna Kalemba, Wrocław
388 Krystian Kamiński, Wrocław
389 Daniel Kądziołka, Oława
390 Paweł Korzeniowski, Dzierżoniów
391 Bogdan Kotala, Wrocław
392 Andrzej Kotowski, Wrocław
393 Tadeusz Krupiński, Ligota Piękna
394 Dariusz Kucharski, Krzyków
395 Łukasz Kulczewski, Wrocław
396 Zbigniew Lejczak, Wrocław
397 Grzegorz Mazurek, Lubin
398 Jerzy Montygierd-Łoyba, Wrocław
399 Tomasz Moys, Kolincz
400 Adrian Nowak, Wrocław
401 Krzysztof Petryla, Chełmsko Śląskie
402 Paweł Raja, Wrocław
403 Dariusz Stefański, Warszawa
404 Arkadiusz Rzepa, Ślęza
405 Robert Rześniowiecki, Wrocław
406 Przemysław Sasnal, Wrocław
407 Michał Sikora, Prusy
408 Adam Sitko, Rybnik
409 Michał Skraba, Wrocław
410 Adam Sosnowski, Lubin
411 Maciej Stobiński, Wrocław
412 Marek Wiącek, Wrocław
413 Szymon Marciniak, Tomaszów Maz.
414 Paweł Zięba, Sosnowiec
415 Dawid Żak, Oleśnica
416 Marcin Arciszewski, Wałbrzych
417 Aleksandra Baranowska, Wrocław
418 Marek Bąk, Wrocław
419 Janusz Bielawski, Świdnica
420 Paweł Bródka, Radom
421 Michał Chrobak, Wrocław
422 Tomasz Cieśla, Wrocław
423 Przemysław Zakrzewski, Radom
424 Janusz Doliński, Wrocław
425 Marcin Drabik, Wrocław
426 Łukasz Dziądziak, Oława
427 Marek Labuda, Kartuzy
428 Sebastian Grabowski, Mrągowo
429 Radosław Jankiewicz, Wysoka
430 Jacek Karamucki, Polkowice
431 Piotr Klimala, Oleśnica
432 Klaudiusz Kozłowski, Kaczory
433 Łukasz Kozłowski, Sulechów
434 Wacław Kruk, Świdnica
435 Krzysztof Maciejewski, Krotoszyn
436 Klaudia Majder, Oleśnica
437 Artur Markowski, Wrocław
438 Przemysław Mielcarek, Poznań
439 Adrian Okoń, Strzelin
440 Roman Oskierko, Lubsko
441 Kamil Owczarek, Będzin
442 Mariusz Rodziewicz, Wrocław
443 Grzegorz Rudno-Rudziński, Wrocław
444 Krystian Tarajkowski, Poznań
445 Piotr Turczynowicz, Dobre Miasto
446 Daniel Waszkiewicz, Wrocław
447 Diana Wojsznis, Portland
448 Jacek Baran, Golina
449 Henryk Bilicz, Osiek
450 Andrzej Bora, Wroclaw
451 Bartosz Borecki, Wrocław
452 Mariusz Cetnarowski, Bielawa
453 Jarosław Chlebek, Goczałkowice-Zdrój
454 Wojciech Fijałkowski, Wrocław
455 Jerzy Fitoł, Namysłów
456 Karolina Gawrońska, Wrocław
457 Maciej Gmyrek, Twardogóra
458 Antoni Fila, Sztum
459 Przemysław Greczka, Ksawerów
460 Krzysztof Grzegorek, Poznań
461 Leszek Kononowicz, Żmigród
462 Artur Kowal, Wroclaw
463 Danuta Kowal, Wrocław
464 Witold Kowalski, Lubin
465 Edward Kozłowicz, Wałbrzych
466 Tadeusz Kozłowski, Pobiedziska
467 Dariusz Kujawa, Kalisz
468 Tomasz Kurant, Inowrocław
469 Jan Maciejiczek, Cieszyn
470 Sławomir Boryń, Kwidzyn
471 Marcin Jagodziński, Wrocław
472 Marceli Michalski, Jelenia Góra
473 Marek Mojecki, Legnica
474 Tadeusz Moliński, Mirostowice Dolne
475 Waldemar Brzeziński, N. Miasto n. Pilicą
476 Józef Palczak, Wrocław
477 Łukasz Budnik, Wrocław
478 Damian Pieczyński, Przemyśl
479 Witold Rosiński, Długołęka
480 Michał Rubaszek, Warszawa
481 Monika Rydz, Wrocław
482 Roman Sałata, Świebodzice
483 Michał Składzień, Wrocław
484 Michał Zieliński, Opole
485 Antoni Starosciak, Wrocław
486 Stanisław Stasiński, Poznań
487 Łukasz Świątek, Wrocław
488 Krzysztof Wieciech, Wałbrzych
489 Roman Woźnica, Bierzyce
490 Adrian Wysoczański, Wrocław
491 Bartosz Zajaczkowski, Wroclaw
492 Krzysztof Olszewski, Jelenia Góra
493 Andrzej Gonciarz, Lgota
494 Marek Aleksander Kohut, Oleśnica
495 Alina Niwińska, Wrocław
496 Anna Niwińska, Chojnów
497 Wiesław Fidecki, Poznań
498 Tomasz Soróbka, Wrocław
499 Robert Topolewicz, Białystok
500 Władysław Smykowski, Oława

501-1000
501 Piotr Wojtkowiak, Wrocław
502 Marcin Bauk, Brzeg
503 Franciszek Bogucki, Wrocław
504 Michał Anhalt, Łochowo
505 Janusz Fajto, Józefów
506 Marian Gawlikowski, Warszawa
507 Stefan Gizinski, Wołów
508 Julia Gościmska, Wrocław
509 Ireneusz Guszpit, Wrocław
510 Rafał Guzikowski, Wrocław
511 Arkadiusz Haliniak, Kamienna Góra
512 Wojciech Ilski, Łódź
513 Aleksander Kałuża, Katowice
514 Sebastian Kałużny, Wrocław
515 Jarosław Kociel, Bytom
516 Maciej Koszela, Łódź
517 Zbigniew Maślanka, Wrocław
518 Dariusz Michalski, Warszawa
519 Bogusław Rajczakowski, Legnica
520 Leszek Rogowski, Zielona Góra
521 Andrzej Starostka, Kędzierzyn-Koźle
522 Dorota Świątek, Poznań
523 Łukasz Uruski, Wrocław
524 Dariusz Walkiewicz, Kielce
525 Łukasz Warchoł, Cieszyn
526 Tomasz Wyrzykowski, Warszawa
527 Wojciech Zawadzki, Wrocław
528 Robert Zienkiewicz, Słupsk
529 Arkadiusz Zieliński, Dębno
530 Mateusz Adamczyk, Wrocław
531 Adrian Aftowicz, Wrocław
532 Mariusz Baraniec, Wrocław
533 Paweł Bogusz, Wrocław
534 Arkadiusz Ceglarski, Wrocław
535 Dariusz Ciećwierz, Blonie
536 Robert Czapiga, Nowa Ruda-Słupiec
537 Tomasz Czechyra, Wrocław
538 Zbigniew Zamęcki, Mędłów
539 Marcin Czyż, Wrocław
540 Tomasz Hajdrych, Wrocław
541 Monika Czyż, Osjaków
542 Janusz Dąbrowski, Paterek
543 Szymon Mikus, Wrocław
544 Agnieszka Fogiel-Pawłowska, Wrocław
545 Dariusz Wieczorek, Tychy
546 Przemysław Górny, Kalisz
547 Piotr Grzyb, Wołów
548 Łukasz Guz, Lubartów
549 Piotr Hejmej, Siechnice
550 Irene Hernandez - Sanchez, Terrassa
551 Dariusz Hyla, Dąbrowa Górnicza
552 Leszek Jastrzębski, Prudnik
553 Jacek Kardas, Wrocław
554 Tomasz Kłonowski, Oława
555 Jan Nowaczyk, Mieroszów
556 Jacek Kożuszek, Wrocław
557 Sławomir Krupa, Chodzież
558 Mariusz Kurlej, Gryfino
559 Piotr Kwiecień, Oleśnica
560 Izabela Leśniewska, Wrocław
561 Jakub Leśniewski, Wrocław
562 Szymon Lis, Wrocław
563 Edward Machowski, Wołów
564 Marek Meliński, Dzierżoniów
565 Wojciech Niżyński, Wrocław
566 Dariusz Nowak, Warszawa
567 Tomasz Płuciennik, Wrocław
568 Marek Poznar, Bolesławiec, Kruszyn
569 Marcin Purzyński, Bierutów
570 Gerd Runge, Neumünster
571 Łukasz Rygiel, Wrocław
572 Marcin Łosin, Wrocław
573 Mirek Szaniewski, Jelenia Góra
574 Henryk Szymków, Rzeszów
575 Grzegorz Tabaka, Wrocław
576 Artur Wachowski, Białe Błota
577 Gracjan Sas, Przemyśl
578 Małgorzata Gęborys, Tomaszów Lubel.
579 Arkadiusz Broniarek, Tomaszów Maz.
580 Dominik Buk, Iwiny
581 Piotr Garnek, Wrocław
582 Franciszek Gogół, Legnica
583 Roman Kałdonek, Pruszcz Gdański
584 Piotr Krupa, Chodzież
585 Roman Maciaszczyk, Bierutów
586 Izabela Kaczmarczyk, Wrocław
587 Jarosław Prabucki, Police
588 Marta Puchalska-Rogala, Wroclaw
589 Patryk Różycki, Warszawa
590 Robert Senger, Warszawa
591 Paweł Stefanek, Lubin
592 Sławomir Śniegoń, Wrocław
593 Henryk Wójcik, Brzeg
594 Jozef Wydra, Cychry
595 Dorota Zając, Wrocław
596 Izabela Żeszczyńska, Warszawa
597 Jacek Drozdowski, Wrocław
598 Ignacy Gadzinowski, Radom
599 Dariusz Gładysz, Częstochowa
600 Jacek Jędrysik, Opole
601 Krzysztof Jojnowicz, Wrocław
602 Andrzej Paweł Kurtyka, Wrocław
603 Tomek Piaskowski, Stary Kisielin
604 Dariusz Bemben, Gdynia
605 Szymon Winkler, Rybnik
606 Wojciech Zalewski, Ziębice
607 Bartłomiej Zieliński, Bełchatów
608 Tomasz Adamowicz, Warszawa
609 Rafał Augustyniak, Złotniki
610 Karol Bakalarczyk, Czarnożyły
611 Marcin Chorostkowski, Wasosz
612 Ryszard Dąbek, Pabianice
613 Wojciech Dominiak, Wrocław
614 Anders Falkeström, Wroclaw
615 Sebastian Grochalski, Smolec
616 Wiesław Iwanejko, Kędzierzyn-Koźle
617 Piotr Michalak, Wrocław
618 Mariusz Kaszubski, Jawor
619 Kazimierz Mlak, Milikowice
620 Wiesław Kępa, Bielawa
621 Maciej Kiewra, Wrocław
622 Maciej Klabik, Wrocław
623 Robert Kuriata, Złotoryja
624 Rafał Milczarek, Sochaczew
625 Małgorzata Latarowska, Lwówek Śl.
626 Grzegorz Latarowski, Wrocław
627 Łukasz Lech, Kobierzyce
628 Jacek Machata, Wrocław
629 Jan Micuda, Myslowice
630 Radosław Musial, Wroclaw
631 Sandra Nejranowska, Jelenia Góra
632 Krzysztof Cisak, Kamieniec Ząbkowicki
633 Zbigniew Olech, Szczecin
634 Przemysław Pęśko, Wrocław
635 Bożena Podyma, Wrocław
636 Małgorzata Ramus, Wrocław
637 Paweł Rejkowicz, Świdnica
638 Janusz Rozmus, Wrocław
639 Piotr Stapiński, Wrocław
640 Piotr Łątka, Oborniki Śląskie
641 Stanisław Świtaj, Żory
642 Damian Thorz, Chocianów
643 Paweł Wiktor, Wrocław
644 Tomasz Wiktorowicz, Wrocław
645 Paweł Ziń, Dęblin
646 Mieczysław Stawarz, Świdnica
647 Olga Drąg, Stronie Śląskie
648 Grzegorz Kaczmarek, Warszawa
649 Andrzej Kamiński, Wrocław
650 Wojciech Aleksander Konon, Sokółka
651 Przemysław Murawski, Warszawa
652 Krzysztof Ogrodnik, Wrocław
653 Karina Piekoszewska, Sosnowiec
654 Szymon Stopa, Wrocław
655 Piotr Tomaszewski, Gajków
656 Eugeniusz Staniewski, Zgorzelec
657 Krzysztof Andrzejewski, Poznan
658 Marek Dworski, Gliwice
659 Adam Flejterski, Wrocław
660 Janusz Gawełko, Gliwice
661 Agnieszka Kaniewska, Poznań
662 Wojciech Karasiński, Ostrzeszów
663 Adam Klimczak, Wrocław
664 Marek Klimczewski, Łódź
665 Rafał Konieczko, Brzeg
666 Krzysztof Latzke, Poznań
667 Janusz Łopusiewicz, Wrocław
668 Paweł Matuszczyk, Gryfice
669 Robert Milczarek, Sochaczew
670 Bartłomiej Miziński, Święta Katarzyna
671 Janusz Mrozek, Racibórz
672 Karol Mrozek, Kępno
673 Mirosław Piotrowski, Kietrz
674 Grzegorz Pogorzelski, Wałbrzych
675 Kamil Ponomarew, Zielona Góra
676 Sebastian Radziszewski, Wrocław
677 Tomasz Rakowski, Gołdap
678 Anna Reinhold-Kurlej, Gryfino
679 Dariusz Skłodowski, Sosnowiec
680 Artur Słowik, Wrocław
681 Tomasz Socha, Biecz
682 Kazimierz Szubart, Dzierżoniów
683 Łukasz Szymański, Poznań
684 Tomasz Szymczyk, Częstochowa
685 Robert Światlak, Perzów
686 Jacek Warszewski, Trzebnica
687 Krzysztof Zechman, Kobierzyce
688 Jarosław Stanirowski, Częstochowa
689 Jakub Adamus, Częstochowa
690 Waldemar Antolak, Oborniki Śląskie
691 Robert Antoszewski, Miłoszyce
692 Adam Banaszewski, Oleśnica
693 Ryszard Bielec, Wrocław
694 Dariusz Bodio, Ziębice
695 Arkadiusz Brzezina, Tarnowskie Góry
696 Marek Buca, Wrocław
697 Jarosław Cieśla, Wałbrzych
698 Paweł Dawid, Pokój
699 Agnieszka Dębska, Poznań
700 Leszek Dolata, Syców
701 Łukasz Drzewiecki,
702 Marcin Dyraga, Gliwice
703 Przemek Gala, Wrocław
704 Łukasz Goyk, Lubliniec
705 Michał Grzegolec, Masłów
706 Agnieszka Hałgas, Wałbrzych
707 Sławomir Horbowy, Czepielowice
708 Wiktor Iłowski, Ziębice
709 Sławomir Jurczyk, Tarnowsie Góry
710 Karol Kaniuka, Oława
711 Paweł Karczewski, Szydłowo
712 Tomasz Kocon, Duchnów
713 Michał Kornaś, Braszowice
714 Tobias Kruszewski, Remscheid
715 Bartłomiej Księżak, Warszawa
716 Paweł Kubica, Wrocław
717 Artur Miszuk, Szczecin
718 Grzegorz Mocek, Gorzów
719 Ewa Musielak, Syców
720 Marek Najder, Katowice
721 Piotr Oczkowski, Gorzów Wlkp
722 Tadeusz Gwóźdź, Wrocław
723 Michał Perdion, Wrocław
724 Paweł Perdion, Wrocław
725 Łukasz Petrus, Dąbrowa Górnicza
726 Rafał Poniatowski, Zachowice
727 Michał Przybysz, Wrocław
728 Dawid Walkowiak, Komorniki
729 Marek Sobiło, Lubin
730 Bartłomiej Sokołowski, Jastrzębie-Zdrój
731 Tomasz Solecki, Bieruń
732 Łukasz Staszewski, Ornontowice
733 Gaweł Szczęsny, Lubin
734 Mariusz Szpadel, Jelenia Góra
735 Tomasz Szpiter, Złotoryja
736 Eryk Szuba, Warszawa
737 Paweł Wiśniewski, Bolesławiec
738 Jan Wysocki, Wrocław
739 Guido Vreuls, Chroscina
740 Kinga Zakręta, Bralin
741 Bartosz Zdulski, Józefosław
742 Paweł Żuk, Warszawa
743 Marian Żukowski, Kwiatkowice
744 Jacek Życiński, Warszawa
745 Grzegorz Bartczak, Wrocław
746 Arkadiusz Bednarczyk, Gdynia
747 Marcin Dytwiński, Wrocław
748 Krzysztof Grabowy, Bolesławiec
749 Mateusz Kowalski, Mysłowice
750 Marek Latus, Bielany Wrocławskie
751 Igor Ługowski, Lubin
752 Krzysztof Majek, Katowice
753 Michał Majkowski, Żerniki Wrocławskie
754 Łukasz Matkowski, Wrocław
755 Maciej Mróz, Włodawa
756 Piotr Nowakowski, Opole
757 Jaromir Pazoła, Leszno
758 Krzysztof Cybruch, Elbląg
759 Juriaan Simonis, Den Haag
760 Bohdan Wilmowski, Łódź
761 Bartłomiej Żak, Wrocław
762 Tadeusz Żuber, Legnica
763 Joanna Paszkowska, Wrocław
764 Stanisław Giemza, Bielsko-Biała
765 Henryk Lipski, Szczecin
766 Andrzej Wybraniec, Kietrz
767 Magdalena Andrzejewska, Janowice Wlk
768 Michał Bandziak, Wrocław
769 Lech Bartłomiejczyk, Gliwice
770 Witold Biernacki, Wrocław
771 Marek Bogulak, Wałbrzych
772 Leszek Bohdankiewicz, Wrocław
773 Ryszard Budnik, Ciche
774 Piotr Stolecki, Bełchatów
775 Jan Dobrowolski, Wrocław
776 Krzysztof Dolata, Wrocław
777 Antoni Kozłowski, Kaczory
778 Emilia Dudek, Nysa
779 Arkadiusz Fabiś, Steszew
780 Przemysław Gajdowski, Wrocław
781 Rafał Galiński, Parkoszowice
782 Marek Gawryłow, Wrocław
783 Piotr Gizler, Oława
784 Anna Hazubska, Trzebnica
785 Maciej Jakubiec, Czeladź
786 Michał Jankowski, Wrocław
787 Tomasz Januszewski, Zbytków
788 Łukasz Jańczyk, Oława
789 Maciej Jurczak, Kraków
790 Agata Romanek, Wałcz
791 Katarzyna Kanclerz-Januszewska
792 Mariusz Kapral, Wieruszów
793 Piotr Karpiński, Warszawa
794 Grzegorz Kieliszczyk, Duchnów
795 Paweł Kiszka, Rozgarty
796 Cezary Klincewicz, Wrocław
797 Jarosław Wojtuniak, Radom
798 Grzegorz Kłopotowski, Lwówek Śląski
799 Jacek Kłusek, Sosnowiec
800 Przemysław Kołkowski, Wrocław
801 Kamila Komorowska, Wrocław
802 Marcin Konieczny, Środa Wlkp
803 Bartłomiej Kopeć, Wrocław
804 Rafał Kosmalski, Wrocław
805 Tomasz Kośla, Brzeg
806 Łukasz Kowalski, Zabrze
807 Kazimierz Koza, Jelenia Góra
808 Patryk Krawczyk, Wodzisław Ślaski
809 Andrzej Krupiński, Nakło Nad Notecią
810 Grzegorz Ksycki, Wrocław
811 Piotr Kulpecki, Będzin
812 Albert Kur, Wrocław
813 Paweł Łabowski, Oława
814 Jacek Łączny, Osiek N/Wisłą
815 Wojciech Łubieński, Poznań
816 Michał Marcinek, Bukówiec Górny
817 Jerzy Marynowski, Wrocław
818 Marcin Matuszak, Wrocław
819 Sławomir Matysiak, Rawicz-Wrocław
820 Agnieszka Michalska, Świnoujście
821 Wojciech Mickiewicz, Międzyzdroje
822 Jacek Mosiewicz, Wrocław
823 Piotr Nadolny, Głogów
824 Janusz Niżyński, Wrocław
825 Krzysztof Witczak, Rudna
826 Dariusz Nowak, Zawonia
827 Krzysztof Pachuta, Opole
828 Tomasz Pastuszka, Wrocław
829 Paweł Pyrzak, Przemyśl
830 Waldemar Pytlarz, Piła
831 Jacek Razik, Herby
832 Rafał Koszyk, Opole
833 Wiktor Roś, Jastrzębie-Zdrój
834 Paweł Ruchała, Kamienna Góra
835 Jacek Antczak, Wrocław
836 Dawid Saczuk, Łaziska Górne
837 Adam Sikora, Prusy
838 Jacek Sikora, Prusy
839 Alexander Simon, Žilina
840 Bartosz Skwirtniański, Wrocław
841 Aleksandra Subocz, Wrocław
842 Andrzej Szczot, Wrocław
843 Robert Szumiło, Wrocław
844 Łukasz Szwiec, Wrocław
845 Daniel Święcicki, Świdnica
846 Agata Tekieli, Bystrzyca Kłodzka
847 Jerzy Tekieli, Bystrzyca Kłodzka
848 Fabian Tomiczak, Czaplinek
849 Andrzej Traler, Wroclaw
850 Stanisław Trojan, Wroclaw
851 Jerzy Uliasz, Bstrzyca Kłodzka
852 Piotr Walęga, Zebrzydowa
853 Marcin Wenzel, Wrocław
854 Andrzej Węclewski, Bielawa
855 Piotr Wiercioch, Wągrowiec
856 Piotr Winczura, Wroclaw
857 Krzysztof Wojcieszonek, Góra
858 Dorota Woźniak, Wrocław
859 Freddy Cortez, Wroclaw
860 Wojciech Zakrzewski, Ostróda
861 Zbyszek Zieliński, Warszawa
862 Sławomir Żak, Wrocław
863 Ola Żelazowska, Wroclaw
864 Dariusz Żywiołowski, Opatówek
865 Magdalena Dudek, Wrocław
866 Bartłomiej Durmaj, Wrocław
867 Marek Katarzyński, Pawłowice
868 Michał Folcik, Siemianowice Ślaskie
869 Martyna Jasz, Siemianowice Śląskie
870 Marcin Karolak, Józefosław
871 Mariusz Bielecki, Grodziszcze
872 Marek Lewandowski, Lewin Brzeski
873 Sebastian Miszuk, Szczecin
874 Mateusz Niebudek, Wrocław
875 Marek Niziołek, Siecieborowice
876 Marcin Odzimkowski, Mrowiny
877 Paweł Oszmiańczuk, Żary
878 Ryszard Petrus, Katowice
879 Renata Pędzik, Nysa
880 Andrzej Pikoń, Gliwice
881 Paweł Piotrowski, Tomaszów Maz
882 Dariusz Pozlewicz, Zabrze
883 Bartosz Romaniuk, Wrocław
884 Daniel Romaniuk, Warszawa
885 Jacek Romaniuk, Wrocław
886 Marcin Rudaś, Bydgoszcz
887 Andrzej Smolak, Brzeg Dolny
888 Dariusz Smoliński, Wrocław
889 Tomasz Sokołowski, Opole
890 Anna Stankiewicz, Miękinia
891 Paweł Sudnikowicz, Żmigród
892 Adam Szajda, Tarnobrzeg
893 Kasia Szremski, Wheaton, Il 60189
894 Krzysztof Śliwa, Warszawa
895 Wojciech Witkowski, Siedlce
896 Tomasz Wroński, Lutynia
897 Filip Zynwala, Wroclaw
898 Ewa Katarzyna Kasierska, Poznań
899 Artur Busz, Mieroszów
900 Zygmunt Chmielecki, Wroclaw
901 Jerzy Marek Chruszcz, Opole
902 Roman Fita, Kożuchów
903 Ludwik Gołębiewicz, Oborniki Śląskie
904 Maciej Hombek, Ustroń
905 Rafał Hubczak, Żywiec
906 Jarosław Janeczek, Wrocław -WYSOKA
907 Przemysław Jopek, Bielsko-Biała
908 Grzegorz Konieczniak, Oława
909 Wojciech Kowalski, Wrocław
910 Tomasz Kwiatek, Pruszków
911 Kamil Lipiński, Wrocław
912 Łukasz Markowicz, Wrocław
913 Bartosz Napieraj, Wrocław
914 Joanna Nowińska, Bielany Wrocławskie
915 Piotr Osóbka, Kędzierzyn - Koźle
916 Grzegorz Pałysa, Garwolin
917 Stanisław Plebanek, Wrocław
918 Patryk Płukarski, Wrocław
919 Eva Seidlova, Tlmače
920 Michał Szkuta, Bolewicko
921 Maria Teichert, Warszawa
922 Stanisław Wesołowski, Uraz
923 Stanisław Wydra, Cychry
924 Jolanta Zaręba, Rzeszów
925 Marcin Bielawa, Bogatynia
926 Jan Bielawski, Ścinawa
927 Wojciech Brzeziński, Ścinawa
928 Romuald Bułacz, Wrocław
929 Patryk Cały, Wrocław
930 Damian Cenarski, Kamieniec Ząbk.
931 Cezary Chałupczak, Wrocław
932 Lila Chałupczak, Wrocław
933 Rafał Czyżyk, Wrocław
934 Jan Długozima, Młyniec Pierwszy
935 Witold Dudek, Oleśnica
936 Roman Górecki, Gdynia
937 Marcin Haber, Bardo
938 Mariusz Kamiński, Elbląg
939 Piotr Jackowiak, Brzeg
940 Zygfryd Jurecki, Wrocław
942 Ireneusz Kirkiewicz, Oława
943 Paweł Klinik, Racibórz
944 Bartłomiej Krawczyszyn, Bychowo
945 Dorota Krowicka, Wrocław
946 Mirosław Ksok, Wrocław
947 Wojciech Kuc, Oleśnica
948 Wojciech Kulak, Bełchatów
949 Tomasz Kundera, Wrocław
950 Radek Lib, Łagiewniki
951 Maciej Marciniak, Poznań
952 Tomasz Mełech, Oława
953 Marcin Menżyk, Stanowice
954 Mariusz Ociesa, Wrocław
955 Paweł Paliga, Głogów
956 Paweł Pastuszak, Wrocław
957 Jakub Pawelec, Wrocław
958 Paweł Pelc, Wrocław
959 Marek Perczak, Wrocław
960 Katarzyna Kiełbasa, Wrocław
961 Patryk Podolski, Świdnica
962 Marek Rasała, Strzegom
963 Bartłomiej Skowron, Wrocław
964 Krzysztof Skrętkowski, Oława
965 Dorota Sowula, Wrocław
966 Piotr Stencel, Wodzisław
967 Grzegorz Styczeń, Będzin
968 Piotr Suty, Siechnice
969 Bartłomiej Szejba, Szczecin
970 Julia Tomczak, Wrocław
971 Grzegorz Uramek, Oborniki Śląskie
972 Dariusz Wandel, Poznań
973 Krzysztof Wąsowski, Lublin
974 Joanna Winczura, Tychy
975 Dorian Wiszniowski, Legnica
976 Jarosław Zdonek, Pętkowice
977 Grzegorz Ziółkowski, Wrocław
978 Michał Baran, Warmątowice
979 Klaudia Bort, Gdynia
980 Łukasz Chodakowski, Siemiatycze
981 Krzysztof Cisłowski, Wrocław
982 Ireneusz Czekierda, Chełm
983 Roman Dąbrowski, Wrocław
984 Wojciech Dereń, Wrocław
985 Mariusz Dukat, Brodnica
986 Dawid Durek, Jabłonna
987 Marek Fanslau, Starogard Gdański
988 Marcin Fedorowicz, Lubin
989 Wiesław Florczak, Sieradz
990 Dorota Fojtar, Krzeptów
991 Grzegorz Gabrysiak, Ruda Śląska
992 Zygmunt Gil, Wrocław
993 Piotr Gimplaj, Wrocław
994 Aleksandra Glaza, Szczecin
995 Maciej Goliszewski, Żabnica
996 Piotr Górkiewicz, Wrocław
998 Grzegorz Haładewicz, Stanowice
999 Marek Andrzejczyk, Częstochowa
1000 Przemysław Raczoń, Gdańsk
1 »
Reklama
1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

za tę

+132 / -89

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

J-23 (gość)  •

listę to się komuś należy złoty medal. Nie można było ułożyć alfabetycznie? Co mi mówi numer startowy? Moje gratulacje!

odpowiedzi (0)

skomentuj
Reklama
Reklama