Znalazł klucze w drzwiach i postanowił okraść dom. Wcześniej...

  Znalazł klucze w drzwiach i postanowił okraść dom. Wcześniej włamał się do kościoła

  DEM

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  22-latek z Jedliny Zdroju wkorzystał nieuwagę domowników i pozostawione w drzwiach wejściowych klucze. Po krótkiej „wizycie” w domu ukradł pieniądze oraz biżuterię. Próbował również włamać się do domu obok. Nie udało mu się jednak pokonać zabezpieczeń antywłamaniowych. Policjanci ustalili, że wcześniej włamał się także do kościoła.
  Mężczyzna z domu w Głuszyscy ukradł 600 euro, 10 dolarów oraz biżuterię. 22-latek przyznał się do winy. Wałbrzyscy policjanci przedstawili mu także zarzut włamania z kradzieżą do kościoła w Głuszycy. Miał on wejść przez wybitą szybę witrażową do świątyni i z drewnianej skarbony ukraść pieniądze.

  O dalszych losach mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Antychryst

   Piotr (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Dodając do tego że nie ten osobnik jest przeklęty tylko sam Kościół jest przeklęty,gdy zmienicie coś z moich słów ja wam dodam plag egipskich!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Antychryst

   Piotr (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Napewno czyn tej osoby nie zasługuje na to by ją pochwalić ale żeby odrazu pisać o nim antychryst??? Jestem osobą bardzo wierzącą i moge świadomie stwierdzić że Antychrystem dzisiejszych czasów...rozwiń całość

   Napewno czyn tej osoby nie zasługuje na to by ją pochwalić ale żeby odrazu pisać o nim antychryst??? Jestem osobą bardzo wierzącą i moge świadomie stwierdzić że Antychrystem dzisiejszych czasów jest sam kościół,nie będziesz rzezbił zadnej podobizny i nie będziesz się jej kłaniał,nie będziesz zmieniał ewangelii gdyż dodam Ci plag egispkich i można tu wymieniać bez liku to co uczynił kościół!!! Kościół już nie wierzy i nie prowadzi nauki Jezusa Chrystusa lecz stworzył własną instytucję tak zwaną Antychryst gdyż wszystko co poczynia wiąże się ze sprzeciwieniem Bogu czy też Jezusowi Chrystusowi!!! Kościół to Antychryst!!!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Przeklęty antychryst okradł kościół

   Za karę (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   w dyby go i niech miesiąc przed kościołem stoi ,a potem do więzienia

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama