Piłka nożna, II liga: Dolnośląskie drużyny na plus

    Piłka nożna, II liga: Dolnośląskie drużyny na plus

    JG

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Z dolnośląskich drużyn w II lidze tylko KS Polkowice grał u siebie, jednak przegrał z Bytovią. Na wyjeźzie zwyciężyły za to Chrobry i Górnik Wałbrzych.
    KS Polkowice nie sprostał u siebie Bytovii Bytów

    KS Polkowice nie sprostał u siebie Bytovii Bytów ©fot. Piotr Krzyżanowski

    KS Polkovice - Bytovia Bytów 0:1
    Bramka: Hirsz 50
    Sędzia: Tomasz Piróg

    KS Polkowice: Primel - Darda, Fryzowicz, Ałdaś (46’ Bryła), Bartków, Bancewicz, Śliwiński, Famulski (78’ Szczepaniak), Krysian, Sołtyński (46’ Karmelita), Skrzypczak.

    Bytovia Bytów: Gostomski, Ambroziak (79’ Mendes), Hirsz, Kajca, Kowalski, Łapigrowski, Pięta, Pietroń, Szmidke, Wróbel, Wróblewski (69’ Wiśniewski).


    Jarota Jarocin - Chrobry Głogów 0:1 (0:0)
    Bramka: Machaj 77
    Sędzia: Andrzej Chudy (Zabrze).
    Widzów: 500

    Jarota: Dutkiewicz - Oczkowski, Garbarek Ż, Czabański (72 Skowron), Śliwa Ż, Białożyt, Grobelny Ż, Kamiński, Danielak (87 Pawlak), Kupczyk (78 Stefaniak), Owczarek.


    Chrobry: Augustyn - Ziemniak, Otwinowski Ż, Samiec, Bukraba Ż, Machaj (80 Kowalczuk), Ulatowski, Wan, Sędziak (90 Odrzywolski), Kaliciak (71 Kaczmarek), Szczepaniak.


    Gryf Wejherowo - MKS Oława 0:0
    Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)
    Widzów: 500

    Gryf: Ferra - Kowalski (46 Osyra), Kostuch, Kochanek, Warcholak - Gicewicz, Kołcz, Szymański (72 Więcek), Fidziukiewicz (70 Krzemiński) - Siemaszko.

    MKS: Florczyk - Wejerowski, Kalinowski, Sikorski , Kiełbasa - Peroński (70 Kozioł), Mierzwa - Mateusz Gancarczyk, Waldemar Gancarczyk, Krzysztof Gancarczyk (67 Łodyga) - Lipiński (90 Poważny).


    Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych 0:1
    Bramka: Michalak 64

    Ruch: Kasprzik - Polak, Bachor, Krzysztoporski, Bobiński - Rychlewicz (68. Hałgas), Damrat, Kierdal, Kiliński (68. Ściański) - Malicki (74. Sopel), Groborz.

    Górnik: Jaroszewski - Orzech, Kubowicz (69. Moszyk), Wojtarowicz, D. Michalak - Zieliński (65. Radziemski), Morawski, Wepa, G. Michalak, Sawicki (65. Sobczyk) - Zinke.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać