Sport

    Piłka nożna, II liga: Polkowice u siebie, pozostali na...

    Piłka nożna, II liga: Polkowice u siebie, pozostali na wyjeździe

    PW

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    W ten weekend gra też II liga. W jedynym starciu na Dolnym Śląsku KS Polkowice podejmie Bytovię (sobota, godz. 17). Pozostałe nasze ekipy w sobotę czekają wyjazdy. Górnika Wałbrzych - do Zdzieszowic (godz. 16), Chrobrego Głogów - do Jarocina, a MKS Oławę - do Wejherowa (oba mecze o godz. 17).
    II liga, grupa zachodnia

    6. KOLEJKA

    Dziś:

    Elana Toruń - MKS Kluczbork (17)

    Jutro:
    Rozwój Katowice - Lech Rypin (15)
    Zagłębie Sosnowiec - Calisia Kalisz (16)
    Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych (16)
    Tur Turek - Energetyk ROW Rybnik (17)
    KS Polkowice - Bytovia Bytów (17)
    Jarota Jarocin - Chrobry Głogów (17)
    Gryf Wejherowo - MKS Oława (17)

    Niedziela:
    Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa (17)

     1. Bytovia Bytów    	5	13	10-1 
    
    2. Raków Częstochowa 5 12 8-5
    3. Lech Rypin 4 10 7-3
    4. Rozwój Katowice 5 10 8-5
    5. Energetyk Rybnik 5 10 6-3
    6. Gryf Wejherowo 5 7 6-5
    7. Zagłębie Sosnowiec 5 7 6-6
    8. Calisia Kalisz 4 7 3-2
    9. Chrobry Głogów 5 7 7-8
    10. KS Polkowice 5 6 8-7
    11. Ruch Zdzieszowice 5 6 4-5
    12. Tur Turek 5 5 4-7
    13. MKS Oława 5 5 4-7
    14. Chojniczanka 5 4 7-7
    15. Górnik Wałbrzych 5 3 3-9
    16. Elana Toruń 3 2 0-3
    17. Jarota Jarocin 5 2 2-6
    18. MKS Kluczbork 5 1 5-9

    Najlepsi strzelcy:
    1. Krzysztof Kaliciak (Chrobry), Szymon Skrzypczak (KS), Jakub Bojas (Lech), Michał Fidziukiewicz (Gryf), Jakub Kaganek (Bytovia), Marcin Lachowski (Zagłębie), Artur Pląskowski (Raków), Maciej Wolny (Rozwój) - 3 gole.
    9. Rafał Darda (KS), Dawid Lipiński (MKS Oł.), Daniel Zinke (Górnik) - 2.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać