Napisz najlepszą magisterkę, doktorat lub pracę...

  Napisz najlepszą magisterkę, doktorat lub pracę habilitacyjną i wygraj do 50 tys. złotych

  MW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnych edycjach Konkursów o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę z zakresu nauk ekonomicznych: magisterską (V edycja) oraz doktorską i habilitacyjną (III edycja). Prace można zgłaszać do 30 września 2012 r.
  W konkursie mogą wziąć udział autorzy prac obronionych w terminie między 1 stycznia 2011 r. a 31 grudnia 2011 r. Autor najlepszej magisterki może wygrać 10 tys. zł, autor najlepszego doktoratu 25 tys. zł, a autor najlepszej pracy habilitacyjnej do 50 tys. zł. Prace oceniać będzie specjalna komisja złożona z naukowców.

  W obu Konkursach prace można nadsyłać do 30 września 2012 r. na adres: Narodowy Bank Polski,Departament Edukacji i Wydawnictw,ul. Świętokrzyska 11/21,00-919 Warszawa z dopiskiem Konkurs na pracę magisterską lub Konkurs na pracę doktorską/ habilitacyjną.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Znowu prawie 100 tys. wyrzucone w błoto

   Janusz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 14

   "Prace oceniać będzie specjalna komisja złożona z naukowców."

   Czy ten konkurs będzie tak samo "obiektywny" jak konkursy na stanowiska na uczelniach? Pewnie zwycięzca jest już ustalony i jak zwykle...rozwiń całość

   "Prace oceniać będzie specjalna komisja złożona z naukowców."

   Czy ten konkurs będzie tak samo "obiektywny" jak konkursy na stanowiska na uczelniach? Pewnie zwycięzca jest już ustalony i jak zwykle w tym środowisku liczyć będą się trzy kryteria: układy, układy i jeszcze raz układy. zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   To prawda

   P.G. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 3

   Tak niestety jest. Sam robiłem doktorat w UWr więc wiem, jak tam to wygląda. Układy, nepotyzm i lizanie d... Nic więcej. Osobiście nie dałbym nawet złotówki na to towarzystwo wzajemnej adoracji.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama