To nokaut! Hannover 96 - Śląsk Wrocław - 5:1 (RELACJA, ZDJĘCIA)

RED
Koniec marzeń o Lidze Europejskiej. Hannover 96 wygrał w czwartkowym rewanżowym meczu ze Śląskiem Wrocław aż 5:1. Pierwsze spotkanie, rozegrane tydzień temu na stadionie na Pilczycach Śląsk przegrał 3 - 5. Jedyną bramkę dla drużyny mistrzów Polski zdobył Przemysław Kaźmierczak.

Już w 10. minucie Śląsk Wrocław objął prowadzenie w rewanżowym meczu z Hannoverem 96 0:1. Śląsk Wrocław zdobył bramkę po rzucie rożnym wykonywanym przez Sebastiana Milę, wprost na głowę Przemysława Kaźmierczaka, który umieścił piłkę w siatce. W 22. minucie bramkę dla Hannoveru zdobył po rzucie karnym Mohammed Abdellaoue. Wcześniej czerwoną kartkę zobaczył Tomasz Jodłowiec. Śląsk gra w dziesiątkę. Od 36. minuty Hannover prowadzi ł2:1 (bramkę zdobył Szabolcs Huszti). Trzecią i czwartą bramkę dla gospodarzy zdobył w 69. i 85. minucie Artur Sobiech, a piątą - w 87. minucie Szabolcs Huszti.

Śląsk Wrocław rewanżowy mecz czwartej rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej z Hannoverem 96 rozpoczął w składzie Kelemen - Socha, Kowalczyk, Jodłowiec, Spahić - Elsner, Kaźmierczak - Sobota, Mila, Patejuk - Diaz.

Hannover 96 - Śląsk Wrocław relacja live

(kliknij na pasek z wynikiem by zobaczyć relację)

Materiał oryginalny: To nokaut! Hannover 96 - Śląsk Wrocław - 5:1 (RELACJA, ZDJĘCIA) - Gazeta Wrocławska