Mój Reporter: Co się dzieje z remontem ul. Zwycięskiej?

  Mój Reporter: Co się dzieje z remontem ul. Zwycięskiej?

  Przemysław Wronecki

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Chciałbym się dowiedzieć, co z remontem Zwycięskiej? Miał się zacząć 10.08, a nic się nie dzieje i nie widać żadnych przygotowań. Zero informacji na temat nowej organizacji ruchu na czas remontu - pyta nasz Czytelnik, Paweł Kucharski.
  - Prace na Zwycięskiej i Kutrzeby mają rozpocząć się za tydzień, czyli 1 bądź 2 września. Zakończą się pod koniec 2013 r. Koszt inwestycji to 25 mln zł. Zwycięska zostanie poszerzona. Zaplanowano oddzielne pasy do skrętów w lewo. Dzięki temu na ulicy nie powinny tworzyć się korki - informuje Marek Szempliński z Wrocławskich Inwestycji.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   korki na Zwycięskiej to

   znafca (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 38 / 31

   Te korki które będą a przede wszystkim są na bieżąco od powodzi z 97r. to robią ludziki z proletariackich blokowisk jadący po taniochę z marketów. Ponadto w godz szczytu to co druga rejestracja...rozwiń całość

   Te korki które będą a przede wszystkim są na bieżąco od powodzi z 97r. to robią ludziki z proletariackich blokowisk jadący po taniochę z marketów. Ponadto w godz szczytu to co druga rejestracja jest obca! Czy tak GPS-y maja oprogramowanie ustawione czy co?. Przecież znacznie szybciej jest przez ślężną i karkonoską. I znacznie bliżej. Ale "obcy" jeżdza na pamięć i nie sa w stanie ogarnąć innej trasy.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   fajna inicjatywa

   dead sea (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 55 / 20

   W końcu można z mediów dowiedzieć się szybko i konkretnie o rzeczach interesujących z perspektywy "szarego mieszkańca któregoś z osiedli Wrocławia". Brawa dla Gazety.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Prace zaczną się

   SKANSKA (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 39 / 40

   3 wrzesnia i bedzie tam niezłe rodeo.Dzisiaj juz kopali na poboczach,bo odkrywają zakryte studzienki.Najlepsze że objazd jaki szykuja to będzie niespodzianka.Korki,korki,korki.Tyle moge Wam napisac.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama