Najlepsi blogerzy na Dolnym Śląsku

  Najlepsi blogerzy na Dolnym Śląsku

  Ewa Wilczyńska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zwycięzców konkursu Blog Day poznamy już w niedzielę

  Zwycięzców konkursu Blog Day poznamy już w niedzielę ©Fot. Tomasz Holod / Polskapresse

  W niedzielę poznamy zwycięzców 5. edycji konkursu Blog Day. Wszyscy mogą czuć się zaproszeni na uroczystą galę i okolicznościowy tort.
  Zwycięzców konkursu Blog Day poznamy już w niedzielę

  Zwycięzców konkursu Blog Day poznamy już w niedzielę ©Fot. Tomasz Holod / Polskapresse

  W tym roku liczba zgłoszeń do konkursu organizowanego przez Pasaż Grunwaldzki była rekordowa. Ze 172 nadesłanych blogów jury wybrało po pięciu nominowanych, a następnie zwycięzców w każdej z czterech kategorii - "Moda i Uroda", "Pasje i Twórczość", "Kulinaria" i "Dolny Śląsk".

  Oceny i wyboru dokonali: Marta Dymek, autorka bijącego rekordy popularności bloga Jadlonomia.com, zwyciężczynie ubiegłorocznej edycji: Kasia Kowalska, autorka bloga zapętlone.pl oraz Krystyna Bałakier z bloga balakier-style.pl, a także i Ula Jagielnicka z portalu Wroclaw.pl i Ewa Wilczyńska z "Gazety Wrocławskiej".


  - Miłym zaskoczeniem była tak duża liczba zgłoszeń. Oznacza to, że dolnośląska blogosfera nieustannie się rozwija. Fascynująca okazała się także różnorodność tematyczna zgłoszonych blogów - mogliśmy zapoznać się np. z zasadami pielęgnacji kotów, trendami w modzie męskiej, techniką tatuaży czy tajnikami branży IT. Z tych samych jednak powodów wybór finalistów był niezwykle trudny. Na szczęście udało się i to prawie jednogłośnie - przyznaje Marta Dymek.

  Ale to nie koniec. Także internauci mogli zagłosować na najlepszy, ich zdaniem, blog spośród wszystkich nominowanych.

  Zwycięzców poznamy już w niedzielę. Uroczysta gala rozpocznie się o godz. 16 w Barbarze (przy ul. Świdnikiej 8b). Jako że to jubileuszowa edycja, to nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Będzie można wysłuchać prelekcji Marty Dymek oraz Moniki Czaplickiej. Nie zabraknie też o okolicznościowego tortu.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama