Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska - trwa walka o zwycięstwo...

  Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska - trwa walka o zwycięstwo w plebiscycie

  Weronika Skupin

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska - trwa walka o zwycięstwo w plebiscycie
  To już ostatnie dni głosowania w naszym plebiscycie Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2015. Tylko do końca sierpnia można oddać głos na swoich faworytów: najlepsze atrakcje turystyczne, wydarzenia, miejscowości, bazę noclegową, gastronomiczną i agroturystykę.
  Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska - trwa walka o zwycięstwo w plebiscycie
  Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2015 patronatem honorowym objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

  Głosować można poprzez wysłanie SMS na numer 72355 (2,46 zł z VAT) - i przez portal społecznościowy Facebook do 31 sierpnia, podobnie jak poprzez klikanie na naszej stronie www.naszemiasto.pl, gdzie na bieżąco można śledzić wyniki plebiscytu. Tam także znajdziecie Państwo regulamin.

  Tymczasem rywalizacja trwa w najlepsze.
  W kategorii Baza noclegowa kolejność jest taka sama jak wczoraj. Prowadzi ośrodek wypoczynkowy Bankowy w Lądku-Zdroju. Zdobył 18 645 głosów, a drugi jest CK Kalina z tego samego miasta (5 382 głosów). Wciąż trwa zacięta rywalizacja o trzecie miejsce. Willa na Cichej w Szklarskiej Porębie zdobyła na razie 2 090 głosy, a rezydencja Grawert w Lądku-Zdroju 1 967 głosów i wciąż ma szansę dogonić podium: tę rywalizację będziemy śledzić do końca.

  ZAGŁOSUJ: WIELKIE ODKRYWANIE DOLNEGO ŚLĄSKA - BAZA NOCLEGOWA

  Umacniają się faworyci w kategorii Atrakcja turystyczna. Głosów przybyło liderowi, atrakcji zwiedzanie Zamku na Skale (9 057 głosów). Drugie miejsce zajmuje wieża książęca w Siedlęcinie, jeden z najważniejszych zabytków średniowiecznych w Polsce. Ma już 6 723 głosów. Szybko goni ją jednak trzecia w tej kategorii kopalnia Podgórze w Kowarach, druga co do wielkości kopalnia uranu w Polsce - na razie zdobyła 6 343 głosów.

  ZAGŁOSUJ: WIELKIE ODKRYWANIE DOLNEGO ŚLĄSKA - ATRAKCJA TURYSTYCZNA

  Wśród miejscowości na razie bez zmian, ale wiele może się jeszcze wydarzyć. W dalszym ciągu prowadzi Bystrzyca Kłodzka (13 787 głosy) oraz Stronie Śląskie (11 211), jednak i tu trwa walka o trzecie miejsce między Kowarami (3 295), Radkowem (3 193) i Lądkiem-Zdrojem (2 749).

  ZAGŁOSUJ: WIELKIE ODKRYWANIE DOLNEGO ŚLĄSKA - MIEJSCOWOŚĆ

  W kategorii Wydarzenie pierwszy jest na razie Rajd Arado z zamku Czocha - ma 8 148 głosów. Goni go jednak drugi w kolejce festiwal Muzyka u Źródeł (4 880 głosów) i Bieg Koguta w Oławie (4 320).

  ZAGŁOSUJ: WIELKIE ODKRYWANIE DOLNEGO ŚLĄSKA - WYDARZENIE

  Gościniec Pod Zielonym Jajem, Płóczki Górne z 8 290 głosami wciąż umacnia się na kategorii lidera w kategorii Agroturystyka. Izerski Potok w Mirsku ma 6 458, a Aksamit Agro z Bystrzycy Kłodzkiej (5 072 głosów).

  ZAGŁOSUJ: WIELKIE ODKRYWANIE DOLNEGO ŚLĄSKA - AGROTURYSTYKA

  Już 7 045 głosów ma prowadzący w kategorii Baza gastronomiczna Hotel i Restauracja Księżyc w Świebodzicach. Drugi jest Pub Jan w Lądku-Zdroju (3 244), a trzeci Raj Pstrąga w Goszowie - ma 2 264 głosy.

  ZAGŁOSUJ: WIELKIE ODKRYWANIE DOLNEGO ŚLĄSKA - BAZA GASTRONOMICZNA

  Zachęcamy do głosowania, termin przyjmowania głosów mija 31 sierpnia.

  (Wyniki pochodzą z 27 sierpnia, z godz. 11:30).

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama