Sport

    Piłka ręczna: Memoriał im. Jerzego Klempela (WYNIKI)

    Piłka ręczna: Memoriał im. Jerzego Klempela (WYNIKI)

    PAW

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    W Dzierżoniowie trwa IX Międzynarodowy Memoriał im. Jerzego Klempela piłkarzy ręcznych. Do niedzieli rywalizuje w nim 12 zespołów, w tym dwa z Dolnego Śląska: Chrobry Głogów i Zagłębie Lubin. Wyniki drugiego dnia.
    Jeden z najwybitniejszych piłkarzy ręcznych na świecie – Jerzy Klempel (1953-2004).

    Jeden z najwybitniejszych piłkarzy ręcznych na świecie – Jerzy Klempel (1953-2004). ©FOT. WOJTEK WILCZYŃSKI

    Grupa A
    Zarija Kaspija Astrachań - Portowik Jużny 21:24
    Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn 22:23
    Zagłębie Lubin - Powen Zabrze 15:17
    MMTS Kwidzyn - Zarija Kaspija Astrachań 15:25
    Portowik Jużny - Powen Zabrze 23:19
    Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 15:24
    Portowik Jużny - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 20:19
    Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 24:15
    Zarija Kaspija Astrachań - Powen Zabrze 17:18
    MMTS Kwidzyn - Portowik Jużny 19:24
    Powen Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 18:20
    Zagłębie Lubin - Zarija Kaspija Astrachań 19:16

    Grupa B
    Dinamo Połtawa- HCB Karvina 24:12
    Czuwaj Przemyśl - Azoty Puławy 19:25
    Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów 16:15
    Azoty Puławy - Dinamo Połtawa 16:19
    HCB Karvina - Chrobry Głogów 21:17
    Czuwaj Przemyśl - Wybrzeże Gdańsk 17:21
    HCB Karvina - Czuwaj Przemyśl 23:24
    Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy 16:19
    Dinamo Połtawa - Chrobry Głogów 22:17
    Azoty Puławy - HCB Karvina 20:6
    Chrobry Głogów - Czuwaj Przemyśl 22:17
    Wybrzeże Gdańsk - Dinamo Połtawa 10:0 walkower

    Sobota 18 sierpnia

    Grupa A
    godz. 8:30 Powen Zabrze - MMTS Kwidzyn
    godz. 9:30 Zarija Kaspija Astrachań - Piotrkowianin Piotrków Tryb.
    godz. 10:30 Portowik Jużny - Zagłębie Lubin
    Grupa B
    godz. 11:30 HCB Karvina - Wybrzeże Gdańsk
    godz. 12:30 Chrobry Głogów - Azoty Puławy
    godz. 13:00 Dinamo Połtawa - Czuwaj Przemyśl

    Grupa C - o miejsca 9-12
    godz. 15:30 A5 - B6
    godz. 16:30 A6 - B5
    Grupa D - o miejsca 5-8
    godz. 17:30 A3 - B4
    godz. 18:30 A4 - B3

    Grupa E - o miejsca 1-4
    godz. 19:30 A1 - B2
    godz. 20:30 A2 - B1


    Niedziela, 19 sierpnia

    Grupa C - o miejsca 9-12
    godz. 9 A6 - B6
    godz. 10 A5 - B5

    Grupa D - o miejsca 5-8
    godz. 11 A4 - B4
    godz. 12 A3 - B3
    Grupa E - o miejsca 1-4
    godz. 13 A2 - B2
    godz. 14 A1 - B1

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać