Ponad 100 tysięcy widzów oglądało filmy na T-Mobile Nowe...

  Ponad 100 tysięcy widzów oglądało filmy na T-Mobile Nowe Horyzonty

  Marcin Moneta

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W niedzielę, 29 lipca, zakończył się 12. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty, a teraz poznaliśmy dane dotyczące festiwalowej frekwencji. Jak informuje T-Mobile, sponsor festiwalu podczas 11 dni imprezy zaprezentowano 469 filmów (w tym 226 filmów pełnometrażowych), pochodzących z 52 krajów, a licząca 108 tysięcy widzów publiczność obejrzała w sumie 537 seansów.
  Przypomnijmy, że Grand Prix festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty oraz 20 000 euro w Międzynarodowym Konkursie Nowe Horyzonty Jury przyznało filmowi "Od czwartku do niedzieli" (De jueves a domingo), który wyreżyserowała chilijska reżyserka Domingi Sotomayor Castillo.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   fantastyczny film (biograficzny?) Michala Urbaniaka!

   długo_pis (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 30 / 26

   ale czy ktos sie w tym wszytkim polapał? dobra robota calego zespołu! zagrało jak na dobrej płycie! dzieki za publiczna projekcje w rynku! bylo gut!


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Gut było ale

   piuro_piz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 32 / 26

   Wchodzenie i wpuszczanie na seans po rozpoczęciu projekcji, wkurza mnie że na biletach było jasno napisaqne, ludzi się spóźniali i byli wpuszczani nawet 15 minut po rozpoczęciu, no i te...rozwiń całość

   Wchodzenie i wpuszczanie na seans po rozpoczęciu projekcji, wkurza mnie że na biletach było jasno napisaqne, ludzi się spóźniali i byli wpuszczani nawet 15 minut po rozpoczęciu, no i te reklamy/ogłoszenia przesada dużazwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama