W sierpniu we Wrocławiu szykuje się kilka teatralnych...

  W sierpniu we Wrocławiu szykuje się kilka teatralnych niespodzianek

  JK

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Sezon ogórkowy w Ad Spectatores, premiera monodramu Eweliny Niewiadowskiej o Marylin Monroe i dzień poświęcony wielkiej gwieździe kina, międzynarodowy festiwal Szkół Teatralnych Melodorama w Jelczu-Laskowicach i spektakle dla maluchów we Wrocławskim Teatrze Lalek - w sierpniu wrocławscy teatromani nie powinni narzekać.
  Ewelina Niewiadowska

  Ewelina Niewiadowska ©materiały prasowe

  W Ad Spectatores, tradycyjnie już, wakacje kończą się w lipcu, bo sierpień to czas wzmożonej pracy. Podobnie jak we Wrocławskim Teatrze Lalek, który też nie próżnuje.

  Podczas Sezonu Ogórkowego grupa kierowana przez Macieja Masztalskiego pokaże m.in. swój hit - "9 rekonstrukcja". "Sezon" rusza 6 sierpnia i potrwa do końca miesiąca.

  We Wrocławskim Teatrze Lalek na młodych kinomanów czekać będzie m.in. "Jaś i Małgosia" oraz "Podłogowo". W trasę wyjedzie też mobilna scena teatru, czyli Bajkobus.

  A 5 sierpnia nie lada gratka dla miłośników Marylin Monroe. W leśnickim CK Zamek o godz. 17 rozpocznie się wystawa poświęcona artystce. Godzinę później monodram inspirowany życiem gwiazdy - "To moja Marylin Monroe" w wykonaniu wrocławskiej aktorki Eweliny Niewiadowskiej.

  20 sierpnia w Jelczu-Laskowicach rozpocznie się międzynarodowy festiwal szkół teatralnych Melodrama. W programie spektakle m.in. studentów z sanktpetersburskiej uczelni uznawanej za jedną z najlepszych na Starym Kontynencie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama