Wrocław. Piłkarze Śląska w tramwaju linii 31 - sprawdź,...

    Wrocław. Piłkarze Śląska w tramwaju linii 31 - sprawdź, kiedy ich spotkasz

    JG

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    Dziś (20.08) w ramach konkursu "Zbierz drużynę" związanego z kampanią społeczną MPK i Śląska Wrocław „Poruszaj się z nami”, w tramwaju linii 31 będzie można spotkać piłkarzy WKS-u, porozmawiać z nimi i zrobić zdjęcia, które posłużą do wypełnienia zadania konkursowego.
    Do tramwaju wsiądą o godz. 12.40 na przystanku 'Stadion Wrocław' i przejadą całą trasę aż do pętli na Gaju.

    Na czym polega konkurs „Zbierz drużynę”?
    W wybrane dni, w wybranych pojazdach MPK Wrocław podróżować będą piłkarze Śląska. Uczestnik konkursu musi wytropić sportowców, zrobić im zdjęcia, a następnie stworzyć z nich elektroniczny album, w którym jednocześnie zamieści swoją fotografię, przedstawiającą sposoby na zdrowy i aktywny tryb życia. Jest o co walczyć - nagrodą w konkursie jest zaproszenie na profesjonalny trening z trenerami klubowymi oraz rozegranie meczu z zawodnikami Śląska.

    Rozkład jazdy tramwaju „Poruszaj się z nami” (czwartek, 20 sierpnia):

    Start: 12.40 Stadion Miejski
    12.42 Górnicza
    12.43 Modra
    12.44 Pilczycka (Anima)
    12.45 Kolista
    12.48 Kwiska
    12.49 Małopanewska
    12.51 Niedźwiedzia
    12.53 Zachodnia (stacja kolejowa)
    12.55 pl. Strzegomski
    12.56 Młodych Techników
    12.58 plac Jana Pawła II
    13.02 pl. Orląt Lwowskich
    13.05 Renoma
    13.07 Arkady (Capitol)
    13.10 Dworzec Autobusowy
    13.11 Dyrekcyjna
    13.12 Joannitów
    13.13 Gajowa
    13.15 Prudnicka
    13.16 Kamienna
    13.17 Bardzka
    13.18 Krynicka
    13.19 Morwowa
    13.20 Świeradowska
    13.21 pętla Gaj

    „Poruszaj się z nami” to kampania społeczno-edukacyjna MPK Wrocław i Śląska Wrocław (więcej o akcji).

    Regulamin i szczegóły konkursu znajdują się tutaj.

    >

    Czytaj także

      Komentarze (3)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      kibic

      mk (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

      dobrze ze uprzedzili normalnych placacych za bilety o tym towarzystwie

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Promowanie kibolstwa

      Sławek (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

      Promowanie zdrowego stylu życia to słuszna sprawa. Szkoda tylko, że łączy się to z kibicostwem, które niestety jest mentalną bazą dla gloryfikowania myślenia plemiennego, przemocy i nazistowskich...rozwiń całość

      Promowanie zdrowego stylu życia to słuszna sprawa. Szkoda tylko, że łączy się to z kibicostwem, które niestety jest mentalną bazą dla gloryfikowania myślenia plemiennego, przemocy i nazistowskich poglądów. Dopóki się tego nie wypleni i kibicowanie nie zacznie być normalną zabawą zwykłych zainteresowanych sportem ludzi, jakiekolwiek promowanie kibicostwa i budowanie z nim pozytywnych skojarzeń jest szkodliwe, zwłaszcza dla najmłodszych!zwiń


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      kibic

      mk (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

      tym tramwajem nie pojade.dobrze ze ostrzegli placacych za bilety o tym watpliwym towarzystwie.

      Gry On Line - Zagraj Reklama