Trwa sprzedaż biletów na mecz Śląska Wrocław z Podbeskidziem...

  Trwa sprzedaż biletów na mecz Śląska Wrocław z Podbeskidziem Bielsko-Biała

  PJ

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Trwa sprzedaż biletów na mecz Śląska Wrocław z Podbeskidziem Bielsko-Biała
  1/2
  przejdź do galerii

  ©WKS Śląsk Wrocław S.A.

  Już w najbliższą sobotę do Wrocławia przyjedzie Podbeskidzie, które o godz. 18 zagra ze Śląskiem na Stadionie Wrocław w ramach 6. kolejki Ekstraklasy. Ceny biletów na to spotkanie rozpoczynają się już od 17 zł, a dla dzieci od 10 zł. W sezonie 2015/16 na kibiców zmiany w systemie sprzedaży biletów na mecze ligowe WKS-u.
  Przedsprzedaż dla wszystkich:

  Wraz z sezonem 2015/16 klub wprowadził możliwość kupna tańszych biletów w przedsprzedaży nie tylko dla posiadaczy kart kibica. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.

  Sprzedaż on-line dla wszystkich:

  - można kupować bilety bez Karty Kibica
  - można kupić tylko 1 bilet na 1 osobę
  - sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
  - można samodzielnie wydrukować bilet

  Nowy bilet uczniowski:

  Od teraz ulgę uczniowską Śląsk rozszerzył na starszą młodzież szkolną. 30 proc. zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Wrocław otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).

  Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Podbeskidziem na trybuny B i D wynoszą 21 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) i 15 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C dla posiadaczy kosztują 37, 30 i 26 zł, a na C Premium 42, 34 i 30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł.

  Ze sprzedaży wyłączona jest trybuna A. W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł. Wejściówki można nabywać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska (w bieżącym sezonie biletów nie można kupować już w sklepach Intersport, które znajdowały się w Pasażu Grunwaldzkim, Magnolii Park i CH Borek), a także drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż internetowa trwa do 22 sierpnia, do godz. 14. Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

  W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama