Wrocław: Zobacz za darmo filmy na Rynku

  Wrocław: Zobacz za darmo filmy na Rynku

  JK

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław: Zobacz za darmo filmy na Rynku

  ©Piotr Warczak

  W czwartek wieczorem ruszył festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty. Przez najbliższe 10 dni Wrocław będzie gościł kino na nawyższym, światowym poziomie. Nowohoryzontowe filmy można oglądać w kinie Helios i Multikinie Arkady Wrocławskie. Albo za darmo na wrocławskim Rynku.
  Wrocław: Zobacz za darmo filmy na Rynku

  ©Piotr Warczak

  Dziś w samym sercu miasta film "Chłopiec na rowerze" w reż. J.-P. Dardenne i L. Dardenne. W sobotę organizatorzy zapraszają na hit w reżyserii Waldemara Krzystka z Wrocławiem w tle - "80 milionów" o brawurowej akcji podjęcia na 10 dni przed wybuchem stanu wojennego tytułowej kwoty z konta dolnośląskiej "S".

  W niedzielę, na koniec weekendu, widzowie zobaczą w Rynku "Coca-Cola Kid" Dušana Makavejeva - bohatera tegorocznej retrospektywy. W ciągu tygodnia w programie m.in. "Wymyk" Grega Zglińskiego i "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" - film z 1918 roku ze zjawiskową Polą Negri w roli głównej z muzyką graną na żywo.

  T-MOBILE NOWE HORYZONTY - ZOBACZ PROGRAM  Wszystkie projekcje w Rynku rozpoczynają się o godz. 22. Warto spieszyć się z zajmowaniem miejsc - mimo że stoi tam 1000 krzeseł, na kilka chwil przed seansem ciężko o wolne miejscówki.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama