Sport

    Dolny, Malitowski i Trzensiok poza finałem MIMP

    Dolny, Malitowski i Trzensiok poza finałem MIMP

    WoK

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    W Rybniku z kompletem punktów wygrał Maciej Janowski.
    W Rybniku rozegrano jeden z trzech pólfinałów Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Awans wywalczyła pierwsza szóstka. Nie zmieścili się w niej wrocławianie.

    Poniżej wyniki

    1. Maciej Janowski (Azoty Tauron Tarnów) - 15 (3,3,3,3,3)
    2. Damian Adamczak (Orzeł Łódź) - 14 (3,3,3,3,2)
    3. Kacper Gomólski (Azoty Tauron Tarnów) - 13 (2,3,3,2,3)
    4. Artur Czaja (Dospel Włókniarz Częstochowa) - 12 (3,2,2,3,2)
    5. Oskar Fajfer (Lechma Start Gniezno) - 11 (2,2,2,2,3)
    6. Marcin Bubel (Dospel Włókniarz Częstochowa) - 9+3 (1,3,1,3,1)
    7. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) - 9+2 (3,1,2,2,1)
    8. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) - 7 (1,2,0,1,3)
    9. Rafał Malczewski (Dospel Włókniarz Częstochowa) - 7 (2,1,1,1,2)
    10. Maciej Fajfer (Lechma Start Gniezno) - 6 (0,1,3,2,0)
    11. Mateusz Borowicz (Lubelski Węgiel KMŻ) - 6 (1,2,1,1,1)
    12. Kacper Woryna (MKMŻ Rybki Rybnik) - 3 (2,w,0,0,1)
    13. Mike Trzensiok (Betard Sparta Wrocław) - 2 (0,0,w,0,2)
    14. Łukasz Piecha (ROW Rybnik) - 2 (0,t,2,0,d)
    15. Tadeusz Kostro (Lubelski Węgiel KMŻ) - 2 (1,0,0,1,0)
    16. Łukasz Bojarski (Kolejarz Opole) - 1 (0,1,t,0,w)
    17. Arkadiusz Madej (Azoty Tauron Tarnów) - 1 (0,1,0)

    Bieg po biegu:

    1. Dolny, Woryna, Borowicz, Piecha
    2. Czaja, Malczewski, Bubel, Trzensiok
    3. Janowski, Gomólski, Kostro, Bojarski
    4. Adamczak, O.Fajfer, Malitowski, M.Fajfer
    5. Gomólski, Malitowski, Malczewski, Madej (Piecha t)
    6. Janowski, O.Fajfer, Dolny, Trzensiok
    7. Adamczak, Czaja, Bojarski, Woryna (w/u)
    8. Bubel, Borowicz, M.Fajfer, Kostro
    9. M.Fajfer, Piecha, Madej, Trzensiok (w/u), (Bojarski t)
    10. Adamczak, Dolny, Malczewski, Kostro
    11. Gomólski, O.Fajfer, Bubel, Woryna
    12. Janowski, Czaja, Borowicz, Malitowski
    13. Czaja, O.Fajfer, Kostro, Piecha
    14. Bubel, Dolny, Malitowski, Bojarski
    15. Janowski, M.Fajfer, Malczewski, Woryna
    16. Adamczak, Gomólski, Borowicz, Trzensiok
    17. Janowski, Adamczak, Bubel, Piecha (d)
    18. Gomólski, Czaja, Dolny, M.Fajfer
    19. Malitowski, Trzensiok, Woryna, Kostro
    20. O.Fajfer, Malczewski, Borowicz, Madej (Bojarski w/2min)

    Bieg dodatkowy o 6 miejsce:
    21. Bubel, Dolny

    Czytaj także

      Komentarze (6)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Sparta

      Kibic (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 15 / 20

      Ważne, że chłopaki pojeździli ,a pod okiem Piotra Barona będą coraz lepsi:)

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      :D

      Sparta (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 12 / 9

      Ważne, że z każdym okrążeniem zdobywają doświadczenie ;)

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      SPARTA

      OL (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 15 / 9

      Ważne, by w lidze zapierniczali :)

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Będzie jeszcze trzeci półfinał:)

      marze_na (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 21 / 18

      W Rawiczu zawody przełożono ze względu na opady deszczu.

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Półfinał

      lalala (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 14 / 5

      Drugi półfinał odbył się w Grudziądzu, ale nie startował tam żaden zawodnik Sparty. Tu masz wyniki:

      Wyniki:
      1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) (3,3,3,3,3) 15
      2. Emil Pulczyński (Unibax Toruń)...rozwiń całość

      Drugi półfinał odbył się w Grudziądzu, ale nie startował tam żaden zawodnik Sparty. Tu masz wyniki:

      Wyniki:
      1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) (3,3,3,3,3) 15
      2. Emil Pulczyński (Unibax Toruń) (2,3,2,3,3) 13
      3. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno) (3,3,3,3,t) 12
      4. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz) (2,1,2,3,2) 10
      5. Adrian Osmólski (GTŻ Grudziądz) (2,2,1,2,2) 9+3
      --------------------------------------
      6. Marcel Szymko (Lotos Wybrzeże Gdańsk) (3,1,3,2,0) 9+2
      --------------------------------------
      7. Łukasz Cyran (GTŻ Grudziądz) (w,3,3,2,w) 8
      8. Kamil Adamczewski (Unia Leszno) (1,2,w,1,3) 7
      9. Marco Gaschka (PGE Marma Rzeszów) (3,2,w,w,2) 7
      10. Marcin Nowak (Unia Leszno) (1,0,1,1,3) 6
      11. Łukasz Przedpełski (Unibax Toruń) (0,2,2,2,w) 6
      12. Oskar Ajtner-Gollob (BTS Bydgoszcz) (2,0,2,1,1) 6
      13. Paweł Parys (Stal Gorzów) (0,1,1,0,2) 4
      14. Radosław Małuch (Victoria Piła) (1,w,0,0,1) 2
      15. Karol Jóźwik (Polonia Bydgoszcz) (1,w,t,1,w) 2
      16. Bartosz Pietrykowski (Unibax Toruń) (0,0,0,0,d) 0
      17. Karol Szychowski (GTŻ Grudziądz) (d) 0
      18. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) (w) 0

      Za: NiceSport.plzwiń

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      II

      II (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 15 / 11

      a II półfinał?

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać