Sport

    Piłka nożna: wrocławska młodzież walczyła o Puchar...

    Piłka nożna: wrocławska młodzież walczyła o Puchar Prezydenta

    PW

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Zwycięzcy Wakacyjnego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Prezydenta Wrocławia

    Zwycięzcy Wakacyjnego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Prezydenta Wrocławia

    Galacticos w kategorii młodzieżowiec, Paris Saint Żmigród (junior) i Zabójcze Kolana Śmierci (junior młodszy) wygrały Wakacyjny Młodzieżowy Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Wrocławia.
    Zwycięzcy Wakacyjnego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Prezydenta Wrocławia

    Zwycięzcy Wakacyjnego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Prezydenta Wrocławia

    Zawody zorganizował WCSHiR. Zwycięskim drużynom puchary oraz medale wręczyli: Zbigniew Korzeniowski (doradca prezydenta Wrocławia ds. sportu) i Piotr Mazur (dyrektor Biura Sportu i Rekreacji UM). Młodzi piłkarze otrzymali też upominki WKS-u Śląsk Wrocław od jego byłych piłkarzy: Janusza Sybisa, Dariusza Sztylki oraz Krzysztofa Wołczka. Nagrody dla uczestników zawodów przekazał dyrektor Agencji Mienia Wojskowego - Zbigniew Sieja.


    Wyniki Wakacyjnego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Prezydenta Wrocławia

    kategoria Młodzieżowiec:
    mecz o 1 miejsce

    Galacticos - The Celestes 5:4

    mecz o 3 miejsce
    Mefedron - All Stars 5:0

    Najlepszy bramkarz: Marek Szczepanik (Galacticos)
    Najlepszy obrońca: Damian Więckowski (The Celestes)
    Najlepszy technik: Dominik Leja (Galacticos)
    Najlepszy napastnik: Dawid Fabisz (Galacticos)


    kategoria Junior:
    mecz o 1 miejsce

    Paris Saint Żmigród - Gaj 1:0

    mecz o 3 miejsce
    Huby 71 - TB Team 2:1

    Najlepszy bramkarz: Erwin Łukawy (Paris St. Żmigród)
    Najlepszy obrońca: Paweł Godzwon (Paris St. Żmigród)
    Najlepszy technik: Paweł Teodorowicz (Paris St. Żmigród)
    Najlepszy napastnik: Dominik Koterba (Gaj)


    kategoria Junior Młodszy:
    mecz o 1 miejsce

    Zabójcze Kolana Śmierci - Kompania Łysego 11:3

    mecz o 3 miejsce
    Jaja Miomate - FC Jastrzębia 5:2

    Najlepszy bramkarz: Sebastian Wojtala (Zabójcze Kolana Śmierci)
    Najlepszy obrońca: Konrad Tatarzyński (Zabójcze Kolana Śmierci)
    Najlepszy technik: Maksymilian Mazur (Zabójcze Kolana Śmierci)
    Najlepszy napastnik: Piotr Godzwon (Kompania Łysego)

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać