Prestiżowe osiedle Słoneczny Ołtaszyn już gotowe!!!

  Prestiżowe osiedle Słoneczny Ołtaszyn już gotowe!!!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Prestiżowe osiedle Słoneczny Ołtaszyn już gotowe!!!
  1/8
  przejdź do galerii
  Prestiżowa inwestycja firmy PARTNER CAPITAL to wyjątkowe miejsce we Wrocławiu. Na atrakcyjnym terenie powstał zespół doskonale zaprojektowanych kameralnych budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, doskonale komponującej się z klimatem otoczenia.
  "Słoneczny Ołtaszyn" powstał w samym sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Wrocławia jaką jest Ołtaszyn. Na osiedlu Słoneczny Ołtaszyn przy ul. Ułańskiej wybudowano komfortowe i przytulne mieszkania. Wszystkie mieszkania są bardzo przestronne i bardzo dobrze nasłonecznione, funkcjonalne, a elastyczne rozwiązania zapewnią wygodę oraz bezpieczeństwo, pozostawiając pole do aranżacji. Największą zaletą oprócz wspaniałej architektury jest spokój i cisza oraz bardzo kameralny charakter.

  Dobre skomunikowanie osiedla z centrum Wrocławia, jak również z centrami handlowymi i autostradą zapewniają mieszkańcom możliwość swobodnego planowania wszystkich zajęć dla siebie i dla swoich dzieci. Rozległe tereny rekreacyjne zapewniają też możliwość uprawiania aktywnego wypoczynku, z dala od zgiełku panującego w centrum miasta.
  Osiedle staje się ozdobą atrakcyjnej i bardzo spokojnej okolicy doskonale połączonej z głównym arteriami komunikacyjnymi oraz położonej niedaleko wylotu na autostradę (węzeł Bielany Wrocławskie).

  Wyjątkowość lokalizacji to nie tylko bliskość Centrum Wrocławia i zielone tereny rekreacyjne, ale także bliskość centrów handlowych, nowe szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia. Bardzo wysokie położenie Ołtaszyna w porównaniu z innymi częściami miasta powoduje, że mieszkańcy osiedla czują się komfortowo i bezpiecznie. W lecie malownicze uliczki z ogrodzeniami porośniętymi kolorową roślinnością zachęcają do spacerów i aktywnego wypoczynku.
  Dojazd do ,,Słonecznego Ołtaszyna" jest wygodny zarówno dla mieszkańców zmotoryzowanych, jak i dla użytkowników komunikacji miejskiej.

  Całe osiedle składa się z 7 budynków w zabudowie bliźniaczej. Mała liczba mieszkań w każdym segmencie zapewnia intymność oraz poczucie prywatności sprzyjając jednocześnie budowaniu przyjaznych relacji z sąsiadami. Ważnym atutem projektu są ciekawie wkomponowane w architekturę tarasy oraz ogrody przynależne do mieszkań parterowych.
  Inwestycja realizowana jest w trzech etapach, łącznie 78 komfortowo zaprojektowanych lokali mieszkalnych z ogrodami dla mieszkań na parterze, przestronnymi balkonami i tarasami dla mieszkań na wyższych kondygnacjach. Wszystkie mieszkania posiadają komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.
  Pierwszy etap inwestycji właśnie się zakończył 2012 roku i mieszkania gotowe są do odebrania. Rozpoczęcie kolejnych dwóch etapów inwestycji przewidziane zostało na sierpień 2012 roku.

  Nowoczesny, tworzony z sercem projekt z pewnością trafi w upodobania Klientów, zarówno tych związanych z Ołtaszynem od dawna, jak również tych, którzy szukając swojego miejsca na ziemi, biorą pod uwagę południe Wrocławia. Spokojna lokalizacja "Słonecznego Ołtaszyna" pozwala wszystkim czuć się bezpiecznie i wypocząć po pracy lub nauce w przyjaznej atmosferze osiedla.
  Zaprojektowano mieszkania o powierzchniach 55m2, 75m2, 90m2 i powyżej 100m2.

  WSZYSTKIE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.OLTASZYN.COM


  Dla Klientów, którzy chcą odebrać mieszkanie wykończone "pod klucz" firma Partner Capital przygotowała specjalną ofertę z programami wykończeń mieszkań. Zostały stworzone przez zespół profesjonalistów działających w branży od wielu lat. Adresowane są do ludzi, którzy w ciekawy sposób pragną stworzyć swoje nowe otoczenie oraz niepowtarzalny klimat swojego mieszkania. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, proponowane przez projektantów przedstawione są na stronie internetowej www.oltaszyn.com. Wizualizacje te przedstawiają mieszkania z osiedla Słoneczny Ołtaszyn, które pozwolą Państwu poznać możliwości wykonania aranżacji wnętrz. Bogaty wybór produktów zaproponowanych do poniższych pakietów stwarza bardzo wiele możliwości kreowania przestrzeni.

  W chwili obecnej zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej wakacyjnej promocji, czyli wykończenie mieszkania "pod klucz" w cenie mieszkania w stanie deweloperskim lub dodatkowy rabat na mieszkanie w stanie deweloperskim.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama