Przyszła na imprezę do znajomych i ich okradła

  Przyszła na imprezę do znajomych i ich okradła

  MAL

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Policjanci z Głogowa zatrzymali kobietę, która okradła swoich znajomych na imprezie. Ukradła biżuterię i drogie perfumy oraz pieniądze. Grozi jej do 5 lat więzienia.
  Właściciel domu w jednej z podgłogowskich miejscowości złożył zawiadomienie na policję o kradzieży. Jak ustalili funkcjonariusze, do przestępstwa miało dojść w weekend podczas imprezy, na której byli również dawni znajomi gospodarza. Domownicy po długim nocnym spotkaniu stwierdzili, że zniknęła część biżuterii oraz gotówka w kwocie 250 euro i kilka wartościowych przedmiotów m. in. drogie perfumy. W sumie straty oszacowano na kwotę 5 tys. zł.

  Podejrzenia mieszkańców wskazywały na parę z Polkowic. W ich mieszkaniu policjanci odnaleźli skradzioną gotówkę. Kobieta przyznała się do kradzieży i wskazała lombard, w którym zastawiła biżuterię. Okazało się, że mąż podejrzanej nie wiedział o tym, że jego żona dokonała kradzieży.

  Sprawczyni przyznała się do winy i postanowiła dobrowolnie poddać się karze. O jej dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Grozi jej do 5 lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   he

   he (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   KLEPTOMANKA.... WSTYD

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama