Tom Cruise znów porzucony. Katie Holmes chce wolności i......

  Tom Cruise znów porzucony. Katie Holmes chce wolności i... fortuny męża

  John Harlow

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Obsypywał ją i ich dziecko kosztownymi prezentami, jednak Tom Cruise został porzucony przez swą trzecią żonę Katie Holmes. Czy żona aktora miała dość wpływu scjentologów - pyta John Harlow
  Pewnego wczesnego letniego poranka siedem lat temu Tom Cruise oświadczył się Kate Holmes. Przyznajmy - w sposób niebanalny. Aktor klęknął przed swoją wybranką na samym szycie wieży Eiffla. Użył całego swojego wdzięku i zdolności. Tych samych, dzięki którym już w początkach 80. stał się wielką gwiazdą Hollywood.

  Poprosił - prośbę wsparła zapewne spora sumka - żeby w tym czasie wieżę zamknięto dla turystów.
  Tuzin razy poprawiał brzmienie oświadczyn. Nie mógł się zdecydować, jaki kształt ma mieć pudełeczko z ogromnym pierścionkiem z brylantem. Nie omieszkał jednak wybrać takiej pory, aby podczas "akcji" wyglądać jak najbardziej oszałamiająco. Czy można lepiej wypaść niż w promieniach porannego czerwcowego słońca?

  Otarł się o banał? Może. Jednak te teatralne oświadczyny podbiły serce młodej aktorki z rolniczego Ohio. To ona miała poprowadzić starego nastolatka w nowe życie.

  Kate Holmes - całkiem znana aktorka telewizyjna - nagle stała się połówką potężnej i wpływowej całości. Pary "TomKat". Razem z resztą świata olśniona patrzyła jak człowiek, którego znała tylko z plakatów wiszących nad jej łóżkiem, teraz skacze na kanapie w programie Oprah Winfrey, zapewniając wszystkich o swojej miłości.

  Tyle historia. Teraz rzeczywistość. W ostatni czwartek prawnicy Kate Holmes wnieśli do sądu w Nowym Jorku pozew o rozwód swojej klientki i przyznanie jej opieki nad dzieckiem pary, 6-letnią Suri. Jak widać, nawet najbardziej cudowne bajki o księżniczkach pławiących się w bogactwie z czasem tracą swoją magię.

  Może nawet i ci, którym szkoda czasu na pisanie o czasem aroganckim supergwiazdorze, poczują w sercu nutkę współczucia dla człowieka przeżywającego właśnie brutalny rozpad trzeciego już małżeństwa. Cruise pozostał sam pod zimnym słońcem polarnym Islandii, gdzie właśnie kręci thriller pod przejmującym tytułem "Oblivion" ("Zapomnienie"). Jutro przypadają jego 50. urodziny. Nie spędzi ich, jak uprzednio planował, w Nowym Jorku z żoną i córeczką.

  85 proc. aktorów najlepiej zarabiających pochodzi z rozbitych rodzin. Może dlatego tak pragną zarabiać miliony i potwierdzać swą »wartość«
  Zdaniem anonimowych "przyjaciół" - zadziwiające, jak szybko ludzie ci zawsze pojawiają się tam, gdzie tylko poczują czyjeś nieszczęście - Cruise nie potrafi w życiu prywatnym stosować swojej słynnej umiejętności "mikrozarządzania". Tej samej, dzięki której udało się mu przetrwać najcięższe chwile w karierze, a nawet "odprawić" takich przedstawicieli mniej gorliwego i bardziej ironicznego pokolenia jak Robert Downey jr czy Johnny Depp.

  Media i programy talk-show szybko wydały werdykt. O sprawie dyskutowano na równi z takimi tematami jak polityka Białego Domu czy potężne pożary lasów w górach Kolorado. Wyrok brzmi - starszy o 16 lat od żony Cruise od samego początku "za bardzo chciał wszystko kontrolować".
  1 3 4 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama