Wrocław: Dzieci wprowadzą piłkarzy na boisko. Organizatorzy...

  Wrocław: Dzieci wprowadzą piłkarzy na boisko. Organizatorzy szukają chętnych

  Marcin Torz

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  21 i 22 lipca we Wrocławiu rozegrany zostanie piłkarski turniej, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Na Stadionie Miejskim zagrają tuzy europejskiego futbolu, czyli Benfica Lizbona, PSV Eindhoven, Athletic Bilbao i oczywiście nasz Śląsk Wrocław.
  Organizator turnieju Polish Masters, wrocławska firma Dynamicom, szuka dzieci, które wprowadzą piłkarzy na mecze. Trwa nabór do tzw. dziecięcej asysty.

  Jeśli chcemy, aby nasze pociechy złapały za rękę np. bramkarza PSV Przemysława Tytonia (reprezentant Polski), to w najbliższy weekend warto przyjść do Magnolia Park. W godzinach 12 - 18 odbędą się tam pierwsze eliminacje do dziecięcej asysty.

  W eliminacjach mogą wziąć udział chłopcy i dziewczęta z Dolnego Śląska, w wieku od 7 do 11 lat. Dzieci będą brały udział w różnych konkurencjach i zabawach, w których będą mogły zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności, np. dryblingu, strzelania karnego, gry w piłkarzyki, a nawet zasad kibicowania w duchu fair play.

  - Chcemy zaprosić do Asysty dzieci, które przekonają nas, że naprawdę kochają piłkę i marzą o wprowadzaniu piłkarzy, podawaniu piłek i oglądaniu meczów z bliska. Czekają je naprawdę wielkie emocje, a na pamiątkę piękny strój piłkarski ufundowany przez naszych partnerów - Intersport i Magnolia Park - zachęca Alicja Zakrzewska, koordynator akcji ze strony producenta turnieju Polish Masters.

  Pierwsze eliminacje do asysty rozpoczną się w centralnej części galerii (środkowe wejście) w samo południe i potrwają do 18 (ostatnie zapisy o 17). Wcześniej na stronie www.polish-masters.pl można zarezerwować sobie konkretną godzinę eliminacji. Dzieciom musi towarzyszyć pełnoletni opiekun.

  Podczas tego weekendu organizatorzy akcji planują wyłoni 22 szczęśliwców, którzy oprócz zaszczytu wprowadzenia na boisko swoich ulubionych piłkarzy otrzymają bilet na turniej dla rodzica, zdjęcie z drużyną, strój oraz dyplom z autografem piłkarza.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   yh

   ehhh (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 50 / 38

   Dynamicom to zł*dzieje i wyzyskiwacze! Nie dajcie dzieci robić w balona!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama