Jutro we Wrocławiu castingi do polskiej wersji programu...

  Jutro we Wrocławiu castingi do polskiej wersji programu Master Chef

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Master Chef to program dla uzdolnionych amatorów sztuki kulinarnej, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności i rozwinąć je. Jutro o godz. 10 w hali Makro przy ul. Tynieckiej ruszają wrocławskie eliminacje do programu.
  Amatorzy programów kulinarnych z pewnością kojarzą Gordona Ramsaya, który prowadził znane Hell's Kitchen, a także amerykańską wersję programu Master Chef. To perfekcjonista i wybuchowy szef kuchni, który nie oszczędza kucharzy - amatorów występujących w jego programach. Ich zadaniem jest ugotować tak pyszne danie, by przejść do kolejnego etapu.

  Teraz Master Chef będzie miał swoją premierę w Polsce w stacji TVN.
  W rolę Ramsaya prawdopodobnie wcieli się znana polska restauratorka Magdalena Gessler. Trudno jednak porównywać ją do szkockiego szefa kuchni - restauracje Ramsaya mają bowiem łącznie aż 11 gwiazdek Michelin, przyznawanych najlepszym restauracjom od 1926 roku. Wystarczy wspomnieć, że gwiazdki nie doczekała się do tej pory ani jedna polska restauracja.

  Jak wziąć udział we wrocławskich eliminacjach. Trzeba mieć ukończone 18 lat, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres: masterchef@tvn.pl. Następnie należy przyjść na casting z własną potrawą. Będziemy mieli pięć minut, by ją przygotować. Na miejscu dostępne będą płyty grzewcze i chłodziarki. Trzeba też przynieść ze sobą swoją aktualną fotografię.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama