Ważne
  Dziś w strefie kibica mecz Czechy-Portugalia i wszystko o...

  Dziś w strefie kibica mecz Czechy-Portugalia i wszystko o knedlikach

  Paulina Czarnota

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dziś kolejny dzień atrakcji we wrocławskiej strefie kibica na Rynku. O 20.45 obejrzymy pierwszy ćwierćfinałowy mecz Czechy-Portugalia. Już wcześniej na stoisku Gazety Wrocławskiej będzie można poczuć klimat tego meczu.
  Na stoisku Gazety Wrocławskiej pod pomnikiem Fredry gośćmi będą Tomas Oprchal i Jana Duzekova, właściciele restauracji Pepikowe knedliczki, która mieści się przy ul. Dyrekcyjnej 5/7 we Wrocławiu. Opowiedzą o Czechach , nauczą czeskich przyśpiewek i zdradzą przepis na tradycyjne knedliki. Będą z nami do godz. 20.45, gdy rozpocznie się w strefie kibica transmisja pierwszego, ćwierćfinałowego meczu Czechy - Portugalia.


  Strefa czynna dziś będzie od godz. 17.00. Od tej właśnie godziny przy stoisku "Gazety Wrocławskiej" można będzie wziąć udział w konkursie żonglowania futbolówką. Wczoraj najmłodszym uczestnikiem był trzyletni Patryk Woźniak. Zwycięzcą natomiast został Marek Zasada, który odbił piłkę 30 razy. Otrzymał od nas maskotki Euro 2012 oraz ochraniacze na kolana. Przypomnijmy, że Marek, który jest wolontariuszem w strefie, wygrał też we wtorek. Wtedy podbił piłkę aż 5 tys. razy.
  - Obiecuję, że w czwartek już nie przyjdę, dam wykazać się innym - uśmiecha się Marek.

  WSTĘP DO STREFY KIBICA JEST BEZPŁATNY

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo