Ważne
  Aplikacja Telemagazynu dostępna na iPhone

  Aplikacja Telemagazynu dostępna na iPhone

  Aktualizacja:

  Aplikacja Telemagazynu dostępna na iPhone
  1/5
  przejdź do galerii
  W AppStore jest już dostępna aplikacja Telemagazynu z programem telewizyjnym, dzięki której użytkownicy zyskują dostęp do ramówki ponad 150 kanałów oraz mogą stworzyć własną listę ulubionych stacji. Pozostałe funkcje, które oferuje użytkownikom aplikacja Telemagazynu, to m.in. możliwość ustawiania stacji w dowolnej kolejności i wyszukiwarka audycji w programie.
  Telewidzowie mogą także skorzystać z opcji powiadomień - ustawiać przypomnienia o zbliżających się audycjach oraz dzielić się ze znajomymi informacjami o aktualnym programie za pośrednictwem Facebooka, emaili czy SMS.

  Kliknij, aby przejść do strony, z której można pobrać aplikację

  - Mamy nadzieję, że aplikacja Telemagazynu przypadnie do gustu użytkownikom produktów marki Apple. Planujemy stale rozwijać naszą aplikację, by jak najpełniej odpowiadała potrzebom użytkowników - zarówno obecnych, jak i nowych, których z pewnością dzięki niej pozyskamy - mówi Mateusz Aleksandrowicz, kierownik redakcji serwisów tematycznych w Pionie Internet Polskapresse.

  Debiut aplikacji w App Store wsparty jest kampanią promocyjną w serwisach internetowych Polskapresse i ich wersjach mobilnych, w tytułach prasowych Grupy, a także w serwisie Google. Za kreację i planowanie mediów odpowiada dział marketingu Grupy.

  "Tele Magazyn" to bezpłatny dodatek telewizyjny ukazujący się co piątek z dziennikami regionalnymi Grupy Polskapresse. Przewodnik zawiera kompletny repertuar najpopularniejszych stacji TV wraz z rekomendacjami najciekawszych pozycji, recenzjami filmów i programów, sylwetkami gwiazd czy ciekawostkami z ich życia.

  Witryna www.telemagazyn.pl to trzeci co do wielkości serwis Polskapresse, który wg kwietniowego badania Megapanel PBI/Gemius zanotował 1168719 realnych użytkowników i 23 876 105 odsłon.

  Od stycznia tego roku internauci mogą także korzystać z wersji lekkiej serwisu Telemagazyn.pl dostępnej pod adresem m.telemagazyn.pl. Wersja lajt serwisu stale zyskuje na popularności - w kwietniu odsłony mobilne stanowiły blisko 7 proc. wszystkich odsłon w serwisie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo