Polanski: Trzeba od pierwszej minuty napier*****

  Polanski: Trzeba od pierwszej minuty napier*****

  Jakub Guder

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Pomocnik reprezentacji Polski Eugen Polanski mówi, że wie, o co toczy się gra i używa mocnych słów. - Wiemy, że to jest bardzo ważny mecz. Właściwie historyczny. Zwycięstwo może bardzo dużo dać wielu ludziom. Musimy się skupić na grze. Chcemy wygrać i wiemy, że musimy to zrobić, ale nam to nie przeszkadza. Trzeba od pierwszej minuty - przepraszam, że tak powiem - napier***** - powiedział na konferencji prasowej.
  Zdaje Pan sobie sprawę, że tak ważnego meczu dla polskiej piłki dawno nie było?
  Wiemy, że to jest bardzo ważny mecz. Właściwie historyczny. Zwycięstwo może bardzo dużo dać wielu ludziom. Musimy się skupić na grze. Chcemy wygrać i wiemy, że musimy to zrobić, ale nam to nie przeszkadza. Trzeba od pierwszej minuty - przepraszam, że tak powiem - napier*****. Jak zagramy tak jak z Rosją, to nie będzie problemów.


  To jak powinniście zagrać, by pokonać rywali?
  Ciężko teraz mówić, jak powinniśmy zagrać. Trzeba strzelić bramkę, chociaż to łatwo tak powiedzieć przed pierwszym gwizdkiem. Widzieliśmy na wideo Czechów. Znamy ich mocne i słabe strony. Chcemy zrobić tak, żeby oni mieli więcej problemów z nami, niż my z nimi.

  To, że może nie zagrać Tomas Rosicky, to dobra wiadomość dla was?
  Mi to jest obojętne, kto u nich zagra. Każdy z Czechów potrafi przecież grać w piłkę i niezależnie od tego kto wyjdzie na boisko, to będzie mocna drużyna.

  Jesteście młodą drużyną - presja was nie przytłoczy?
  Owszem, jesteśmy młodzi, ale presja była największa w meczu z Grecją. Teraz tego nie czujemy, szczególnie po pojedynku z Rosją. Jesteśmy nastawieni pozytywnie i chcemy pokazać to, co w poprzednim spotkaniu.

  To najważniejszy mecz w Pana życiu?
  Tak, to najważniejszy mecz w karierze. Jesteśmy bardzo skoncentrowani. Te wszystkie przygotowania, to że jesteśmy razem już pięć tygodni było po to, aby dać z siebie wszystko. Jeśli tak zrobimy, to wygramy.

  Notował Jakub Guder

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pierwszy!

   (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 62 / 56

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama