Sobota we wrocławskiej strefie kibica (ZDJĘCIA)

  Sobota we wrocławskiej strefie kibica (ZDJĘCIA)

  Paulina Czarnota

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Sobota we wrocławskiej strefie kibica (ZDJĘCIA)
  1/21
  przejdź do galerii

  ©Paulina Czarnota

  Podczas zakończonego już meczu Niemców z Portugalią, medycy mieli tylko jedną interwencję - pomagali poobijanej wolontariuszce, która poślizgnęła się na schodach w strefie VIP. Poza tym było bardzo spokojnie, kibice powoli rozchodzą się do domów, część kontynuuje zabawę w klubach w Rynku. Strefa kibica pustoszeje, obyło się bez większych kłopotów i zatorów przy opuszczaniu strefy.
  W ciągu ostatniej godziny znacznie przybyło ludzi oglądających dzisiejsze mecze w strefie kibica w Rynku. Przed kilkoma telebimami jest około 20 tysięcy osób. Czekają na drugi mecz: Portugalia - Niemcy, który rozpocznie się o godzinie 20.45. Wciąż można bez problemu wejść do strefy.
  Kibice Holendrów spokojnie przyjęli porażkę swojej drużyny, kryjąc głowy w rękach. Ratownicy medyczni informują, że prawie nie mają pracy. Trafiły się tylko drobne opatrzenia.


  Rozpoczął się mecz Holendrów z Duńczykami. W strefie kibica, przed wielkim telebimem jest kilkaset osób. Bez porównania mniej niż podczas wczorajszych meczów. Loża dla VIP-ów świeci pustkami. Wszyscy ci, którzy chcą oglądać pierwszy lub drugi dzisiejszy mecz w strefie w Rynku, mogą śmiało przyjść.

  W strefie kibica w Rynku bardzo powoli zaczyna przybywać ludzi. Zakończyły się już koncerty zespołów, które nie cieszyły się jakimś wielkim zainteresowaniem. Teraz leci muzyka "z głośników". Na Rynku pojawiają się już pierwsi holenderscy kibice, którzy szykują się do oglądania meczu ich reprezentacji z Danią.

  Dziś strefa kibica otwarta jest dla wszystkich od południa. Na razie w strefie jest około kilkuset osób, głównie rodzin z dziećmi. Przez Rynek przechodzą też grupki kibiców w barwach narodowych, najwięcej jest Rosjan, wielu z nich wyraźnie odchorowuje jeszcze trudy wczorajszego świętowania. Na Rynku jest wyjątkowo spokojnie, służby porządkowe nie musiały interweniować.

  Na co mogą dziś liczyć kibice w strefie w Rynku? Dziś w programie od godziny 18 na telebimach zobaczymy mecz Holandia-Dania, a o 20.45 - Niemcy-Portugalia.

  O 15 zaczął się koncert zespołu Blue Berry Band, po nim zagra zespół Delirium.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama