O tym, jak z modelek zrobiono luksusowe prostytutki

  O tym, jak z modelek zrobiono luksusowe prostytutki

  Marcin Rybak, Małgorzata Moczulska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  O tym, jak z modelek zrobiono luksusowe prostytutki

  ©Maciej Kulczyński

  Na trop tej sprawy wpadli policjanci z wrocławskiego CBŚ przypadkiem. Badali inną podobną historię, bardziej drastyczną. Chodziło o seks z dziećmi i zwierzętami. Wyjazdy do Włoch i Japonii. Jedna z osób zamieszanych w tę sprawę opowiedziała policjantom o Emilii. Jej znajomi mówią, że jest urocza, sympatyczna, elegancka. Obyta w świecie.
  O tym, jak z modelek zrobiono luksusowe prostytutki

  ©Maciej Kulczyński

  Polskie modelki w szponach tajemniczej grupy międzynarodowych sutenerów? Wysyłane do Francji i Hiszpanii jako superluksusowe prostytutki. Ich klienci to najbogatsi ludzie świata. W materiałach tej sprawy pada m.in. nazwisko Futbolowego Potentata. Z pewnością pojawi się w Polsce albo na Ukrainie podczas Euro 2012. Zasiądzie w loży VIP, otoczony grupką przyjaciół. Tak jak podczas uroczych wakacji w Hiszpanii, o których opowiadają polskie modelki.

  Futbolowy Potentat nie był świadkiem w tej sprawie. Dziewczyny, z którymi miło spędzał czas on i jego znajomi, musiały wszystko zeznać w Centralnym Biurze Śledczym we Wrocławiu. Jest też tajemniczy książę S. Tak przedstawiany był modelkom. Pochodzić miał z jednego z krajów z rejonu Zatoki Perskiej. W porcie w Cannes cumował jego luksusowy jacht. Kiedy książe miał kaprys, to - wraz z towarzyszkami zabaw i ludźmi ze swojej świty - leciał śmigłowcem na Ibizę. Inny wątek tej historii to eks-kluzywne erotyczne spotkania w Polsce - z przedsiębiorcami, sportowcami, artystami. Wśród osób umawiających modelki na takie zabawy pojawia się nazwisko Córki Gwiazdora polskiej muzyki rockowej. Przed trzema laty plotkarskie media wspomniały, że Córce Gwiazdora postawiono zarzuty stręczycielstwa.

  CZYTAJ TEŻ: Modelki i piosenkarka jako prostytutki (NOWE FAKTY)

  Ona wykręcała się: że to bzdura i sprawa już wyjaśniona i załatwiona. Że raz kogoś tam umówiła, że znajomym i od razu wielkie stręczycielstwo. Ale z naszych informacji wynika, iż nadal ciążą na niej prokuratorskie zarzuty. W relacjach modelek jest wymieniana jako osoba wielokrotnie namawiająca kobiety do prostytucji. Wśród klientów pada nazwisko znanego Wrocławskiego Przedsiębiorcy.

  Emilia: Miła, urocza, elegancka

  Na trop tej sprawy wpadli policjanci z wrocławskiego CBŚ przypadkiem. Badali inną podobną historię, bardziej drastyczną.
  Chodziło o seks z dziećmi i zwierzętami. Wyjazdy do Włoch i Japonii. Jedna z osób zamieszanych w tę sprawę opowiedziała policjantom o Emilii. Jej znajomi mówią, że jest urocza, sympatyczna, elegancka. Obyta w świecie. Zna języki. Podobno nawet arabski trochę. Kilka lat temu pojawiała się w towarzystwie znanego polskiego sportowca. - Nie miałem pojęcia, czym się zajmuje - mówi dziś "Gazecie Wrocławskiej" ów sportowiec. - Nasze drogi się rozeszły, gdy się dowiedziałem. A dowiedział się w sierpniu 2009 roku. Wtedy po Emilię przyjechali policjanci z wrocławskiego CBŚ; usłyszała dziesięć zarzutów. Głównie czerpania korzyści z prostytucji i ułatwiania prostytucji. Ale też częstowania narkotykami jednej z kobiet. Trafiła do aresztu. Przez wiele miesięcy wykręcała się, nie chciała się przyznać. Ale policjanci i tak wiedzieli wszystko. Przed aresztowaniem bardzo dyskretnie przyglądali się jej działalności. Była podsłuchiwana osiem miesięcy.

  Magda: Spałam z księciem

  - Spałam z ludźmi z pierwszych stron gazet, i to nie polskich gazet - opowiada Magda, jedna z "pracownic" Emilii. - Jak powiem, że spałam z księciem, to pani uwierzy? A tak, spałam, i jeszcze z kimś z jego świty, nie pamiętam nawet imienia.
  Magda była na kilku wyjazdach organizowanych przez Emilię. Wszystkie za granicą. Były w drogich hotelach, willach z basenem, na jachtach. Wiedziała, po co jedzie i za co Emilia płaci jej po 300, 400 euro dziennie. Nie chce do tego wracać, bo dla niej to zamknięty rozdział. - Ci faceci byli mili, choć wiedziałam, że to oni płacą, więc i oni rozdają karty - mówi.

  - Ta kobieta znała ważnych i bardzo bogatych ludzi, organizowała im dziewczyny i przyjemności i zarabiała na tym duże pieniądze - mówi o Emilii. - Kiedyś usłyszałam, że jak my dostajemy 400 euro za noc, to ona za nas dostaje dwa razy tyle. Ale, jak widać, dobra passa zawsze się kiedyś się kończy. - Policja mówi, że ona zajmowała się stręczycielstwem. Nie nazwałabym tak tego, choć pewnie wiele dziewczyn zaczęło się sprzedawać, bo dostały od niej taką propozycję - dodaje Magda. - To nie jest takie proste znaleźć kogoś, kto zechce ci zapłacić za seks 400 euro, czy kogoś, kto zafunduje ci miesiąc wakacji na luksusowym jachcie, imprezy, zabawę i jeszcze za to słono zapłaci.

  Gosia: wybierali nas jak przedmioty

  Gosia czuje się z tym, co robiła, znacznie gorzej. - Miałam jechać do pracy jako hostessa i zarobić niezłe pieniądze. A okazało się, że owszem, zarobiłam 20 tysięcy złotych w dwa tygodnie, ale za seks z bogatymi facetami. Pracowała w modelingu kilka lat. Blond włosy, niebieskie oczy, piękna figura, dlatego często brała udział w sesjach bielizny.

  Trzy lata temu koleżanka z agencji modelek powiedziała jej, że poznała kobietę, Emilię, która organizuje wyjazdy za granicę i płaci w euro. - Poleciałam do Francji, stamtąd w Alpy. W pięknej willi mieszkało osiem albo dziewięć dziewczyn. Wszystkie modelki. Jedną dobrze pamiętam, bo miała sesję rozbieraną w magazynie dla panów - mówi Gosia. - Kilka z nich opowiadało, że są na takim wyjeździe kolejny raz i że będzie fajnie. Kiedy zorientowała się, na czym ma polegać praca, chciała wrócić, ale Emilia powiedział, że będzie problem z biletem i że musi poczekać kilka dni. - Zostałam i sprzedałam się.

  Mówi, że uprawiała seks z obcymi mężczyznami, którzy wybierali sobie dziewczyny jak jakieś przedmioty. - Pamiętam jednego Włocha, dziewczyny mówiły, że to piłkarz, ale ja się sportem nie interesuję, więc nawet nie wiedziałam.
  Czy żałuje? - Tak. Zostałam oszukana.

  Piłkarski Potentat , książę i grono towarzyszy

  Z relacji polskich modelek wynika, że wyjazdy organizowano latem do Cannes, a zimą w Alpy do Courchevel. Jest też opowieść o pobycie w Hiszpanii, w posiadłości tajemniczego Wojtka z Polski. Gościł w niej Futbolowy Potentat z grupką znajomych. Było to latem 2008 roku.

  Emilia mówiła, że za cztery, pięć dni pobytu w tej Hiszpanii zarobić można 2000 euro. W mejlach i SMS-ach pisała, że to na pokaz mody. Ale dziewczyny - przynajmniej niektóre - domyślały się prawdy. Słowo seks nie padało za często. "W tym środowisku nie mówi się o takich rzeczach wprost ale ja wiedziałam o co chodzi" - oświadczyła policjantom jedna z modelek.
  W posiadłości w Hiszpanii było około 10 mężczyzn. Jeden z nich to Futbolowy Potentat. Łowili ryby, bawili się. Byli niezwykle uprzejmi. Nie dawali modelkom z Polski poznać, że kupili je za pieniądze. Zimą 2009 roku był wyjazd w Alpy do księcia S. Czy to naprawdę osoba z królewskiej rodziny? Jako książę wymieniany jest w opowieściach kilku modelek. Razem z nim byli ludzie ze świty i tajemniczy DJ Sam. To jeden z przyjaciół i organizator zabaw księcia. Modelki wymieniają go jako pośrednika między Emilią a księciem.

  Później, latem kolejny wyjazd. Tym razem do Cannes. I znów do księcia, jego świty i tajemniczego Sama. "Wszystkie szły na imprezę do księcia, a po imprezie lub w trakcie książe wybierał sobie dziewczynę i dochodziło do współżycia" - opowiedziała policji jedna z modelek. To się odbywało na jachcie księcia zacumowanym w porcie w Cannes. Dziewczyny miały - przynajmniej na zewnątrz - wyglądać jak towarzyszki wakacji bogatych, młodych mężczyzn. Nikt nikogo do niczego nie zmuszał.

  Nie było przemocy. Książę był uprzejmy, ale władczy - mówiła jedna z kobiet. Jedyne, czego pilnowano, to żeby same nie wychodziły wieczorami do miasta. Mężczyźni - opłacający polskim modelkom luksusowe wakacje - chcieli je na wyłączność.

  Czytaj także

   Komentarze (40)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tanie dziw**ki

   Natalie (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   Tak ! Zostały oszukane ! Za 300 -400 € ???? Za cała noc albo dłużej ??? Ja nie jestem modelka a biorę 1200€ za noc , 2000 za 24h i to ja dyktuje co robię a czego nie ! a w zasadzie to nie muszę bo...rozwiń całość

   Tak ! Zostały oszukane ! Za 300 -400 € ???? Za cała noc albo dłużej ??? Ja nie jestem modelka a biorę 1200€ za noc , 2000 za 24h i to ja dyktuje co robię a czego nie ! a w zasadzie to nie muszę bo każdy widzi mój serwis na profilu. Ja myślałam ze one maja z 5000€ za nic te modelki, aktorki i piosenkarki a to tanie cichodajki duzo tańsze ode mnie lolzwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ile masz lat?

   Ola (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   Do jakiego wieku dziewczyny faceci sa zainteresowani?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Hmm

   gonzo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   Oj tam, przyczyniają się do zwiększenia eksportu, u nas dziw..ek to jak lodu, a te bidulki w Polsce za 100 zł muszą się tyle napracować, że pewnie buzia im drętwieje. Śpią z ludźmi z pierwszych...rozwiń całość

   Oj tam, przyczyniają się do zwiększenia eksportu, u nas dziw..ek to jak lodu, a te bidulki w Polsce za 100 zł muszą się tyle napracować, że pewnie buzia im drętwieje. Śpią z ludźmi z pierwszych stron gazet,
   nie tych polskich ale tych zagranicznych. Mogli by zalegalizować prostytucje, ta taka jedna swoimi wargami utrzymała by alfonsa, płaciła by czynsz za wynajem lokalu, z 2 urzędników i jednego duchownego!!!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dziewczyny chciały zarobić.

   Bb (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 13

   Mają do tego prawo, ale jeśli ktoś którąś do tego przymusił, to powinien za to ponieść karę. A jeśli dziewczyna robiła to z własnej świadomej woli to ok, drzwi otwarte dla wolności i zawodu jak...rozwiń całość

   Mają do tego prawo, ale jeśli ktoś którąś do tego przymusił, to powinien za to ponieść karę. A jeśli dziewczyna robiła to z własnej świadomej woli to ok, drzwi otwarte dla wolności i zawodu jak Świat starego. :)zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Modelling pełen prostytutek!

   Ja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 15

   Anna ma rację, ja otarłam się o łódzka agencję w 2003r, od razu dano mi do zrozumienia jak sie załatwia kontrakty na sesje zagraniczne,po rozmowie z chłopakiem zrezygnowałam (to on i mama namawiali...rozwiń całość

   Anna ma rację, ja otarłam się o łódzka agencję w 2003r, od razu dano mi do zrozumienia jak sie załatwia kontrakty na sesje zagraniczne,po rozmowie z chłopakiem zrezygnowałam (to on i mama namawiali mnie na castingi), poszłam na studia, podjełam pracę i... do dzis nie mam nawet pieniedzy aby kupic mieszkanie, niestety urodą legalnie nie zarobisz na luksusowe samochody ani nieruchomosci; czy żałuję?- nie, ale prawda jest taka, że w modellingu utrzymują się te, które przeszły przez łózku przynajmniej kilku "menagerów", zatem przychylam się do propozycj Anny- zbadajcie jeszczę sprawe słynnej agencji łódzkiej.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   złodziej - prostytutka - morderca - dla mnie nie ma różnicy

   adr (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 39 / 26

   Pamiętacie historię młodej dziewczyny z brazylii która sprzedała dziewictwo japończykowi za sporo kasy?
   twierdzi że jak zrobi to tylko raz to nie jest prostytutką, hmm..super - czyli jak kogoś raz...rozwiń całość

   Pamiętacie historię młodej dziewczyny z brazylii która sprzedała dziewictwo japończykowi za sporo kasy?
   twierdzi że jak zrobi to tylko raz to nie jest prostytutką, hmm..super - czyli jak kogoś raz zabije to nie jestem mordercą, jak okradne bank to nie jestem złodziejem - przecież to był tylko jeden raz a PRZY OKAZJI:
   prostytutka najstarszy zawód świata? buhahah, złodziej to też taki swojaki zawód. Łączy je jedno:
   1. po co iść się męczyć i zarabiać uczciwie jak możno szybko i dużo?
   2. Obydwa zawody - pojawiają się wyrzuty sumienia np. po 10 latach w stylu : co ja zrobiłem/am
   3. Zarobek - kwestia podejścia - i to i to na lewo.
   4. Np. w USA oba zajęcia są karalne !!!
   5. ukraść czy cudzołożyć - wg. biblii i wszystkich religii jest to grzech
   Efekty? złodziej może iść siedzieć, mogą go zabić, nie ciekawie skończyć ze swoim życiem
   prostytuka - może zostać pobita, zabita, źle skończyć, iść siedzieć. Można też przestać robić "to" i zostać uczciwym obywatelem.
   Jednak szczerze nie chciałbym być mieć do czynienia z oba przypadkami - przyprowadzisz do domu takie osoby to tak jakbyś zamawiał dziwki do domu (przy okazji dostaniesz ofertę -mogę być z tobą ale 1,5 tys. zł za dzień, hm?) a złodziej obczai co masz wartościowego w domu.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ludzie

   Zuzia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 15

   Na zimno patrząc i oceniając, rzeczywiście obecnie, seks oddzielony jest od miłości, czy od związku w ogóle i to jest niedobre. I trzeba to mówić wprost i głośno, że zarówno uprawianie seksu za...rozwiń całość

   Na zimno patrząc i oceniając, rzeczywiście obecnie, seks oddzielony jest od miłości, czy od związku w ogóle i to jest niedobre. I trzeba to mówić wprost i głośno, że zarówno uprawianie seksu za pieniądze, jak i uprawianie go bez pieniędzy ale i bez istnienia związku, bez fascynacji, bez zauroczenia, jest niedobre. Choć dziś już zapewne powszechne. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Na chwilę obecną to Pomówienia

   Marlon1234 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 69 / 23

   Witam

   Łatwa praca - przyjemna kasa .

   W czym problem .

   Baby są gorsze od facetów - tylko mało o tych sprawach mówią .

   20.000 koła za 14 dni .

   Jadę w ciemno -chemu nie .Trochę nadwyrężę przewód...rozwiń całość

   Witam

   Łatwa praca - przyjemna kasa .

   W czym problem .

   Baby są gorsze od facetów - tylko mało o tych sprawach mówią .

   20.000 koła za 14 dni .

   Jadę w ciemno -chemu nie .Trochę nadwyrężę przewód i basta !zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ala

   maj (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 75 / 101

   z kim sypia

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Antyczna tradycja

   Gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 69 / 66

   każda dziwka powie, że sie nie sprzedaje tylko podtrzymuje antyczną tradycję... - zasłyszane

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   rockmen alfons

   edi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 59 / 64

   a dlaczego sama z mamą nie zarabiała jako prostytutka? a może jednak to robiły za przyzwoleniem tatusia?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama