Wielka sztafeta w aquaparku. Możesz dołączyć

  Wielka sztafeta w aquaparku. Możesz dołączyć

  Paulina Czarnota

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Skończyłeś 7 lat? Umiesz przepłynąć samodzielnie 25 metrów? Jeśli tak, możesz dołączyć do sztafety pływackiej. Trwają już zapisy.
  19 maja w aquaparku przy ul. Borowskiej we Wrocławiu wystartuje wyjątkowa sztafeta pływacka. Weźmie w niej udział 2012 osób. Na uczestników i kibiców Sztafety 2012 będą czekać liczne atrakcje i niespodzianki.

  - Dziś możemy już zdradzić, że każdy uczestnik sztafety będzie mógł przez dwie godziny korzystać z atrakcji aquaparku na nasz koszt, otrzyma też pamiątkowy medal, a także unikatowe zdjęcie ze swojego startu - zachęca Mariusz Prasał, rzecznik Aquapark Wrocław.

  Pływacka impreza rozpocznie się o godz. 10. Każdy uczestnik będzie miał do pokonania dystans 25 metrów. Zawodnicy mają płynąć bez przerwy przez osiem godzin.

  W rekordowej sztafecie pływackiej może wziąć udział każdy.
  Zapisy już trwają. Na stronie internetowej aquaparku (kliknij) trzeba wypełnić ankietę. Można ją również otrzymać osobiście w aquaparku.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   World Records

   Nr 737 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 23 / 5

   Coś podobnego odbyło się 18 czerwca 2000 roku,na basenie przy ul.Skarbowców.Póżniej był bity rekord do księgi Guinnessa.Czemu nie ma o tym wzmianki?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama