Remont ul. Krzywoustego. Organizacja ruchu

  Remont ul. Krzywoustego. Organizacja ruchu

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Trwa remont ul. Bolesława Krzywoustego. Ulica zamknięta jest od skrzyżowania z al. Jana III Sobieskiego do rynku na Psim Polu. Objazd dla kierowców jadących na Psie Pole z centrum prowadzi aleją Jana III Sobieskiego i łącznikiem do ulic Bierutowskiej, Kiełczowskiej i Gorlickiej. Do centrum z Psiego Pola i Zgorzeliska objazd prowadzi ulicą Bora Komorowskiego do al. Jana III Sobieskiego. Trasy zmienią linie: D, N, 128, 130, 131, 141, 147, 241, 251, 331, 904, 911, 914 i 921.
  Zmiany wprowadzane są w związku przebudową ul. Bolesława Krzywoustego na odcinku od węzła z al. Jana III Sobieskiego do skrzyżowania z ulicami Bora Komorowskiego, Kiełczowską oraz Bierutowską. Cała inwestycja zaplanowana jest na 19 miesięcy.

  Tekst alternatywny

  Objazd dla pojazdów jadących z centrum został wyznaczony aleją Jana III Sobieskiego do łącznicy z wiaduktem w ciągu ulicy Bora Komorowskiego i następnie w kierunku ulic Bierutowskiej, Kiełczowskiej i Gorlickiej.
  Kierunek do centrum został wyznaczony z Psiego Pola i Zgorzeliska ulicą Bora Komorowskiego do al. Jana III Sobieskiego. W związku z pracami remontowymi na ulicy Bolesława Krzywoustego wprowadzone zostały również zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej.  Autobusy linii D, 128, 130, 141, 147 i 241 kursujące do Osiedla Sobieskiego, Zakrzowa, Pawłowic i Kłokoczyc, od C.H. Korona jeżdżą objazdem przez aleję Jana III Sobieskiego i następnie bezpośrednio wjadą na ulicę Bora Komorowskiego. W kierunku przeciwnym analogicznie -od ulicy Bora Komorowskiego autobusy zjeżdżają na aleję Jana III Sobieskiego. Dla autobusów linii D został uruchomiony dodatkowy przystanek "Zakrzowska" przy skrzyżowaniu ulicy Bora Komorowskiego z ulicą Zakrzowską.


  Tekst alternatywny

  Autobusy linii N i 131 kursujące do pętli przy ulicy Litewskiej, od C.H. Korona jeżdżą objazdem aleją Jana III Sobieskiego i ulicą Bora Komorowskiego do ulicy Bolesława Krzywoustego. Dla tych autobusów został uruchomiony dodatkowy przystanek na ulicy Kiełczowskiej za skrzyżowaniem z ulicą Bolesława Krzywoustego. W kierunku przeciwnym od ulicy Bolesława Krzywoustego jadą objazdem przez ulicę Bora Komorowskiego, nawrót na wysokości ulicy Zakrzowskiej i dalej aleją Jana III Sobieskiego (dodatkowy przystanek przy skrzyżowaniu z ulicą Kiełczowską).

  Tekst alternatywny

  Autobusy linii 251, 331, 911 i 921 kursujące do pętli przy ulicy Litewskiej i w kierunku Kiełczowa od C.H. Korona jeżdżą objazdem aleją Jana III Sobieskiego i ulicą Bora Komorowskiego do ulicy Bolesława Krzywoustego. W kierunku przeciwnym od ulicy Bolesława Krzywoustego jadą przez ulicę Bora Komorowskiego, nawrót na wysokości ulicy Zakrzowskiej i dalej aleją Jana III Sobieskiego.

  Autobusy linii 904 i 914 kursujące w kierunku Długołęki, od C.H. Korona jeżdżą objazdem aleją Jana III Sobieskiego i ulicą Bora Komorowskiego do ulicy Bolesława Krzywoustego. W kierunku przeciwnym od ulicy Bolesława Krzywoustego jadą przez ulicę Bora Komorowskiego, nawrót na wysokości ulicy Zakrzowskiej i dalej aleją Jana III Sobieskiego (dodatkowy przystanek przy skrzyżowaniu z ulicą Kiełczowską).

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   kto to wymyślił?

   pracownik polaru (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 105 / 115

   zmiany w rozkładzie jazdy linii D to paranoja!Jakl ludzie pracujacy w Polarze na 2 zmianie mają zdążyć na autobus linii D o godz.22.12?Co za idiota tak skonstruował rozkład jazdy?Kończę pracę o...rozwiń całość

   zmiany w rozkładzie jazdy linii D to paranoja!Jakl ludzie pracujacy w Polarze na 2 zmianie mają zdążyć na autobus linii D o godz.22.12?Co za idiota tak skonstruował rozkład jazdy?Kończę pracę o 22,potem biegiem do czytnika,by się odbić,potem biegiem do szatni by szybko się przebrać i biegiem na przystanek na którym jestem 22.09 lub 22.10.Oczywiście nie umyty,brudny,śmierdzący potem i smarami,bo nie mam czasu na prysznic podobnie jak moi koledzy.I tak sobie jedziemy tym autobusem lepiąc się od brudu,bo ktoś zdecydował o wcześniejszym kursie autobusu.Następny kurs jedzie do zajezdni,więc o dotarciu do domu przed północa nie ma co marzyć.Wiele osób wysiada na rondzie Powst.Śląskich,pod Arkadami,przy Hallera.Oni wszyscy zostali pozbawieni dotarcia do domów o sensownej porze po skończeniu pracy o 22.Czy ktos o tym myśli?Może ten urzędas,który to wymyślił,sam spróbuje wrócić do domu okrężną drogą,zamiast w 45 min to w 2,5 godziny.Zobaczy jak to miło jest tłuc sie po mieście w środku nocy.Przed zmianami kurs linii D był o godz.22.20 i to było dobre rozwiązanie.Ale ktoś tmusiał przy tym pomajstrować,żeby krew zalewała ludzi ze złości.Jak zwykle urzędnicy zepsuli to co sie sprawdzało.Wrocław miastem spotkań??Ależ tak!Bo chodzi o spotkania z arogancją urzędników.Brawo!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama