Sport

    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    PW

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Mistrzostwa Polski we florecie, mecz ligowy Betard Sparty Wrocław, derbowe starcie Siódemka Miedź - Chrobry w Superlidze i wiele innych. Sprawdź jakie imprezy sportowe odbędą się w ten weekend na Dolnym Śląsku.

    SOBOTA, 12 maja



    KAJAKARSTWO

    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, Przystań Pegaz, ul. Pasterska 2, zapisy w g. 9-10.30.

    SZACHY DLA MŁODZIEŻY
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, MUKS MDK Śródmieście, ul. Dubois 5, g. 9.30.

    BIEGI NA ORIENTACJĘ
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, Wzgórze Kilimandżaro, g. 10.

    RUGBY
    Wrocław Cup 2012, Turniej Polskiej Ligi Rugby 7, stadion Oławka, ul. Na Niskich Łąkach, g. 11 (finały: g. 14).

    SZERMIERKA
    Mistrzostwa Polski seniorów we florecie, hala Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Chełmońskiego 43, g. 11 (finały g. 17).

    SIATKÓWKA
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, SP50, ul. Czeska 38, g. 14.

    BRYDŻ
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, Klub Kolejarza, Dworzec Świebodzki, zapisy od g. 16.15.

    KOSZYKÓWKA
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, hala sportowa WCSHiR, ul. Parkowa 14-16, g. 17.

    PIŁKA NOŻNA
    Miedź Legnica - Ruch Zdzieszowice (II liga), al. Orła Białego, g. 17.

    Górnik PWSZ Wałbrzych - Energetyk ROW Rybnik (II liga), ul. Ratuszowa 6, g. 17.

    Polonia/Sparta Świdnica - Prochowiczanka Prochowice (III liga), ul. Śląska 35, g. 17.

    MKS Oława - Lechia Dzierżoniów (III liga), ul. Sportowa 1, g. 17.

    PIŁKA RĘCZNA
    KPR Jelenia Góra - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (PGNiG Superliga Kobiet), ul. Złotnicza 12, g. 17.

    KOSZYKÓWKA
    PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot (Tauron Basket Liga), ul. Maratońska, g. 18.

    NIEDZIELA, 13 maja



    SZERMIERKA

    Drużynowe mistrzostwa Polski seniorów we florecie, hala Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Chełmońskiego 43, g. 8.30.

    SIATKÓWKA
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, SP50, ul. Czeska 38, g. 9.

    ROWEROWA JAZDA NA ORIENTACJĘ
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, Las Rędziński, ul. Żużlowa, g. 11.

    WYŚCIGI KONNE
    II dzień wyścigowy, Partynice, ul. Zwycięska 2, g. 11.30.

    KOSZYKÓWKA
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, hala sportowa WCSHiR, ul. Parkowa 14-16, g. 15.

    PIŁKA RĘCZNA
    Siódemka Miedź Legnica - Chrobry Głogów (PGNiG Superliga), ul. Lotnicza, g. 17.

    ŻUŻEL
    Betard Sparta Wrocław - PGE Marma Rzeszów (Enea Ekstraliga), Stadion Olimpijski, al. Paderewskiego, g. 17.45.

    Czytaj także

      Komentarze (1)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      A może by tak?

      kibickibic (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 17 / 9

      Będzie jakaś zapowiedź meczu Stal - ŚLĄSK w Ostrowie?

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać