Jest już nowe przedszkole dzieci ze Smolca

  Jest już nowe przedszkole dzieci ze Smolca

  Artur Szkudlarek

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  150 dzieci z podwrocławskiego Smolca wreszcie przebywa w przyjaznych warunkach. W miniony piątek oficjalnie oddano do użytku nowe przedszkole, które zastąpiło stary obiekt.
  - Dotychczasowy budynek był już zupełnie wyekspolatowany, na czele z dachem i niemal wszystkimi instalacja-mi wewnętrznymi. Dodatkowo był to budynek trzypiętrowy, a więc nie najlepiej nadający się dla małych dzieci - mówi Marek Osiński, dyrektor Zespołu Obsługi Jednostek Oświatowych w Kątach Wrocławskich.

  Nowa placówka znajduje się w nowoczesnym i parterowym obiekcie. Jest w nim sześć oddziałów przedszkolnych, o dwa więcej niż w starym budynku. - Ważne, że mamy tam, podobnie jak we wszystkich przedszkolach, własną, nowoczesną kuchnię. Często w przedszkolach stawia się na catering, który jest może i tańszy, ale z pewnością dla maluchów mniej korzystny niż posiłki gotowane na miejscu - dodaje Osiński.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   przedszkole

   mj (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 58 / 74

   A czemu nie napisaliście ,że tydzień po świętach Wielkanocnych przedszkole przez tydzień nie było czynne bo "wystrzeliła" rura w przedszkolu?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama