Wrocław: Zamiast kwiatów z kwiaciarni chciał wynieść cały...

  Wrocław: Zamiast kwiatów z kwiaciarni chciał wynieść cały utarg

  MAG

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Na przystanku autobusowym przy ul. Żmigrodzkiej w ręce policji wpadł 30 - latek, który próbował ukraść kasetkę z pieniędzmi z kwiaciarni.
  Mężczyzna najpierw poprosił sprzedawczynię o podanie szklanego flakonu znajdującego się w drugiej części kwiaciarni na wyższej półce. W czasie, gdy kobieta była zajęta wchodzeniem na drabinkę, mężczyzna podszedł do kasy, w której znajdowało się kilkaset złotych i zaczął wyrywać szufladę.

  Na szczęście nie udało mu się zrealizować swojego planu. Ostatecznie uciekł ze sklepu i po chwili został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Obecnie policjanci sprawdzają czy 30 - latek nie ma na swoim koncie innych tego typu czynów. Za usiłowanie kradzieży może dostać nawet 5 lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dla PO to nie przestępstwo!

   normalny (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 19 / 4

   PO już planuje przepis,podnoszący sume skradzionych rzeczy powyżej 1000zł jako przestępstwo do tej sumy będzie to wybryk karany śmieszną grzywną!!! fajnie się żyje w liberalnym...rozwiń całość

   PO już planuje przepis,podnoszący sume skradzionych rzeczy powyżej 1000zł jako przestępstwo do tej sumy będzie to wybryk karany śmieszną grzywną!!! fajnie się żyje w liberalnym państwie...ZŁODZIEJOM.he hezwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama