Najlepsi cukiernicy we Wrocławiu

  Najlepsi cukiernicy we Wrocławiu

  PCZ

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dziś o godzinie 15 rozpocznie się finał turnieju na najlepszego ucznia w zawodzie cukiernik. Uczniowie z całej Polski zjadą do Wrocławia.
  W tegorocznej edycji, której tematem przewodnim jest " EURO 2012" wezmą udział uczniowie z 13 województw. Wykonywać będą min. torty, pralinki, babeczki czy chleby.

  Konkurs rozpocznie się w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 przy ul. Dawida 5 we Wrocławiu. We wtorek będą rywalizować cukiernicy w cukierni Sergiusza Siemionki przy ul. Partyzantów 16a. Piekarze natomiast będą piec swoje wyroby w piekarni Ryszarda Grabarczyka w Kątach Wrocławskich przy ul. Rynek 28. Jutro poznamy zwycięzców.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   piekarze

   MAR (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 73 / 27

   Cieszę się że ktoś jeszcze chce te zawody wykonywać sam jestem piekarzem z ponad 20-to letnim stażem i bardzo ciężko teraz znaleść dobrego fachowca w tej dziedzinie!!Teraz to każdy rodzic chciał...rozwiń całość

   Cieszę się że ktoś jeszcze chce te zawody wykonywać sam jestem piekarzem z ponad 20-to letnim stażem i bardzo ciężko teraz znaleść dobrego fachowca w tej dziedzinie!!Teraz to każdy rodzic chciał aby jego potomek kończył studia i i został dyrektorem a kto za pare lat będzie nam chleb piekł!!!Raczej nie widzę piekarza w wieku 60 lat który miał by robić w takich warunkach jakie panują w wiekszości piekarnii!!!!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama