Piłka nożna, II liga: Wygrane Miedzi i Górnika

PW
Jakub Grzegorzewski zdobył zwycięskiego gola w meczu z Chojniczanką
Jakub Grzegorzewski zdobył zwycięskiego gola w meczu z Chojniczanką Piotr Krzyżanowski
Górnik Wałbrzych i Miedź Legnica wygrały swoje mecze w 25. kolejce II ligi. Biało-niebiescy rozbili 3:0 Nielbę Wągrowiec, zaś zespół Bogusława Baniaka pokonał 1:0 piątą w tabeli Chojniczankę Chojnice. Złotego gola w 87. minucie zdobył Jakub Grzegorzewski, wykorzystując rzut karny.

Swój mecz rozgrywa dziś jeszcze Chrobry Głogów. Po 56. minutach gry przegrywa u siebie z Turem Turek 0:3.

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 1:0 (0:0)