Sport

    Siatkówka: Wyniki turniejów o awans do II ligi

    Siatkówka: Wyniki turniejów o awans do II ligi

    PW

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Wczoraj rozpoczęły się turnieje finałowe III ligi. W Grupie II KS Milicz pokonał Ren-But Złotoryja 3:2, a w grupie III Bielawianka Bester Bielawa ograła Stoczniowiec Gdańsk 3:0.
    W Miliczu o awans do II ligi walczą dwie ekipy z Dolnego Śląska

    W Miliczu o awans do II ligi walczą dwie ekipy z Dolnego Śląska ©Fot. ksmilicz.pl

    Bezpośredni awans do II ligi uzyska zwycięzca grupy. Natomiast drugie zespoły rozegrają barażowy dwumecz z przedostatnim zespołem II ligi.

    Wyniki turniejów z udziałem Dolnoślązaków

    Grupa II. Milicz:


    KS Milicz - Ren-But Złotoryja 3:2 (25:16, 23:25, 25:20, 21:25, 15:10)
    Orlik Przytyk - Rataje ZSO-4 Poznań 1:3 (27:29, 25:21, 21:25, 21:25)

    Grupa III. Bielawa:

    Bielawianka Bester Bielawa - Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (25:17, 25:19, 25:20)
    Kłos Olkusz - Trójka Międzyrzec Podl. 0:3 (23:25, 19:25, 24:26)

    Dziś i jutro kolejne mecze.

    Sobota

    Milicz, ul. Armii Krajowej 7:


    Ren-But Złotoryja - Rataje ZSO-4 Poznań (g. 17)
    KS Milicz - Orlik Przytyk (g. 19)

    Bielawa, hala SP 10, ul. Grota-Roweckiego 6:

    Stoczniowiec Gdańsk - Trójka Międzyrzec Podl. (g. 16)
    Bielawianka Bester Bielawa - Kłos Olkusz (g. 18)

    Niedziela

    Milicz, ul. Armii Krajowej 7:


    Ren-But Złotoryja - Orlik Przytyk (g. 11)
    KS Milicz - Rataje ZSO-4 Poznań (g. 13)

    Bielawa, hala SP 10, ul. Grota-Roweckiego 6:

    Kłos Olkusz - Stoczniowiec Gdańsk (g. 10)
    Bielawianka Bester Bielawa - Trójka Międzyrzec Podl. (g. 12)

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać