Wrocław: Wojskowa agencja sprzeda swoją siedzibę

  Wrocław: Wojskowa agencja sprzeda swoją siedzibę

  Marcin Moneta

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wrocławska Agencja Mienia Wojskowego sprzeda swoją dotychczasową siedzibę przy ul. Zwycięskiej. Obecnie działka o powierzchni 0,3 hektara, na której stoi siedziba agencji, jest przygotowywana do sprzedaży.
  - Za wcześnie jeszcze mówić o jej wartości. Teren będzie wyceniony przez rzeczoznawcę - mówi Marianna Gordowy z wrocławskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego. Nieruchomość będzie sprzedana prawdopodobnie pod koniec roku. Wtedy Agencja przeniesie się do innych budynków wojskowych przy ul. Zwycięskiej albo wynajmie biura.

  Oddział przygotowuje również do sprzedaży kolejny teren po jednostce wojskowej przy ul. Zwycięskiej i Agrestowej, o powierzchni ponad 13 hektarów. Może tam stanąć np. osiedle mieszkaniowe. Okoliczni mieszkańcy woleliby jednak, by po-wstał tam park. Rada miejska nie uchwaliła do tej pory miejscowego planu zagospodarowania dla tego obszaru.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   chcemy osiedla, wiecej osiedli i wiecej przesiedlencow

   miejscowy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 15

   zaden park, tylko nowe blokowiska dla przybyszow do wroclawia, obecnie tak sporadycznie sa to korki ze na pewno wam sie spodoba ta cicha, zielona i przyjazna okolica. Jest tu super komunikacja...rozwiń całość

   zaden park, tylko nowe blokowiska dla przybyszow do wroclawia, obecnie tak sporadycznie sa to korki ze na pewno wam sie spodoba ta cicha, zielona i przyjazna okolica. Jest tu super komunikacja miejska, wkrote prezydent zapewni wam trawaj plus takze do rynku 5 minut.
   Takze wiecej osiedli, prosimy, ewentualnie jakis stadion.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama