Poszli do baru na piwo, rozpętali burdę

  Poszli do baru na piwo, rozpętali burdę

  DEM

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dwójka mężczyzn w Lubinie poszła do baru napić się razem alkoholu. W pewnym momencie zaczęli rzucać krzesłami i pobili właściciela. Byli nietrzeźwi.
  W piątek po 22.30 na policję zadzwonił właściciel lokalu, który poinformował, że został pobity przez dwóch nietrzeźwych klientów baru. Mężczyźni awanturując się, uszkodzili także drzwi wejściowe oraz rzucając krzesłami w bar, potłukli wiele szklanek i kieliszków.

  Lubińscy policjanci po przybyciu na miejsce zatrzymali na gorącym uczynku 39-letniego mieszkańca Lubina oraz 40-letniego mieszkańca Polkowic, podejrzanych o zniszczenie mienia i pobicie. Obaj podejrzani trafili do policyjnego aresztu. Przeprowadzone badanie wykazało, że jeden z nich miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Straty wstępnie oceniono na ponad 2 tysiące złotych.

  Właściciel doznał stłuczeń twarzy oraz rany ciętej, po tym jak awanturnicy wspólnie uderzali go pięściami w twarz. Teraz zatrzymanym, za czyny, o które są podejrzani, grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   "właściciel lokalu ... poinformował, że został pobity przez dwóch nietrzeźwych klientów"

   Bolo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Jak się prowadzi knajpę to takie jest ryzyko zawodowe. Różny element, żule przepijają tam kasę zarobioną na kradzieżach itp. Właściciel knajpy czerpie z tego korzyści i bogaci się na tej "brudnej"...rozwiń całość

   Jak się prowadzi knajpę to takie jest ryzyko zawodowe. Różny element, żule przepijają tam kasę zarobioną na kradzieżach itp. Właściciel knajpy czerpie z tego korzyści i bogaci się na tej "brudnej" kasie. Powinien być więc lojalny wobec swoich "chlebodawców". Burdy się zdarzają, ale chłopaki potem płacą za szkody. Mały bałagan to nie powód żeby kapować smerfom.
   Niech się cieszy , że żyje i nie został zgwałcony.
   Za kablowanie mentowni nie spotka go nic dobrego. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Krety rozrabiają

   xyz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8

   Wprowadzić godzinę policyjną w mieście, to będzie spokój.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   No przecież

   takie własnie (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 7

   zachowanie u Polaków no normalka.Uchlać się, krasć , co drugie słowo to kur.....a itd,itd.A jeszcze jedno co Polak potrafi robić najlepiej to się modlić 24 godziny na dobę.To obraz prawdziwego Polaka.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   menel jesteś i menel cię zrobił

   yukon (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

   to co opisałeś to obraz twojej rodziny,w gronie moich znajomych większość nie pije a ci co piją to piją kulturalnie ,nie awanturują się i nie kradną a modlitwa to prywatna sprawa między wierzącym a...rozwiń całość

   to co opisałeś to obraz twojej rodziny,w gronie moich znajomych większość nie pije a ci co piją to piją kulturalnie ,nie awanturują się i nie kradną a modlitwa to prywatna sprawa między wierzącym a Bogiem więc nie wpieprzaj się z buciorami do czyjegoś życia patologiczny menelu.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama