Szansa dla bezrobotnych

  Szansa dla bezrobotnych

  RZ

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Sto dwadzieścia kobiet z Dolnego Śląska ma szansę na znalezienie pracy. Wszystko dzięki projektowi szkoleniowemu Europejskiej Grupy Doradczej.
  Już w środę, w Politechnice Wrocławskiej, dokonane zostanie podsumowanie projektu.
  Zaproszeni na nie zostali również pracodawcy. Spotkanie bowiem będzie połączone z minitargami pracy.

  Te panie, które dzięki projektowi zdobyły pracę, podzielą się swoimi doświadczeniami. Prowadzący zajęcia szkoleniowe mówią, że kobiety zmieniły się nie do poznania: są aktywne, a przede wszystkim nie zrażają się trudnościami.
  W spotkaniu uczestniczyć również będą przedstawiciele Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu i Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Przedstawią m.in. szanse dla Dolnego Śląska, związane z pozyskiwaniem funduszy unijnych, jak również możliwości wsparcia dla osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo.

  Europejska Grupa Doradcza jest firmą konsultingową. Specjalizuje się zwłaszcza w pozyskiwaniu środków unijnych, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą się rozwijać, a bezrobotni znajdować pracę.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama